1

Temat: teatr

a do teatru chodzicie?
bilety droższe od kina, dłużej się czeka, ale... jaki klimat...
co polecacie, co jest gniotem?

ja jestem w teatrze kilka razy do roku smile

2

Odp: teatr

o matko, nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w teatrze... jakieś parę lat temu na ZEMŚCIE Fredry. teraz zamierzam nadrobić zaległości...;)

3

Odp: teatr

nadrabiaj nadrabiaj :-)
mnie w teatrze podoba się to, że zawsze jest to "wyjście" i trzeba się ładnie ubrać, to jednak zupełnie coś innego niż kino - chociażby z tego powodu smile

4

Odp: teatr

U mnie nie ma.

5

Odp: teatr

U mnie niestety też nie ma teatru...ostatni raz byłam w podstawówce...

6

Odp: teatr

Strasznie dawno nie byłam w teatrze, ze względu na makabryczne ceny. Ale gdybym mogła chodziłabym co chwila, bo zawsze uwielbiałam teatr. Z ostatnich sztuk jakie widziałam mogę polecić Szalone Nożyczki smile

7

Odp: teatr

Moje dziecko starsze uwielbia teatr Buffo  spektakl  ''romeo i Julia'' mówi ze klimat bardzo fajny szczególnie dla młodzieży tak w nowoczesnej aranżacji

8

Odp: teatr

uwielbiam chodzić do teatru, wolę jednak sztuki humorystyczne. Byłam na kilku sztukach gdzie aktorzy: wymiotowali krwią, palili marihuanę, rzucali błotem, cos niesamowitego, ale mnie to nie kręci.

9

Odp: teatr

też bym poszła na jakąś komedię wink

10

Odp: teatr

Nie wszystkie osoby mają możliwość chodzić do teatru szkoda że w mniejszych miejscowościach nie ma nic

11

Odp: teatr

w przyszłym tygodniu idę z chłopakiem do filharmonii na koncert muzyki współczesnej smile
a jak Wasze wrażenia z filharmonii lub jakiś koncertów smile?

12

Odp: teatr

No jesli chodzi o muzyke współczesną to może być ciekawie! opowiedz nam później o swoich wrażeniach!

13

Odp: teatr

z komedii świetna była tez sztuka Mayday smile polecam

14

Odp: teatr

ja najbliżej do teatru mam do Warszawy!

15

Odp: teatr

A ja do Rzeszowa...  sad

16

Odp: teatr

Czasem można sobie pozwolić ale też nie za często ! cóż to są uroki mniejszych miast!

17

Odp: teatr

Ja mieszkam w głębokiej prowincji. Dlatego często oglądałam Teatry Telewizji.
No, ale teraz puszczają go coraz później, a ja muszę się wyspać.
Szkoda.

18

Odp: teatr

U mnie w mieście nie ma teatru, a szkoda, bo bym chętnie poszła choć raz do roku.
To wstyd, ze tak wiele Polaków, a szczególnie młodsze pokolenie tam już nie chodzi.
Ja byłam parę razy w czasach szkolnych w teatrze.

19

Odp: teatr

fajna sprawa , ale jak mówisz teatr niestety nie dla każdego , najbliższy dla mnie jest w Warszawie ale to kawałek drogi!

20

Odp: teatr

Wczoraj byłam na pokazie Gaelforce Dance. To był drugi raz, poprzednio byłam rok temu. I dalej jestem pod wrażeniem. Nie mogłam zasnąć, bo w uszach wzciąż miałam muzykę, a przed oczami podskakujące w niesamowtym tempie nóżki i kolorowe światła. Jeśli tylko macie okazję zobaczcie to! Nigdy specjalnie nie interesowałam się tańcem czy taką muzyką, więc nie trzeba być jakimś pasjonatem żeby  to poczuć i żeby to zachwyciło. Spektakl jest bardzo urozmaicony - jest taniec, śpiew, światła, muzycy. Spektakl taneczno-muzyczny oparty jest na  irlandzkim folklorze, w  genialny sposób łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę z grą świateł, tradycję ze współczesnością. I nie jest to tylko taniec, spektakl opowiada także historię (tragiczną), ma fabułę, która jednak pokazana jest za pomocą ruchu, nie słów.... Coś niesamowitego!

21

Odp: teatr

rozmarzyłam się............!!!

22

Odp: teatr

agf - zazdroszczę big_smile uwielbiam ich!!!

23

Odp: teatr

To trzeba przyznać - są wspaniali i robią rzeczy niesamowite!

24

Odp: teatr

niestety nie chodzę , nie lubię wolę kino

25

Odp: teatr

Ja uwielbiam różne rzeczy , w Krakowie ma być w tym roku w sierpniu Muse może pojadę z córką starszą bo mnie tak ładnie prosi!