126

Odp: Lumpeksy

Bardzo lubię chodzić po lumpeksach, lecz niestety nie mam na to zbyt wiele okazji. Wiem, że jak tam wejdę to zajmie mi to dużo czasu. Poza tym ostatnio ciężko mi znaleźć coś fajnego, gdyż u mnie najwięcej rzeczy zaczyna się od rozmiaru 38, a ja noszę 34. Lecz czasami można wypatrzyć coś fajnego na dziale dziecięcym big_smile

127

Odp: Lumpeksy

Lumpeksy to dobra rzecz, często znajduje się tam [ rzeczy jeszcze z metkami i do tego firmowe. Rozmiaru 34 z jednej strony zazdroszcze a  z drugiej współczuje. Pobuszuj trochę po second handach ale z Twoim rozmiarem możesz mieć problem.

128

Odp: Lumpeksy

Też noszę rozmiar 34 i niestety w lumpeksach rzadko coś dla siebie znajdę sad

129

Odp: Lumpeksy

Też noszę rozmiar 34 i niestety w lumpeksach rzadko coś dla siebie znajdę :
No widzicie big_smile To dobrze, że nawet nie umiem po nich szperać bo i tak bym nic nie upolowała big_smile
Ale wyprzedaże i outlety są jak najbardziej dla mnei ! smile:):)

Pozdrawiam

130

Odp: Lumpeksy

O tak, często właśnie widzę malutkie rozmiary obuwia i ciuchów na wyprzedażach.

131

Odp: Lumpeksy

Czy ja wiem, że mniejszych rozmiarów brak?? nie raz już się spotkałam, że mi się coś podobało, a było za małe (noszę 38 ;p ) nie myśleć sobie ;p Świat lumpexów ma to do siebie, że nie idzie się tam po coś konkretnego, a wchodzi się między półki, wieszaki i się grzebie i grzebie i grzebie wink

132

Odp: Lumpeksy

bardzo lubię i kiedyś odwiedzałam naprawdę często. teraz trochę rzadziej, ale tylko ze względu na czas. Oczywiście nigdy nie kupię w lumpeksie stroju kąpielowego czy bielizny, ale kurtki, sukienki, swetry, spodnie - why not?

133

Odp: Lumpeksy

Niekiedy lubię wejść popatrzeć, a nóż coś fajnego się znajdzie smile Tak jak Ty srebrna nigdy nie kupię tam bielizny czy stroju kąpielowego. Dziś przytrafił mi się ładny płaszczyk na przełom jesień/zima big_smile

134

Odp: Lumpeksy

ja coś nie daję się namówić na lumpeksy, ale nie żebym coś do nich miała, chyba kwestia drażniącego zapachu

135

Odp: Lumpeksy

Ja lubię lumpeksy, ale dłuższe po nich chodzenie jest potwornie męczące, za dużo wszystkiego wink

136

Odp: Lumpeksy

Ale jaka satysfakcja jak się cos fajnego upoluje za parę złotych!

137

Odp: Lumpeksy

Ale nie jak chodzić 5 godzin i upolujesz coś za zeta - ja mam wtedy poczucie zmarnowanego czasu ;/

138

Odp: Lumpeksy

Ja w takich wypadkach, chodzę po prostu godzinę i, jeżeli zakupy są nieudane, na tym kończę. Nie zawsze jest tak, że znajdę akurat coś dla siebie. Bywa, że wychodzę z niczym, bywa też, że jestem obładowana po uszy.

139

Odp: Lumpeksy

Nie kupuje w lumpeksach ubrań.

140

Odp: Lumpeksy

W dobie internetu i innych możliwości zakupów w atrakcyjnej cenie też przestawiłam się na rzeczy nowe. I o ile dla siebie czasem jeszcze coś w lumpeksie (czy jak to się ładnie mówi PEWEKSIE) znajdę, o tyle dla dzieci już kupuję ciuchy wyłącznie przez internet. Zwłaszcza, że ostatnio natknęłam się na [url=https://www.polskiedzieci.pl/]taki sklep[/url], gdzie można zakupić naprawdę fajne i niedrogie rzeczy smile

Ostatnio edytowany przez Wanda92 (2016-12-16 10:56:07)

141

Odp: Lumpeksy

Ja nigdy nic nie znajduje, ogólnie nie lubię w takie miejsca chodzić hah

142

Odp: Lumpeksy

Ja tam właśnie lubie sobie pohodzić,  jakaś zawsze wpadnie czy innego coś, a poza tym ciuiszki vintage w takich miejschach NO CUDO i ten dreszyczk, nie?? big_smile

143

Odp: Lumpeksy

Ja jakoś nic fajnego nie potrafie znaleźć, moja siostra zawsze cos wygrzebie, a mnie chyba ślepota dopada ;-)

144

Odp: Lumpeksy

Ja kiedyś trzymałam się od takich sklepów z daleka, ale ostatnio coraz częściej tam zaglądam.  Mam kilka rzeczy, które nawet bardzo lubię nosić smile

145

Odp: Lumpeksy

Ja specjalnie czasu nigdy nie mam, a tam trzeba sie na spokojnie porozglądać, może tu leży problem ;-)

146

Odp: Lumpeksy

Takich zakupów trzeba się też trochę "nauczyć" i znaleźć odpowiedni sklep. Niektóre lumpeksy mogą wizualnie człowieka zniechęcić i odrzucić bo idzie do nich towar, który w innych lumpeksach się nie sprzedał.

147

Odp: Lumpeksy

Poza tym w Warszawie wcale czasem nie jest tam tak tanio. Najlepsze są chyba w małych miasteczkach.

148

Odp: Lumpeksy

Ja generalnie nie umiem szukać w lumpeksach. Jak wejdę i nie zobaczę czegoś wiszącego na wieszaku, na widoku to nie kupię. Czasami są kosze z ubraniami na wagę, ale z takiej zabawy to ja nie korzystać, bo nie potrafię tak grzebać.

149

Odp: Lumpeksy

To prawda. Jak ubrania wiszą na wieszakach to dużo lepiej niż takie grzebanie;/

150

Odp: Lumpeksy

Dokładnie. Ja lubię oglądać ubrania które wiszą na wieszakach. Ale też nie lubię jak wisi tego za dużo i nie da się nawet wieszaka wyciągnąć z tym ubraniem. Jeden wieszak czasami zachodzi na drugi. Ubrania się plączą i spadają.