51

Odp: Zwierzątka domowe

a ja dwa kociaki smile

52

Odp: Zwierzątka domowe

ja mam rosyjskiego kotka dostałam od znajomego

53

Odp: Zwierzątka domowe

Kto ma warunki, to kot w domu to super sprawa.

54

Odp: Zwierzątka domowe

Mam kotka od wczoraj i się zastanawiam czy to normalne, że on prawie cały czas śpi w kuwecie?

55

Odp: Zwierzątka domowe

A skąd go wogóle macie?
Przygarnięty, kupiony czy dostaliście od kogoś?

56

Odp: Zwierzątka domowe

Dostalismy od kolegi męża.

57

Odp: Zwierzątka domowe

Był już u weterynarza?

58

Odp: Zwierzątka domowe

W poniedziałek z nim idę.

59

Odp: Zwierzątka domowe

Pewnie, jak już człowiek po czasie się przyzwyczai do jakiegoś zwierzęcia, to traktuje go jak domownika.
Jestem za tym, by je hodować jak ktoś ma warunki mieszkaniowe.

60

Odp: Zwierzątka domowe

Hoduje sie kwiatki ... zwierzeta chyba chowa...

61

Odp: Zwierzątka domowe

Jak go zbada to może wyjdzie co mu jest. My kiedyś przygarnęliśmy kotka, bo tam gdzie był wcześniej przypalali mu wąsy papierosami i tacie się szkoda go zrobiło, więc wziął i przyniósł do domu. U weterynarza się okazało dlaczego dziwnie się zachowuje - był chory i miał jakieś robale w przewodzie pokarmowym.

62

Odp: Zwierzątka domowe

Ja przede wszystkim muszę iść z nim do weterynarza właśnie po to, by go odrobaczyć (z przewodu pokarmowego) bo przy małym dziecku to nie zdrowe.

63

Odp: Zwierzątka domowe

No i żeby się kociak nie męczył. moja kotka była już duak, a to co było w niej straszliwie ją wycieńczyło. kiedyś tym zwymiotowała. Nie miała apetytu i była chuda. na początku myśleliśmy, że może skoro tak ją tam traktowali to jest chuda bo jej jeść nie dawali, ale okazało się, że nawet gdyby dawali to i tak chuda by była.

64

Odp: Zwierzątka domowe

Mój to akurat ma apetyt ale i tak pójdę i się dowiem co i jak. Nie wiem czy ma mieć jakieś szczepienia czy nie.

65

Odp: Zwierzątka domowe

Lekarz na pewno wszystko powie co i jak i co robić potem, może nawet książeczkę założy - mój piesek taką ma, tam są pieczątki, daty szczepień itd.

66

Odp: Zwierzątka domowe

mój kotek wariuje w nocy!!! Budzi się 0 3 i chce się bawić, skaczę na małą i gryzie stopy.

67

Odp: Zwierzątka domowe

oj, uważaj, żeby jej nie podrapał... Mają ostre pazurki...

68

Odp: Zwierzątka domowe

Już za pózno. Ma podrapanie rączki i nóżki. My zresztą też. Zastanawiam się czy kotkowi można obciąć pazurki, chociaż trochę.

69

Odp: Zwierzątka domowe

zapytaj weterynarza...podpiłować raczej by było trzeba, bo są dość twarde jak sądzę i jakby coś nie poszło to mogłoby go zaboleć...
On Wam tylko chciał urozmaicić grę wstępną... Ale nie mów, że nie było fajnie jak tak łapał ząbkami za palce u stóp... smile

70

Odp: Zwierzątka domowe

BYło śmiesznie...

71

Odp: Zwierzątka domowe

Macie zabawne życie i zawsze się coś dzieje.

72

Odp: Zwierzątka domowe

Ja mam kotka i pieska w domku, w okresie zimowym siedzą w cieplutkim domku smile

73

Odp: Zwierzątka domowe

To super i się nie zwalczają, tolerują.

74

Odp: Zwierzątka domowe

Mam kota i chciałabym jeszcze jednego smile

75

Odp: Zwierzątka domowe

To marzenie bardzo łatwe do spełnienia, bo w schroniskach czeka na Ciebie mnóstwo takich słodziaków:)