51

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tak, to pokrętne, ale ma sens... O tym samym pisałam wyżej...

52

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Przypomnijmy sobie jaki jest najpopularniejszy sposób podrywania dziewcząt przez chłopców w dzieciństwie? Dokuczanie! "ciągnięcie za warkocze", nie tak? Droczenie się. A niektórzy, a właściwie większość mężczyzn nigdy nie dorośleje.

53

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jak dobrze że nigdy nie nosiłam długich włosów!

54

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A strzelanie ramiączkami biustonosza? Droczenie się słowne, nacieranie niegiem i cała masa innych rzeczy?

55

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No to było, ale człowiek wtedy nie odbierał takich zachowań jako podrywu, tylko uciążlliwość...

56

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Owszem, ale niektórzy z nich nie wiedzą jak inaczej zwrócić na siebie uwagę dziewczyny. Poza tym nie chcą żeby koledzy się śmiali, że on tam jakieś czułe słówka, a jeśli dokuczy to mu kumple przecież nie powiedzą:"Stary, zakochałeś się."

57

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pamiętam jak w podstawówce kolega z klasy chciał ze mną chodzić" - koledzy mu pomogli i nie śmiali się, jeden z nich przekazał mi list od niego... Nic z tego nie wyszło (mieliśmy po 13 lat...), ale to ich zachowanie było słodkie:)

58

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A takie zachowania też pamiętam, chodzi o młodsze dzieci. Potem to jest właśnie tak jak piszesz, ja pamiętam  takich dwoje - on miał pośrednika i ona też - mnie. Musiałam spotykać się z tym pośrednikiem, żeby poprzez niego przekazać informacje od niej dla tamtego chłopaka, ale jaja.

59

Odp: Nasze erotyczne fantazje

dzis  już młodzież nie jest taka nieśmiała chyba... A szkoda...

60

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To miało tyle uroku. Jak oglądam filmy przedstawiające np. czasy II wojny światowej - ile ceregieli, żeby zaprosić dziewczynę do kina albo do kawiarni. A teraz zaprasza się niemal od razu do łóżka.
Ciekawe do jakiego stopnia byli w tamtych czasach skrępowani w łóżku, bo to chyba bardzo i to byłby minus tej nieśmiałej delikatności.

61

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Na początku chyba zawsze ta nieśmiałość jest między dwiema osobami, może nie aż taka jak kiedyś, ale zawsze...  Inaczej niż w grupie, gdzieś na dyskotece itp.

62

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jest, ale właśnie nie taka słodka i za szybko się teraz idzie do łóżka.

63

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jak tv, internet - i oczywiście nasze forum:) - epatuje seksem, to chcą zaspokoić ciekawość. Tylko potem wychodzi się z tego często z urazem psychicznym, obrzydzeniem albo coś nie wyjdzie jak na filmie i są kompleksy...

64

Odp: Nasze erotyczne fantazje

O tak, wszystko w życiu ma swoje miejsce i czas. Pewnych rzeczy bnie powinno się zaczynać za szybko, bo trzeba do nich dojrzeć. Tylko wtedy można delektować się w pełni ich smakiem.

65

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A nie w pośpiechu czy pod przymusem. Najgorsza jest taka inicjacja - z niczym fajnym się nie kojarzy...

66

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja nie miałam udanego pierwszego razu. Bałam się. Dobrze że krew nie leciała chociaż.

67

Odp: Nasze erotyczne fantazje

jest już nowy temat... na ten temat - bo dyskusja się rozwija, to trzeba odpowiedzieć na "zapotrzebowanie:)

68

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No tak big_smile

69

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Fajnie że piszecie - dzięki smile

70

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Wogóle to forum jakieś wymarłe. Na początku jeszcze pisało kilka osób, ale nie wiem, zraziły się przez coś czy co? Przezjakiś czas byłyśmy tu tylko we dwie - ja i JoannB. Pisałyśmy do siebie, było fajnie, ale dwie osoby to trochę mało jest.

71

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ludzie przychodzą i odchodzą - jest tyle innych forów, też jakiś czas byłam na innych, ale tematy się wyczerpały i jakoś tu trafiłam i zaczyna mi się podobać. Muszę koleżanki wciągnąć, żeby trochę ożywić dyskusję...

72

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oooo, byłoby bardzo fajnie. Dyskusja mi się z Tobą bardzo podoba. Ale jeśli będą jeszcze jakieś dziewczyny to przynajmniej będzie to wyglądało na FORUM.

73

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=Ksymena]Ludzie przychodzą i odchodzą - jest tyle innych forów, też jakiś czas byłam na innych, ale tematy się wyczerpały i jakoś tu trafiłam i zaczyna mi się podobać. Muszę koleżanki wciągnąć, żeby trochę ożywić dyskusję...[/quote]
Nas tutaj było nawet sporo, ale tak jakoś zrobiło się ciepło i rzadziej się udzielamy...

74

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pamiętam, że więcej było osób kiedy trafiłam na forum - agf i Justyna, Kolorowapani, JoannB.

75

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No tak...były i są wszystkie tylko nie chce im się pisać... ja też przez jakiś czas mało tu pisałam...miałam trudny okres...