26

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Lakier Boski:)
Musze sobie kupic taki kolor i błękit big_smile.
myslałam nad żółto-złotym ale chyba sobie odpuszcze tongue

27

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A mnie coraz bardziej granat zaczyna się podobać. Coś w tym stylu:

28

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A jakich firm lakierow uzywacie ? Ja lubie Inglota.

29

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Co tam kosmetyczka wyciągnie smile W domu - różnie, zależy, jaki kolor wpadnie mi w oko.

30

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Też różnie ..zalezy od koloru i upodobania...

31

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

używam tylko lakierów z firmy INGLOT.

a to zdjęcie z granatowymi paznokciami bardzo mi się podoba:) ja mam granatowy lakier do paznokci, ale nie taki matowy.

32

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

a ja używam bezbarwnego lakieru i ... takiego płynu do nie obgryzania paznokci ... które i tak ogryzam. Dawno już nie miałam tipsow , ale jak już robię to TYLKO francuski z jakimiś delikatnymi ozdobami

33

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja p2 smile kolezanka mi za kilka eurocentow kupuje go i wysyła smile a jest super trwały i super kolorki sa smile

34

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

nawet nie kojarzę takiej firmy p2 smile

ja nie pamiętam jakich firm kupuję... różnie

35

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

bo to niemiecka firma smile
u nas jej nie zobaczysz a jest w takich sklepach jak u nas np rossman czy Drogerie Natura. Niemcy maja swoj odpowiednik wink

36

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja też stosuję różne firmy ;p

37

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Czyli nasuwa się wniosek, że ważniejszy jest kolor, a nie marka lakieru. I dobrze...

38

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja paznokcie mam krótkie niestety, bo są słabe i nic nie pomaga - dlatego raczej jakiś jaśniutki róż, beż, prawie zawsze też nakładam UV, bo daje efekt takiej bieli i świeżości

39

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

zazwyczaj mam odżywke nałożoną bezbarwną na paznokciach
lubie kolory : brąz,wiśnia,jasny róż biały

40

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja też rzadko maluję paznokcie, ale jak już , to w grę wchodzi tylko lakier bezbarwny, lub beż.

41

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja maluję codziennie - lubię je eksponować, bo jest co smile

42

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja znalazłam wczoraj na tym facebook'u  - fajny wpis o lakierach na lato 2010 - wszystko się zgadza, mój chwilowy faworyt to opcja z lakierami bardzo intensywnych kolorów - szczególnie mi się podoba jak pomarańczowy wygląda na paznokciach a normalnie nie przepadam za tym kolorem smile

43

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja ostatnio tylko różne odcienie czerwieni i ew bezbarwny

44

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja maluję odzywką Miss Sporty

45

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Inną sprawą jest to, czy mamy motywację zeby malować - jak sie siedzi w domu i jest masa obowiązków, to wiadomo, że nie ma często czasu ani ochoty... Ale do pracy fajnie jest chodzić z pomalowanymi...

46

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Zgadzam się z tym. Ja wychodze, jak na razie tylko do sklepu albo na spacer to nawet mi się nie chce malować.

47

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Co racja to racja smile  Moja współlokatorka ma od miesiąca czerwony intensywny na nogach i tylko co rano uzupełnia braki - już się sama z siebie śmieje, ze nawet nie ma ochoty zrobić sobie tak jak trzeba paznokci więc tylko poprawia smile

48

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

to ma 'nalepione" warstwy i przecież to widać!

49

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Pewnie że widać. Ja nie cierpię jak mi gdzieś odpryśnie lakier to od razu zmywam albo wszystkie albo jednego i maluję na nowo

50

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja właśnie suszę czerwony lakier
ale idziemy na piwko ze znajomymi zapraszać ich na ślub, więc muszę mieć ładne dłonie, żeby ew pokazać pierścionek smile smile smile