1

Temat: dzień kobiet :)

Jak się odnosicie do tego święta? Jak Wasi Partnerzy je świętują?
przykładacie uwagę do 8 marca, czy jest Wam ten dzień obojętny?

a co z dniem chłopaka? smile

Ja w zeszłym roku 8 marca dostałam wymarzony ekspres do kawy, ale... okazało się po chwili, że to nie z okazji dnia kobiet (bo o tym zapomniał) tylko tak po prostu i wiecie co? zrobiło mi się przykro sad wolałabym dostać go w takim razie innego dnia wink

2

Odp: dzień kobiet :)

Dzień Kobiet uznaję za wielkie święto, i niech mi nie trują, że to jakieś zaszłości, przeszłości itp. itd. Powinno być obchodzone i docenione, nawet tym skromnym kwiatuszkiem smile A dzień chłopaka to wymyślili tylko dla równowagi, dla mnie jest mniej istotny, ale liczebność płci męskiej u mnie przeważa na 3+1 (kocura liczę też) smile

3

Odp: dzień kobiet :)

a wiecie, że dla mężczyzn są dwa święta?
dzień chłopaka 30.09 i dzień mężczyzn 19.11 ... a my mamy dzień kobiet jedynie sad

4

Odp: dzień kobiet :)

[quote=justyna]Jak się odnosicie do tego święta? Jak Wasi Partnerzy je świętują?
przykładacie uwagę do 8 marca, czy jest Wam ten dzień obojętny?

a co z dniem chłopaka? smile

Ja w zeszłym roku 8 marca dostałam wymarzony ekspres do kawy, ale... okazało się po chwili, że to nie z okazji dnia kobiet (bo o tym zapomniał) tylko tak po prostu i wiecie co? zrobiło mi się przykro sad wolałabym dostać go w takim razie innego dnia wink[/quote]
Mógł Ci tego nie ujawniać , że zapomniał, po ja też nie chciałabym być  zapomniana w taki dzień!

5

Odp: dzień kobiet :)

no wiem, że mógł, ale on jest taki szczery i bezpośredni... ja się ucieszyłam i krzyknęłam "O, super pamiętałeś o moim święcie!" a on po prostu "o czym? jakie święto? kupiłem Ci bo marudziłaś, że chcesz ekspres." big_smile
cały On wink

jakby to był każdy inny, zwykły dzień chyba bym zemdlała z radości za taki prezent "ot tak po prostu"

6

Odp: dzień kobiet :)

ech, no właśnie, ci mężczyźni! Ja z każdego święta się cieszę i z każdej okazji żeby dostać kwiatka, bo kwiaty uwielbiam !

7

Odp: dzień kobiet :)

A ja myślę,że dzień kobiet powinien być obchodzony cały rok:)

8

Odp: dzień kobiet :)

Święta prawda!

9

Odp: dzień kobiet :)

To kobietki, z okazji 100 Dnia Kobiet WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

10

Odp: dzień kobiet :)

Ja też życzę wszystkim spełnienia marzeń! Bo zasługujemy na to!

11

Odp: dzień kobiet :)

dziękuję i dla Was też radości i spokoju smile

12

Odp: dzień kobiet :)

umówiłam się z koleżanką na wieczór świętować dzień kobiet wink

13

Odp: dzień kobiet :)

Ja świętuję w domciu z moimi chłopakami smile

14

Odp: dzień kobiet :)

ja lubię dzień kobiet, dostałam kwiatki i było mi miło, poza tym w pracy też były ciacha fundowane przez szefa i było bardzo miło smile

15

Odp: dzień kobiet :)

Buuu ! a ja nic nie dostałam jest mi odrobinkę smutno, ale też da sie przeżyć!

16

Odp: dzień kobiet :)

[quote=biedroneczka4]Buuu ! a ja nic nie dostałam jest mi odrobinkę smutno, ale też da sie przeżyć![/quote]
witaj w klubie smile
mnie też jest przykro, pomimo, że znam swojego Faceta i nie spodziewałam się niczego sad

17

Odp: dzień kobiet :)

a mnie mój zaskoczył i dostałam na dzień kobiet i zaległy urodzinowy wink
Patrzcie Dzień Kobiet Dzień KObiet i już po ... ach jak te swieta szybko mijają

18

Odp: dzień kobiet :)

Święta są tuż tuż - te następne smile

19

Odp: dzień kobiet :)

Słuchajcie muszę o tym napisać, bo mnie trzęsie. Faceci wymyślili sobie Dzień  Mężczyzny, który zupełnie nie ma sensu. Przecież tu chodzi właśnie o to, żeby docenić kobietę i stworzyć jej jeden dzień w roku, WYRÓŻNIĆ ją jako matkę, gospodynię itp. Więc jeśli zrobili sobie Dzień faceta, to już to dla nas nie jest wyróżnienie i prawdziwe święto. Ja nikomu nic nie dam i już.

20

Odp: dzień kobiet :)

to ja mojemu mogę kupić łopatę i zestaw narzędzi żeby wreszcie wziął się za domowe prace big_smile

21

Odp: dzień kobiet :)

[quote=Krecik]to ja mojemu mogę kupić łopatę i zestaw narzędzi żeby wreszcie wziął się za domowe prace big_smile[/quote]
Tak trzymaj! bo nie zagonisz do pracy!

22

Odp: dzień kobiet :)

hi hi hi - ja musiałabym swojemu jeszcze tą łopatą włożyć odrobinę rozumu i odpowiedzialności do głowy smile

23

Odp: dzień kobiet :)

a ja bym tą łopatą wbiła swojemu, że doceniam, że mnie docenia każdego dnia w roku, ALE dzień kobiet to [b]święto[/b] kiedy trzeba docenić kobietę BARDZIEJ np. kwiatami czy zwykłym buziakiem i "wszystkiego najlepszego" sad sad sad sad
on jest pod tym względem jak mój ojciec - też nie uważa tego święta sad
[img]//www.dziennik.pl/files/archive/00258/shutterstock_411216_258164e.jpg[/img]

24

Odp: dzień kobiet :)

[quote=justyna]a ja bym tą łopatą wbiła swojemu, że doceniam, że mnie docenia każdego dnia w roku, ALE dzień kobiet to [b]święto[/b] kiedy trzeba docenić kobietę BARDZIEJ np. kwiatami czy zwykłym buziakiem i "wszystkiego najlepszego" sad sad sad sad
on jest pod tym względem jak mój ojciec - też nie uważa tego święta sad
[img]//www.dziennik.pl/files/archive/00258/shutterstock_411216_258164e.jpg[/img][/quote]
Szkoda , może mu powiedz że jest tobie smutno!

25

Odp: dzień kobiet :)

Jakoś dzień kobiet przestał na mnie robić wrażenie... Panowie jakby z musu przynoszą te kwiatki i czekoladki, nie ma w tym nic ze spontaniczności!