251

Odp: Wakacyjna miłość...

A jakie było pytanie?:)

252

Odp: Wakacyjna miłość...

No czy daje jakieś znaki że jej się podobasz? Może zamiast reagować na zaczepki będziesz pisał tylko "na temat"?

253

Odp: Wakacyjna miłość...

Daje znaki jeśli je dobrze interpretuję. Przecież te zaczepki miały służyć do rozwinięcia dyskusji smile

254

Odp: Wakacyjna miłość...

Wiesz, ja miałam do przekopania więcej postów niż Ty, żeby dowiedzieć się o co chodzi. Tylko że ja je czytam, a ten komu się nie chce czytać nie będzie dalej wiedział o co chodzi i jak tu się nie uprzedzać do mężczyzn. Posty są podpisane, jak ktoś nie chce moich czytac to niech czyta tylko inne - szybko się odnajdzie. Tak mi mówiono, że jeśli tylko wygram coś co chcą mieć inni będę wrogiem na forum nr 1.

255

Odp: Wakacyjna miłość...

A jakie, jeśli nie jestem zbyt wścibska? Może pomogę zinterpretować...

256

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale ja nie szukałem w Twoich postach powodów do zaczepki. Zresztą wszystkich nie przejrzałem, bo zwyczajnie nie starczyłoby mi czasu. I przestaje powoli rozumieć o co Ci chodzi, ostatnie zdanie, z racji tego, że jestem krótko na forum, jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

Dala mi buzi w policzek na drugim spotkaniu, uśmiecha się, nie odwraca wzroku jak jej patrzę w oczy.

257

Odp: Wakacyjna miłość...

To faktycznie znaki że jej się podobasz.

258

Odp: Wakacyjna miłość...

Pobędziesz to zobaczysz. Nie przejmuj się. Koniec tematu.

259

Odp: Wakacyjna miłość...

Czy ty Iwono czujesz się jak wróg na tym forum?

260

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Ale ja nie szukałem w Twoich postach powodów do zaczepki. Zresztą wszystkich nie przejrzałem, bo zwyczajnie nie starczyłoby mi czasu. I przestaje powoli rozumieć o co Ci chodzi, ostatnie zdanie, z racji tego, że jestem krótko na forum, jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

Dala mi buzi w policzek na drugim spotkaniu, uśmiecha się, nie odwraca wzroku jak jej patrzę w oczy.[/quote]
Ona Cię pocałowała czy tylko pozwoliła się cmoknąć? Bo to różnica... Co do patrzenia w oczy - ja też nie odwracam wzroku bo jestem pewna siebie po prostu, a nie dlatego że chce kogoś poderwać smile Swoją drogą - chyba coraz mniej biegacie sądząc po tym co piszesz smile Ale to dobrze wróży... A o czym rozmawiacie?

261

Odp: Wakacyjna miłość...

Ona się spytała przy pożegnaniu czy może mi dać całusa w policzek. No ostatnio nie biegaliśmy, tylko ćwiczyliśmy tajski boks tak na luźno, dużo śmiechu było i w ogóle fajna atmosfera. A rozmawiamy o wszystkim, w sumie dopiero się poznajemy.

Ostatnio edytowany przez marass (2010-07-27 16:20:16)

262

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292]Czy ty Iwono czujesz się jak wróg na tym forum?[/quote]
Czuję.

263

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=niechcemisie]Wiesz, ja miałam do przekopania więcej postów niż Ty, żeby dowiedzieć się o co chodzi. Tylko że ja je czytam, a ten komu się nie chce czytać nie będzie dalej wiedział o co chodzi i jak tu się nie uprzedzać do mężczyzn. Posty są podpisane, jak ktoś nie chce moich czytac to niech czyta tylko inne - szybko się odnajdzie. Tak mi mówiono, że jeśli tylko wygram coś co chcą mieć inni będę wrogiem na forum nr 1.[/quote]
Jeśli to miało być do mnie, to po 1. nie zazdroszczę Ci wygranej bo póki co jej nie potrzebuję, gdybym wygrała właśnie wibrator, to chyba musiałabym oddać 'potrzebującym", bo u mnie by tylko zawadzał. Lubię dostawać coś, co mi się faktycznie przyda smile Dlatego nie pisałam zbyt wiele Po 2. - moje posty miały na celu tylko i wyłącznie to, żeby tak cenny nasz rozmówca nie zwiał stąd w podskokach myśląc, że ktoś chce go zlinczować. Chcę żeby pisał dalej, bo najwyraźniej ma coś mądrego do powiedzenia smile

264

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Ona się spytała przy pożegnaniu czy może mi dać całusa w policzek. No ostatnio nie biegaliśmy, tylko ćwiczyliśmy tajski boks tak na luźno, dużo śmiechu było i w ogóle fajna atmosfera. A rozmawiamy o wszystkim, w sumie dopiero się poznajemy.[/quote]
Ooo, widocznie czuje, że musi przejąć inicjatywę, żeby Cię ośmielić smile

265

Odp: Wakacyjna miłość...

No i właśnie stałem się tym zapalnikiem, choć nie chciałem. Nie mam też tak bardzo dużo mądrych rzeczy do powiedzenia bez przesady. W dalszym ciągu nie wiem, o jakie wygrane chodzi? Wibrator też się pojawia w innym kontekście big_smile. Trochę to zabawne

266

Odp: Wakacyjna miłość...

Był konkurs kto najwięcej się udziela... No i każdy tyle się udzielał żeby wygrać to co chciał. Jakoś bitwy o wibrator tu nie zauważyłam (zobacz wyniki w zakładce Konkursy).

267

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie wiedziałem o tym. W czym problem, wibrator fajny prezent, mógłbym wygrać haha. To niechcemisie, nie czuj się jak wróg, całkiem przyjazna atmosfera tu jest. Na innych forach to są dopiero tzw. haterzy smile. Co można wygrać za 45 postów? Gumę-kulkę za 10 groszy?:)

268

Odp: Wakacyjna miłość...

Wiem jak jest na innych forach, dlatego trafiłam tutaj i zostałam na dłużej.

269

Odp: Wakacyjna miłość...

Mamy nadzieję, że napiszesz ich trochę więcej...
Dziś też się z nią widzisz?

270

Odp: Wakacyjna miłość...

Dzisiaj nie, jutro mamy się widzieć, ale taka pogoda jest tragiczna, że nie wiem... Niechcemisie no to w czym problem? Powiem Ci, że lepszej atmosfery na forum nie widziałem nigdzie. Chyba tylko na moim ulubionym modelarskim, ale tam też się zdarzają oszołomy.

Ostatnio edytowany przez marass (2010-07-27 18:32:36)

271

Odp: Wakacyjna miłość...

U nas sami swoi - Ciebie też już przyjęłyśmy pod swoje skrzydełka... Ciekawe jak się ta znajomość rozwinie - ja Wam kibicuję...

272

Odp: Wakacyjna miłość...

Również trzymam za was kciuki.

273

Odp: Wakacyjna miłość...

Czekamy więc na kolejne relacje z pierwszej ręki smile

274

Odp: Wakacyjna miłość...

Tak, tak czekamy. A Niechcemisie myślę że nie słusznie czuje się wrogiem, bo zrobiło się tu całkiem przyjemnie i ciekawie.

275

Odp: Wakacyjna miłość...

Chyba że lubi siebie w tej roli... smile