1

Temat: alkohole %

ja właśnie się upajam czerwonym wytrawnym smile smile smile
to chyba jedyny alkohol jaki piję naprawdę ze smakiem, sporadycznie sięgam po piwo, natomiast mocniejsze % oraz słodkie likiery odpadają zupełnie...

a może któraś z Was robi nalewki? pigwówkę uwielbiam!

2

Odp: alkohole %

No niestety nie robię ;( ale winko lubię, tyle, że półsłodkie.

3

Odp: alkohole %

ja wytrawne...

a pigwówkami się marzy.... może podkradnę Tacie pigwy latem big_smile

4

Odp: alkohole %

ostatnio kupiłam - i piłam- cytrynówkę Lubelską, w smaku jest przepyszna, ale niestety większa ilość powoduje ogromny ból głowy i kaca, nie ma to jednak jak czysta wódka.

5

Odp: alkohole %

A ja nie znoszę wódki natomiast likier jak najbardziej lub nalewka jakaś babuni?

6

Odp: alkohole %

U nas na imprezach gości cytrynówka, ja lubie ajerkoniak a wino wolę białe.

7

Odp: alkohole %

Ja niestety nie piję nic, imprezę spędzam zazwyczaj przy jednej zawsze pełnej szklaneczce, czasami dam się skusić na gin z tonikiem, a to też raz na rok, albo na vermutha. Mój organizm nie przyjmuje nawet maleńkich dawek i nic na to nie poradzę, tak mam od ciąży - wstręt i koniec.

8

Odp: alkohole %

ja lubie bardzo martini czerwone słodkie, ziołowe polecam smile za piwem nie przepadam

9

Odp: alkohole %

Martini dry - polecam z oliwką, którą nadziewam na wykałaczkę, podaję w specjalnych kieliszkach do martini

10

Odp: alkohole %

mój organizm maritni nie trawi - kończy się to naprawdę źle sad

11

Odp: alkohole %

[quote=pinkmause]Ja niestety nie piję nic, imprezę spędzam zazwyczaj przy jednej zawsze pełnej szklaneczce, czasami dam się skusić na gin z tonikiem, a to też raz na rok, albo na vermutha. Mój organizm nie przyjmuje nawet maleńkich dawek i nic na to nie poradzę, tak mam od ciąży - wstręt i koniec.[/quote]
Ja też bardzo rzadko pije , nawet powiem że mi to nie przeszkadza, mogłoby nie być dla mnie tych wszystkich trunków!

12

Odp: alkohole %

oj, ja tam lubię od czasu do czasu coś posączyć, choć nie w dużych ilościach, bo na kaca cierpię katusze przeważnie przez 2 dni... ale odkąd nie palę częściej piję ,  hm.... a to pół piwka wieczorem, a to kieliszek winka wink

13

Odp: alkohole %

Ja od wielkiego dzwonu  piję, ale wieczorem nawet nie mam czasu ostatnio dla siebie , sprawdzam lekcje u córki młodszej i pomagam sie uczyć jej , np. jak sie uczy do sprawdzianów to lubi jak ją przepytuję! Podobnie jej to pomaga!

14

Odp: alkohole %

moja koleżanka robi nalewki kokosowe z mleka skondensowanego i spirytusu - wychodzi takie dośc mocne Malibu -coś wspaniałego!

15

Odp: alkohole %

o te  z mleka i spirytusu są pyszne big_smile
ale ciężkie, raczej na zimę...

16

Odp: alkohole %

Koszmar słuchajcie co się dzieje z piwem! Kupuje od jakiegoś czasu Żywca, tak fatalnie się popsuł smak, dosłownie jedzie sikami, strasznie potem "bobruje" w brzuchu, nawet Pani ze sklepu powiedziała, że klienci narzekają na smak piwa, z tego powodu, że producenci teraz mają zbyt i produkują szmirę

17

Odp: alkohole %

My jak mamy ochotę na piwko to zawsze Warkę i jakoś nie zauważyłam żeby się smak popsuł

18

Odp: alkohole %

Ja robiłam własne wino z owoców różnych i było pyszne, ale już go nie ma, a w tym roku jeszcze go nie robiłam.

19

Odp: alkohole %

[quote=emilia_s292]My jak mamy ochotę na piwko to zawsze Warkę i jakoś nie zauważyłam żeby się smak popsuł[/quote]
my lubimy Perłę albo Dębowe Mocne

20

Odp: alkohole %

Piwa mocne mają po 6 % zawartości alkoholu i ten, kto nie pije, to jak wypije 3 takie piwa, to już o bożym świece nie wie.

21

Odp: alkohole %

A piłyście kiedyś tzw. podpiwek? Słyszałam że dobry...

22

Odp: alkohole %

Wracająd do tematu piwka, czy myslicie, że od piwa rośnie brzuch?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/314/96c0291937447859.jpeg[/img][/url]

23

Odp: alkohole %

Znam piwoszy bez brzucha. Jak nie ma tendencji to mu nie urośnie...

24

Odp: alkohole %

To nieprawda że po piwie rośnie brzuch.

25

Odp: alkohole %

po samym nie, ale jak przekąsi kiełbaskami, boczkiem czy czymś innym tłustym z grilla...