26

Odp: parowar

[quote=asiula83]a ja mam parowar ale ... nie wiem co w nim parować , dajcie jakieś przepisy - bo stoi i sie kurzy.
Kiedyś próbowałam zrobić w nim chińszczyznę, ale ryż parowałam parowałam i ... nie uparowałam nie wiem czy wina ryżu czy co...[/quote]
przepisów jest mnóstwo w internecie, wystarczy wpisać w przeglądarkę

27

Odp: parowar

tak, mnie ostatnio też ciągnie do warzyw i owoców...

28

Odp: parowar

jak są upały to bardziej chce się jeść warzywa i owoce bo to takie lekkie jedzenie

29

Odp: parowar

A najlepiej surowe!

30

Odp: parowar

Nie wszystkie można jeść na surowo albo nie wszystkie tak dobrze smakują na surowo

31

Odp: parowar

Bolku, gdzie tam jeszcze do lata jak mamy II.

32

Odp: parowar

> eva45 napisał/a:

> [quote=asiula83]a ja mam parowar ale ... nie wiem co w nim parować , dajcie jakieś przepisy - bo stoi i sie kurzy.
Kiedyś próbowałam zrobić w nim chińszczyznę, ale ryż parowałam parowałam i ... nie uparowałam nie wiem czy wina ryżu czy co...[/quote]


Musi być odpowiednia ilość wody, może było jej za mało? Moja babcia używa i sobie chwali, a poza tym zawsze to zdrowiej niż tradycyjne gotowanie.

33

Odp: parowar

Parowary to naprawdę świetne urządzenia. Ja osobiście posiadam ten model https://www.al.to/p/357895-parowar-amica-lunaris-pt-3011.html i z czystym sumieniem mogę go polecić ponieważ obsługa jest banalnie prosta. Programy pozwalają szybko dobrać optymalny czas gotowania, wydłużyć samemu trzeba jedynie w przypadku kiedy gotuje się naprawdę dużą ilość mrożonych warzyw. Potrawy, a zwłaszcza ryby i warzywa smakują lepiej niż zrobione na patelni. Poza tym, dzięki ograniczeniu tłuszczu w posiłku, człowiek po zjedzeniu nie czuje się taki ociężały i przepełniony. Polecam zdecydowanie nie tylko dbającym o figurę smile

34

Odp: parowar

Mam garnek z wkładem do gotowania na parze i to w zupełności mi wystarcza na zdrowe domowe gotowanie.

35

Odp: parowar

Super są te parowary, ja już drugi kupiłam i sprawdza się wspaniale!