1

Temat: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

smile i smile Wolicie imprezy domowe czy w klubie, a może koncert lub spotkanie w karczmie? Napiszcie jestem ciekawa, gdzie są według Was fajne miejsca, gdzie można się pobawić i popatrzeć na fajne Ciacha:)

2

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

imprezki , imprezki - albo domówki albo do clubu " Impuls " smile
Czy w tyg. czy w weekendy - każdy dzien jest dobry na imprezke big_smile

3

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja już za stara jestem na to wink. W tygodniu praca w weekendy najcześciej szkoła, no chyba, że u mojego jestem tongue. to i tak zawsze jest to o wiele ciekawsze niż impreza tongue

4

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

ja tam daje rade i z praca i ze szkołą i imprezami smile
I jaka Ty stara ? co ?

5

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

no ćwierć wieku za mną big_smile.
I nie mieskzam z moim wiec wole mojemu poswiecic czas niz imprezom, zreszta ja sie juz wyszalałam za czasów młodzieńczych oj poszalałam tongue

6

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja świetnie wypoczywam i się odprężam na weselach lub chodzę z dziewczynami do karczmy, tam można w sobotę dobrze zjeść i wypić co nieco, potem są tańce, jest DJ, który puszcza przeboje lat 80 i 90, naprawdę fajne ciacha polecam!

7

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

to z menem możesz poszaleć jeszcze . Ja tam wyznaję zasadę - póki dzieci nie mamy to szalejem tongue
Ale chyba masz racje - jak bede miała 25 lat to chyba też nie bedzie mi sie chciało już szaleć ...
jeszcze tylko 3 lata , jeszcze tylko 3 lata ... big_smile

8

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Nio zobaczysz - stwierdzisz ze lepiej klapsnac w domu big_smile

9

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

w czasie studiów to i owszem, teraz już nie... ew. jakaś "imprezka" w domu

10

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

uwielbiam   STUDIO 102.PIOTRKOWSKA  102

11

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

[quote=malenka84]Nio zobaczysz - stwierdzisz ze lepiej klapsnac w domu big_smile[/quote]


jak taka kureczka domowa tongue

12

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

a mnie się w sobotę szykuje impreza u kumpelki, spotyka się kilka małżeństw i znajomi, będzie dobre jedzonko, wódeczka, dużo wygłupów i może jakieś tańce - łamańce?

13

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

w najbliższą sobotę jadę z chłopakiem do klubu niedaleko mojego miasteczka;)

a uwielbiam imprezy z karaoke:D

14

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

[quote=betitek20][quote=malenka84]Nio zobaczysz - stwierdzisz ze lepiej klapsnac w domu big_smile[/quote]


jak taka kureczka domowa tongue[/quote]


niekoniecznie tongue

15

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

u mnie główną rolę odegrało to że w pewnym momencie stwierdziłam, że  jestem najstarsza w klubie wink
no a poza tym ekipa się rozmyła - każdy poszedł do pracy, dom, dzieci...

to nie jest kwestia wieku a zmieniających się priorytetów smile

16

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Justyna prawda - wiele osób teraz np w moim wieku ma swoje rodziny - a na ich miejsce w klubach pojawiaja sie małolaty które bez np nachlania sie, zrobienia wiadomo czego ochroniarzowi w łazience, naćpania sie - nie potrafią sie niestety bawić....

17

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Nie bywam w klubach już od jakiegoś czasu

Kurcze co też te nastolatki wyprawiają powiem ,że mnie wcięło jak przeczytałam post malenka84

18

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja też już nie chodzę na imprezki. Wolę spędzić czas ze swoim facetem smile Chociaż mieszkamy razem od 5 lat to i tak wolę być z nim. A czasem i tak się gdzieś wyrwiemy do znajomych. smile

19

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam gdzies w jakimś klubie albo na dyskotece....

20

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Hm, raczej domowe spotkania z przyjaciółmi, człowiek się jednak starzeje...  Poza tym ciężko już zebrać wszystkich znajomych, na studiach to było zupełnie co innego. Ale np. w tym roku na dwóch koncercikach się bawiłam, więc tak zupełnie zramolała to nie jestem ;P

21

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

W niedzielę do Kościoła - jak tam śpiewaaaaaaają... big_smile

22

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

big_smile to się uśmiałam! jak ONI śpiewają ! smile

23

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

[quote=pinkmause]W niedzielę do Kościoła - jak tam śpiewaaaaaaają... big_smile[/quote]


hyhy dobre tongue

24

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Raczej spędzam czas w domu ale jak już to zabieram moje dziewczyny i idziemy gdzieś , wyglądamy wtedy bardzo fajnie jak 3 siostry

25

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

a ja z 5 babami organizujemy babski wieczór w piątek, tez będzie wesoło: ploty na facetów, biorę kilka peruk i będziemy sie przebierać i malować, będą smaczne zakąski, wódeczka, no a na koniec pewno awantura u starego hehe