51

Odp: Lumpeksy

bo dorośli chodzą i chodzą i chodzą, aż im się znudzi dla przykładu, albo nie nadaje się do niczego, a dziecko potrafi wyrosnąć nawet nie przymierzając (mnie się już tak przytrafiało) sad

52

Odp: Lumpeksy

Tak jak i u moich dziewczyn , mam pełno ciuszków , nowych , właśnie teraz szykuje do oddania dla wnuczki fryzjerki tej mojej znajomej! Ona bardzo sie cieszy, bo ja oddaje pięknie ubrania ! I mam u niej chody! Mam nadzieję że fryz wyjdzie odlotowy!

53

Odp: Lumpeksy

ha ha ha, tego Ci życzę, tylko nam nie odlatuj za daleko;
a tak o lataniu, ciekawe kiedy przylecą bociany...

54

Odp: Lumpeksy

Oglądałam ostatnio w tv że bocian został na całą zimę przy swojej zabotej bocianowej to jest miłość!

55

Odp: Lumpeksy

Przepraszam błąd, chciałam napisać  zabitej

56

Odp: Lumpeksy

w pary na całe życie, ale o takich fenomenach jeszcze nie słyszałam; a na marginesie to takie piękne ptaki, fascynują mnie smile

57

Odp: Lumpeksy

Ja próbuje od jakiegoś czasu zrobić zdjęcie ale coś mi nie wychodzi , właśnie bocianom ! Może tą wiosną się uda!

58

Odp: Lumpeksy

U moich rodziców na dachu bociany maja gniazdo.... a jak jest pora żniw to jest ich tak duzo na polach....

59

Odp: Lumpeksy

ja też chciałabym mieć takie gniazdo, ale u nas to się nieczęsto spotyka sad

60

Odp: Lumpeksy

A u nas na wiosce to jest kilka takich gniazd, na dachach albo słupach...

61

Odp: Lumpeksy

to pozazdrościć, jak przylecą to koniecznie daj znać smile

62

Odp: Lumpeksy

Pewnie przylecą trochę póżniej niż co roku bo zimniej...

63

Odp: Lumpeksy

ja w wakacje robię zdjęcia bocianom jak spotkam, ale nie jest to łatwe smile
mam jedno całkiem niezłe z Suśca na Roztoczu

64

Odp: Lumpeksy

[img]//mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1267636034_by_E16_500.jpg[/img]

65

Odp: Lumpeksy

[quote=justyna][img]//mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1267636034_by_E16_500.jpg[/img][/quote]
to jest prawda! bo ten kto później idzie już nic nie może kupić , jakieś szmatki zostają!

66

Odp: Lumpeksy

u mnie jest inaczej, bowiem towar wykładają kilka razy dziennie smile można coś utrafić bez stania rano pod drzwiami smile

67

Odp: Lumpeksy

a u mnie jest tak dużo sklepów z używaną odzieżą, że pewnie w każdym jest inaczej wink
ale tam gdzie chodzę najczęściej dokładają kilka razy dziennie, bo kilka razy przy mnie dokładali...

zresztą wkleiłam to tylko dla żartu smile

68

Odp: Lumpeksy

U mnie wykładają raz w tygodniu ale za to jest ich dużo i zawsze coś znajdę....

69

Odp: Lumpeksy

ja nie lubię tego specyficznego zapachu, ale faktycznie można znaleźć niezwykle oryginalne ciuszki, tylko trzeba trafić na świeżą dostawę.

70

Odp: Lumpeksy

Nie ma nic złego w kupowaniu używanych rzeczy.Sama czasem chodzę do Lumpeksów.I Fakt można tam znalezć fajne i modne ubranka.

71

Odp: Lumpeksy

u mnie w soboty towar sie wykłada i ... najlepiej iść w sobotę- ale jest wtedy najdrożej
póxniej codziennie jest taniej aż dojdziemy do piątku - gdzie wszystko jest 1zł - ale towar strasznie przebrany

72

Odp: Lumpeksy

dla dzieci to tylko lumpeksy, wtedy się nie oszczędza i niczego nie żałuje za tak małe pieniądze

73

Odp: Lumpeksy

ja też kupuję sporo ubrań dla syna w lumpeksach albo na allegro, mam niedaleko taki ciuchland gdzie są świetne ciuchy dla dzieci prawie lub zupełnie nowe, te ubrania syn nosi bardzo długo a jak wyrośnie zazwyczaj są w tak dobrym stanie że jeszcze koleżanki dostają smile
dla siebie raczej nie kupuję bo jakoś nie umiem nic fajnego znaleźć, ale używane z allegro czasami kupuję smile

74

Odp: Lumpeksy

ja się wybieram zaraz do lumpka bo szukam płaszcza wiosennego

75

Odp: Lumpeksy

ja ostanio sweterek kupiłam