151

Odp: Wakacyjna miłość...

Cóż, dzieci tak mają... Trzeba być cierpliwym...

152

Odp: Wakacyjna miłość...

Nawet bardzo. Opiekowałam się dzieciakami - zużywają ogromne pokłady ludzkiej energii i cierpliwości. Ale i tak są super. My dorośli też zużywamy ich pokłady, he he

153

Odp: Wakacyjna miłość...

Są słodkie, w małych "dawkach" oczywiście...

154

Odp: Wakacyjna miłość...

Tak energii to u nich bardzo dużo..... moja małą potrafi cały dzień biegać i jeszcze o 21 powiedzieć że nie chce jej się spać i dalej biegać

155

Odp: Wakacyjna miłość...

Trochę offtopujecie, mi miłość (lub jej zalążki, przedsmaki itd.) zdarza się tylko w wakacje. Nie wiem czemu, ale tak jest, że przez cały rok się z nikim nie spotykam, a w wakacje kogoś poznaje. W zeszłym roku była to dziewczyna mieszkająca w Niemczech (więc być z nią się nie dało za bardzo). W tym roku poznałem kobietę starszą ode mnie o 11 lat, ale jest spoko, fajnie mi się z nią rozmawia i nie czuję różnicy wieku. Macie pomysł dlaczego mi się to zdarza tylko w wakacje?

156

Odp: Wakacyjna miłość...

Może nie masz czasu żeby szukać?

157

Odp: Wakacyjna miłość...

Bo wakacje są podniecające, wielu ludzi chce w lecie robić wyjątkowe rzeczy, poza tym wakacje kojarzą się z zabawą i przyjemnościami.

158

Odp: Wakacyjna miłość...

Och Marass, ale przecież kobieta starsza to coś wspaniałego, bardzo cenię mężczyzn, którzy sa ze starszymi kobietami od siebie a nie tylko z małolatkami... Brawo

159

Odp: Wakacyjna miłość...

Obie strony na tym korzystają smile , czyli jest ok.

160

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Trochę offtopujecie, mi miłość (lub jej zalążki, przedsmaki itd.) zdarza się tylko w wakacje. Nie wiem czemu, ale tak jest, że przez cały rok się z nikim nie spotykam, a w wakacje kogoś poznaje. W zeszłym roku była to dziewczyna mieszkająca w Niemczech (więc być z nią się nie dało za bardzo). W tym roku poznałem kobietę starszą ode mnie o 11 lat, ale jest spoko, fajnie mi się z nią rozmawia i nie czuję różnicy wieku. Macie pomysł dlaczego mi się to zdarza tylko w wakacje?[/quote]
A zdradzisz nam, ile masz lat (tak mniej więcej)...?

161

Odp: Wakacyjna miłość...

Albo chociaż czy pełnoletni jesteś, bo my tu starsze i samotne...

162

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale tylko tu smile Chociaż nie trać nadziei...

163

Odp: Wakacyjna miłość...

I są wakacje wink

164

Odp: Wakacyjna miłość...

...i czasem się nudzimy, a oni są daleko...

165

Odp: Wakacyjna miłość...

S@motność w sieci.

166

Odp: Wakacyjna miłość...

I co Ty na to?...

167

Odp: Wakacyjna miłość...

Razem na pewno będziemy tak stare jak Ci się tylko może zamarzyć.

168

Odp: Wakacyjna miłość...

Dobrze, koniec żartów bo się chłopak spłoszy... My niegroźne, naprawdę smile

169

Odp: Wakacyjna miłość...

Tylko mamy ciut złośliwe poczucie humoru sad

170

Odp: Wakacyjna miłość...

I cieszymy się gdy facet zaczyna z nami pisać

171

Odp: Wakacyjna miłość...

Baaardzo... ale coś zamilkł... Szkoda...

172

Odp: Wakacyjna miłość...

Może jeszcze się odezwie....będzie ciekawie

173

Odp: Wakacyjna miłość...

Mam nadzieję... Bez facetów jakoś smutno...

174

Odp: Wakacyjna miłość...

Na takich forach to rzadko się zdarza żeby facet się pojawił. Tutaj to tylko czasem admin z nami popisał.

175

Odp: Wakacyjna miłość...

A teraz nie ma czasu... Szkoda, przydałaby się "świeża krew"...