1

Temat: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Tak się zastanawiam, bo kiedyś usłyszałam, że jeśli ktoś ma okrągłą twarz, nie powinien nosić okrągłych kolczyków. Wiecie coś na ten temat?

2

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Myślę, że to zależy w dużej mierze od fryzury, ale duże koła byłyby dobre.

3

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

każdy powinien nosić to w czym dobrze się czuje, dla mnie to najważniejszy wyznacznik

4

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

no własne zadowolenie to podstawa!!!

5

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

[quote=bodeta]Myślę, że to zależy w dużej mierze od fryzury, ale duże koła byłyby dobre.[/quote]
o nie żadnych kół bo to bardziej jeszcze twarz zaokrąglają proponuję wszystkie kolczyki podłużne,wiszące

6

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Też myslę ze odpowiedniejsze będą wiszące, długie, do tego związane włosy i takie kolczyki wydłużą ci optymalnie szyję..

7

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

no właśnie

8

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

fajną rzecz ostatnio czytałam
Twarz owalna

cel: nie szkodzić!
zalecenia: jeśli masz twarz owalną jesteś szczęściarą, bo ten kształt twarzy nie boi się nawet najbardziej ekstrawaganckich kolczyków
wybierz: wybierając kolczyki pamiętaj jednak o zasadach ogólnych dotyczących doboru biżuterii do sylwetki i stroju

9

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

ja mam raczej owalną, kół nie lubię, lubię małe wtyki i wiszące - różnokształtne smile

10

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Raczej długie

11

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

ja też słyszałam, że przy okrągłej buzi długie kolczyki teoretycznie, a przy podłużnej (jak moja) okrągłe - choć ja i tak długie noszę:)

12

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

myślę że podłużne żeby optycznie wydłużyć twarz! ale to moje osobiste zdanie! ja mam okrągłą buzie i noszę różne na okazje

13

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Też słyszałam, że przy okrągłej twarzy lepiej jest nosić kolczyki podłużne, które optycznie wyszczuplą twarz.
Nie ma co jednak popadać w przesadę i jak się coś podoba - to nosić smile

14

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

no też ejstem za tym, ze nie przy uszku tylko raczej dłuzsze.
Aleto tez zalezy chyba indywidualnieod osoby - bo jak ne lubi dyndajacych to przeciez nie bedziemyjej namawiać, skoro moga jej np przeszkadzać

Ja np mam podłużna a uwielbiam długie - chyba mi dobrze z tym smile
ale ze mam mała to nie moge kułek nosić, no i dziwnie sie czuje w takich "cieżkich".

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-23 14:24:16)

15

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Nic na ten temat nie wiem, myślę, że to jakieś zmyślone powiązanie.
Kozak powinien być praktyczny i wygodny.

16

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

tak to bywa jak się wklepuje post za postem, po co patrzeć na temat, hi hi hi big_smile

17

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

[quote=pinkmause]tak to bywa jak się wklepuje post za postem, po co patrzeć na temat, hi hi hi big_smile[/quote]

zgadzam się w 100%. Jak czytam niektóre odpowiedzi to normalnie i się wkurzam, że są bez sensu albo śmieję bo są nie na temat....

18

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

[quote=emilia_s292][quote=pinkmause]tak to bywa jak się wklepuje post za postem, po co patrzeć na temat, hi hi hi big_smile[/quote]

zgadzam się w 100%. Jak czytam niektóre odpowiedzi to normalnie i się wkurzam, że są bez sensu albo śmieję bo są nie na temat....[/quote]

mnie najbardziej denerwują częste stwierdzenia typu: poszukaj w sieci - makabra, fajnie że jest nowa osoba, ale czemu tak mało komunikatywna...

19

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

A mnie rozbawiają posty typu: nic nie wiem na ten temat, nie znam, nie wiem.

20

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Bo na początku moje odp. pisałam tylko po zadaniu pytania przez 1 osobę , a nie na rozwinięcie rozmowy i ostatni wątek z tego tematu.

21

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

myślę ze powinno sie odpisywać tak żeby ktos inny mógł odpisac i zeby ciekawa rozmowa..

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-08-25 18:07:00)

22

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

No tak, zgadzam się z Tobą w pełni, ale tak to jest, jak człowiek dopiero co zapoznaje się ze strona, z forum, itp., teraz to już wszystko gra i buczy.

23

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

I rozpisałaś się.... super... jest z kim popisać!

24

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Tylko jeszcze kogoś 3 tu brakuje, było by fajniej.
Poczekamy-zobaczymy.

25

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Mimo konkursów mało osób tu zagląda....