1

Temat: okropny cellulit

z doświadczenia wiem,że wszystkie kremy i balsamy, które mają zlikwidować cellulit nie są skuteczne:( Próbowałam naprawdę wielu, może i skóra wyglądała lepiej ale cellilit nawet się nie zmniejszył:( Znacie jakieś skuteczne zabiegi( profesjonalne), które pomagają zlikwidować "pomarańczową skórkę"? Długo trzeba czekać na efekty?

2

Odp: okropny cellulit

Nie zam takich zabiegów profesjonalnych na cellulit, a te kremy i balsamy to faktycznie mało co dają, bo to tylko tak fajnie wygląda w TV reklamie.
Radzę iść do zakładu kosmetycznego i spytać, jakie stosuje się zabiegi i ich ceny jakie są i zdecydować się na jakiś, jak Cię na to stać.

3

Odp: okropny cellulit

endermologia jest skuteczna, jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej konieczna jest seria składająca sie z 6 zabiegów, a cena... nie wiem smile

4

Odp: okropny cellulit

sam krem nie zadziała, jeśli nie będzie też masażu i ćwiczeń, połączone dają pewne efekty, ale nie tak szybko jak zabiegi...

5

Odp: okropny cellulit

Masaż i dieta to jest to.

6

Odp: okropny cellulit

Zwłaszcza jak moje kochanie go wykonuje... Mmmm smile

7

Odp: okropny cellulit

O to masz dobrze.......

8

Odp: okropny cellulit

oczywiście ja się zawsze odwzajemniam, więc to jest dla niego mobilizujące... Spróbuj, zobaczysz jak jest fajnie smile

9

Odp: okropny cellulit

próbowałam............

10

Odp: okropny cellulit

I co, nie spodobało się? Niemożliwe smile

11

Odp: okropny cellulit

jemu się spodobało i mi też tylko, ciężko jest teraz go namówić na kolejny masaż

12

Odp: okropny cellulit

Masaże sa dobrym rozwiązaniem, ale to trzeba robić regularnie i podejść do tematu bardzo ambitnie - sa nawet specjalistyczne na cellulit ale ostatnio słyszałam o dobrym zabiegu Lipo Shock - - tu możesz sobie o tym poczytać i sama właśnie się zastanawiam czy nie skorzystać z niego. Czy jest ktoś na forum kto może korzystał z niego?

13

Odp: okropny cellulit

[quote=emilia_s292]jemu się spodobało i mi też tylko, ciężko jest teraz go namówić na kolejny masaż[/quote]
a mój lubi mnie masować ... mrrr na całe szczęście, a zaczęło się od tego że kupiłam mu na imieniny olejek i zafundowałam mu własnoręcznie wykonany masaż... potem już tylko On używał olejku wink

14

Odp: okropny cellulit

Mój jest chyba zbyt leniwy........

15

Odp: okropny cellulit

można sobie pozwolić jak się nie ma innych spraw na głowie - dzieci

16

Odp: okropny cellulit

Ja  mam dziecko i gdyby mój tylko chciał to bysmy się masowali i masowali.........Oczywiście chciałby żebym ja go masowała i to codziennie.

17

Odp: okropny cellulit

no a gdzie rewanż? Odwołaj sie do jego poczucia sprawiedliwości i wzajemnosci - chyba takowe posiada, skoro z nim jeszcze wytrzymujesz smile

18

Odp: okropny cellulit

tak rewanż musi być. Tylko że jak przychodzi do rewanżu to on jest zmęczony albo już śpi zanim ja przyjdę do łózka i po kilku przypominaniach przestaję nalegać.........aż może któregoś dnia on sam się za to weżmie bez przypominania

19

Odp: okropny cellulit

tak, licz na to smile

20

Odp: okropny cellulit

Liczę na to bo zbliża się jego urlop.........

21

Odp: okropny cellulit

To faktycznie okropność i trudny do całkowitego usunięcia.

22

Odp: okropny cellulit

[quote=emilia_s292]Liczę na to bo zbliża się jego urlop.........[/quote]
Ooo, to teraz będziesz go masować od rana do nocy, bo to jego urlop i jemu należy się relaks smile
Chyba że ma pracę umysłową, to wtedy wysiłek może być dla niego relaksem...

23

Odp: okropny cellulit

Mam nadzieję że nawzajem się pomasujemy.....i zrelaksujemy oboje.......

24

Odp: okropny cellulit

Byłoby fajnie... może podeślij mu link do naszego forum, to go zmobilizuje smile

25

Odp: okropny cellulit

Jak naczyta się tego co my tu wypisujemy to mu się odechce......