76

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

No tak, bo wszyscy chcą mieć, dlatego że modne. A mnie się nie podoba...

Ostatnio edytowany przez summerlove (2010-11-25 11:47:32)

77

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja nie wiem jak to się stało, ale mam ze trzydzieści jak nie więcej bluz, bluzek, swetrów, koszulek w różnych odcieniach szarego, kupionych na przestrzeni ostatniego 1,5 roku. Samo  mi w ręce wchodzi. A co do paznokci to najbardziej lubię ciemne kolory, bardzo ciemne.

78

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja mam dwie i to na oficjalne okazje... Jednak nie lubię tego koloru...

79

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

byłam na manicure w poniedziałek smile smile smile
i mam na paznokciach moją ulubioną czerwień, taką ciemną smile
ale już mi się powoli ściera kolor i odpryskuje na czubkach sad

80

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Też lubię ciemną czerwień. Poza tym ciemnie fiolety, czekoladowy brąz, granat, bardzo ciemny róż.

81

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

[quote=summerlove]Ja mam dwie i to na oficjalne okazje... Jednak nie lubię tego koloru...[/quote]
Też kiedyś nie lubiłam, ale ożywiam szarą górę dołem, dodatkami, czymś kolorowym na wierzch itd. Przy ubieraniu na cebulkę nie zachodzi niebezpieczeństwo przekombinowania z kolorami, bo szary tonuje. A jak pięknie mu z czerwonym smile
Paznokci całych szarych jednak bym nie zrobiła. No chyba że srebro na jakiegoś Sylwestra.

82

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

dziś mam jasny brązik smile

83

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

różne smile

czerwony, koralowy, pomarańczowy, chabrowy, fioletowy smile

84

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ooo, fioletowy TAK!

85

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja dziś granatowy kolorek mam tongue ale zaraz zmyję i pomaluję na jakiś inny smile o fiolecie właśnie myślałam tongue

86

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ha ha, ja też myślałam dzisiaj o fiolecie smile

87

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

a ja w końcu zamiast na fiolet to bez zmywania granatu nałożyłam taki perłowy beż i wyszedł mi piękny stalowy kolor smile

88

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ciekawe. Spróbuję co mi wyjdzie. Mam i granat i perłowy beż. Ja ostatecznie w pośpiechu pomalowałam przezroczystym i wybiegłam z domu. Heh... zawsze wszystko na ostatnią chwilę.

89

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Zastanawiam się jak dziś pomalować... hm...

90

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja dzisiaj mam pomarańczowy kolorek na pazurkach smile

91

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja dzisiaj pomażę się płynem przyspieszającym wzrost paznokci z Avonu. Nawet nawet daje radę.

92

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

I co, rosną 3 cm na miesiąc?

93

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Na pewno nie, ale coś tam rośnie i mam wrażenie, że jednak trochę szybciej. Hm... może zrobiłabym eksperyment - przytnę pazurki i te u jednej dłoni będę smarować, u drugiej nie.

94

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Niezły pomysł, coś jak mycie połowy głowy zwykłym szamponem i drugiej połowy - niezwykłym wink

95

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ale na głowie granica może się zatrzeć. Tylko w reklamie telewizyjnej udałoby się perfekcyjnie oddzielić jedną połowę kopuły od drugiej, żeby ukazać efekt.

96

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

W reklamie wszystko się da perfekcyjnie zrobić tongue A swoją drogą to ciekawa jestem tego czy ta odżywka coś daje rzeczywiście...

97

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Robię to dla Was! A jeśli okaże się, że nic nie daje, a efekty były wytworem mojej wyobraźni i zostanę pozbawiona złudzeń to będę zła, oj zła. Bo one może rosną dlatego, że w nie wierzę, a jeśli będę chciała sprawdzić skuteczność odżywki to będę musiała podejść do tego doświadczenia sceptycznie, a sceptycyzm jest wrogiem postępu i wzrostu paznokci.

98

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja lubię odzywkę z Mis sporty...

99

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja obecnie na stopach mam ładny róż a na dłoniach french smile:)

100

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja śliwkę na stopach, na dłoniach... nic. przedwczoraj miałam na stopach taki wesoły, ale nie wściekły róż.