51

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Odnośnie tego dreszczyku, gdy ktoś obok śpi. Moje "wypociny" mają bardzo intensywny zapach i mogę się założyć, że współlokatorka poczuła go, nawet przez sen. W każdym razie, nawet jeśli się zbudziła, to nic się nie odezwała. Teraz to mieszkamy razem, więc hulaj dusza, ale wtedy to trzeba było wywietrzyć pokój, bo się spać nie dało wink

52

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie chciałabym być postawiona w takiej sytuacji... chyba niezbyt przyjemnie się musiała czuć...

53

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nam w sumie wtedy też było głupio, a zwłaszcza mi... No ale cóż, tak już mam. Teraz mieszkamy razem i nie zamierzamy tego zmieniać, więc nie ma problemu.

Ostatnio edytowany przez sp33dy (2010-05-15 22:36:44)

54

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]To są komary? Myślałam że wymarzły przez tę zimną połowę maja:)[/quote]
Są, są niestety! Już doświadczyłam ich wampiryzmu.

55

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]To są komary? Myślałam że wymarzły przez tę zimną połowę maja:)[/quote]
są już i to w ilości ogromnej...

56

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

i pewnie wygłodniałe, bo raczej mało ciał na dworze biorąc pod uwagę ostatnią pogodę...

57

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]To są komary? Myślałam że wymarzły przez tę zimną połowę maja:)[/quote]

nic nie wymarzło, wielkie te owady wszystkie jak bombowce, fujjjjjjjj, a teraz po tych ulewach, aż strach pomyśleć...

58

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Nie przerażajcie mnie: mieszkam blisko sporego zbiornika wodnego... jak wylezą z niego, to mnie zjedzą[/quote]

ja koło rzeki, to wiem co to znaczy...

59

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

a jeśli chodzi o wielkie owady, to kilka dni temu wleciał nam przez okno wielki szerszeń!!
my mieszkamy tuż przy lesie, więc też trochę tego lata....

60

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=justyna]a jeśli chodzi o wielkie owady, to kilka dni temu wleciał nam przez okno wielki szerszeń!!
my mieszkamy tuż przy lesie, więc też trochę tego lata....[/quote]
Też mieszkam obok lasu, wiem jak jest ...

61

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A owady i miłość nie da się pogodzić - patrz: Telimena, Tadeusz i mrówki w "Panu Tadeuszu" smile

62

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]A owady i miłość nie da się pogodzić - patrz: Telimena, Tadeusz i mrówki w "Panu Tadeuszu" smile[/quote]
Ha ha ha! Dobre!
A co do tematu, to jednak chyba najdziwniejszym miejscem w jakim uprawiałam seks była moja wyobraźnia. Skomplikowane miejsce, pełne dziwactw, tam na każdą pogodę można trafić, z bramą raju jest piekło, a w nim robactwo złych myśli.

63

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=helenka_222]No coz jak czytam o tym urwisku i aucie...brr..
Mysmy sie kochali w aucie, w stodole na sianie, w toalecie w knajpie, na strychu, nic nadzwyczajnego widze[/quote]
sporo się nazbierało tych miejsc smile

64

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=justyna]a jeśli chodzi o wielkie owady, to kilka dni temu wleciał nam przez okno wielki szerszeń!!
my mieszkamy tuż przy lesie, więc też trochę tego lata....[/quote]
Też mieszkam obok lasu, wiem jak jest ...[/quote]
- u mnie w bloku i też raz mi wpadł szerszeń

65

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=JoannB]To są komary? Myślałam że wymarzły przez tę zimną połowę maja:)[/quote]
Są, są niestety! Już doświadczyłam ich wampiryzmu.[/quote]
- jest dużo komarów, i jakie wielkie

66

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=justyna]wiem o co chodzi, ale ja mam wrażenie, że ta adrenalina by mnie hamowała i stresowała smile[/quote]
mnie też smile

67

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A czy kiedyś "w trakcie" atakowały was jakieś stworzenia?

68

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]A czy kiedyś "w trakcie" atakowały was jakieś stworzenia?[/quote]

zazwyczaj okazuje się później i nie wiadomo skąd bąble czy inne ślady tongue

69

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale takie bzyczące, że zaraz słychać... Albo np. jakiś pies w plenerze...

70

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nas atakowały. Kurczę, poszliśmy w las, znaleźliśmy świetne miejsce, gdzie nikt absolutnie by nas nie dojrzał, ale te latające istoty były tam pierwsze... i na nas czekały.

71

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

ale pomyślcie jaka to dla nich frajda - świeże mięsko wink

72

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]ale pomyślcie jaka to dla nich frajda - świeże mięsko wink[/quote]
A gdyby dla nas to miałabyć podnieta to byłoby to zboczeniem sado-maso-zoofilią.

73

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To dla nich była podnieta - zboczone owady!

74

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]To dla nich była podnieta - zboczone owady![/quote]
Podniecanie się przez człowieka zwierzęciem i robienie, no wiadomo o co chodzi, to zoofilia. A jak nazwać podniecanie się zwierzęcia albo owada człowiekiem? (Jejku, ale gfłupoty wypisuję.)

75

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Komputer wszystko zniesie... Zwierzęta kierują się instynktem, więc nie jest to nic nagannego, jak się podniecają:)