1

Temat: Rower czy spacer?

Teraz, gdy robi się już cieplej, co wolicie robić? Spacerować czy wsiąść na dwa kółka? Ja wolę spacer chociaż na rowerze też często jeżdżę. Żeby zgubić zbędne kilogramy to pewnie rower lepszy...

2

Odp: Rower czy spacer?

Spacer zdecydowanie. Jakoś ja i wszelkie urządzenia na kółkach to nie najlepsze zestawienie. Może to wina braku koordynacji albo "czegoś tam" z błędnikiem. Ale spacery w słońcu uwielbiam smile

3

Odp: Rower czy spacer?

A ja żałuję że już nie mieszkam na wsi bo uwielbiałam spacery na polnych dróżkach a teraz to tylko ulice i smog...

4

Odp: Rower czy spacer?

i rower i spacer smile
w weekend na dłuższą wyprawę rower, wieczorem przed snem spacer....

5

Odp: Rower czy spacer?

na rower jeszcze za zimno moim zdaniem, ale spacer z psem i owszem. Szkoda tylko, że ja mam kota...

6

Odp: Rower czy spacer?

ee tam za zimno smile
jak nie ma śniegu do połowy kół, to jest OK smile

7

Odp: Rower czy spacer?

Najgorzej jak wieje duzy wiatr!

8

Odp: Rower czy spacer?

Jak dla mnie spacer z psem , do lasku można z nim pójść podwójna radość i wygoda bo i tak trzeba z nim wychodzić!

9

Odp: Rower czy spacer?

jak widać po mojej galerii, na rower jest zawsze czas i pogoda smile
szkoda, że jak lało, to nie robiliśmy zdjęć tylko pedałowaliśmy ile sił w nogach do namiotu.... to by były zdjęcia smile

10

Odp: Rower czy spacer?

Tak jadąc rowerem nie ma jak robić zdjęć, to minus! ale ile jest plusów!

11

Odp: Rower czy spacer?

Ja czekam kiedy moja mała zacznie sama jeżdzić na rowerku żebym mogła odczepić to siedzenie z tyłu mojego rowerka...

12

Odp: Rower czy spacer?

dzisiaj ładny dzień sie zapowiada, idealny spacer

13

Odp: Rower czy spacer?

ja lubię i spacer i rower,
wieczorkiem to lubię sobie wyjść na spacerek pooddychać wyciszyć się, ale w dzień śmigam na rowerku smile

14

Odp: Rower czy spacer?

Ja nie mam dylematu - i rower i spacer. Jak się chce poprzebywać trochę dalej to rower, a jak w pobliżu domku, to spacerek będzie idealny.

15

Odp: Rower czy spacer?

Teraz tak gorąco, że dla mnie na dłuższą wyprawę to raczej rower.

16

Odp: Rower czy spacer?

Dla mnie rower, jestem chyba zbyt leniwa żeby spacerować a rower to takie małe wybawienie, i ćwiczy się i tez relaksuje. Do zgubienia kilogramów to najlepiej stacjonarny rowerek spinningowy bo niestety nie mamy warunków żeby jeździć w długie trasy i móc stracić tyle samo kalorii na tradycyjnym rowerze smile

17

Odp: Rower czy spacer?

[quote=justyna]i rower i spacer smile
w weekend na dłuższą wyprawę rower, wieczorem przed snem spacer....[/quote]
oczywiście że spacer wieczorem

18

Odp: Rower czy spacer?

[quote=emilia_s292]Teraz tak gorąco, że dla mnie na dłuższą wyprawę to raczej rower.[/quote]
I to w cieniu drzew, bo w słońcu to by była udręka...

19

Odp: Rower czy spacer?

Tak w cieniu gdzieś po parku.........ale chyba jednak wolę spacer

20

Odp: Rower czy spacer?

No ale jakby tak się rozpędzić to ten powiew jest taki miły...

21

Odp: Rower czy spacer?

Tak, tylko że dla mnie jazda rowerem to z obciązeniem w postaci z tyłu zamontowanego siedzenia i dziecka siedzącego w nim. To jest męczące i takie rozpędzenie się to może być trudne...

22

Odp: Rower czy spacer?

Te 2 formy ruchu są o.k., to zależy, na co człowiek ma ochotę w danej chwili.

23

Odp: Rower czy spacer?

Zależy też od pogody

24

Odp: Rower czy spacer?

Rower podobno tak nie obciąża stawów jeśli ktoś np. jest bardzo otyły. Dobry jest też po kontuzji nogi.

25

Odp: Rower czy spacer?

Tak, znam przypadek, że facet który miał problemy z chodzeniem w ten sposób się podleczył i chodzi!