51

Odp: nasze ciuchy

Jak była u mnie siostra to też odwiedziliśmy większość lumpeksów....oczywiście kupiłam małej bluzkę...a siostra ciepłą bluzę...

52

Odp: nasze ciuchy

tak teraz na te mrozy ciepłe rzeczy jak znalazł!

53

Odp: nasze ciuchy

i tona rękawiczek, moje wiecznie gdzieś przepadają...

54

Odp: nasze ciuchy

A ja ciągle szukam małej rękawiczki...

55

Odp: nasze ciuchy

Ja też kupiłam ostatnio w TAKKO dwie pary i nie mogę znaleźć , moje dziewczyny gubią w szkole, a rozmiary mamy wszystkie teraz jednakowe, fajnie!

56

Odp: nasze ciuchy

o to fajnie jak macie takie same rozmiary....możecie się wymieniać...

57

Odp: nasze ciuchy

No tak teraz jest dla tego mam wiekszość ciuchów sportowo młodzieżowych , choć też i takich na mój wiek też.

58

Odp: nasze ciuchy

To fajnie....ja nie mam z kim się zamieniać i podmieniać.... chociaż masz ciuchy na czasie bo dziewczyny twoje pewnie najmodniejsze ciuszki....jak to dziewczyny...

59

Odp: nasze ciuchy

Tak , ale starsza ma na punkcie czarnego teraz hopla, koszulki i takie tam ale staram sie przemycać jej coś bardziej w kolorkach weselszych

60

Odp: nasze ciuchy

z tym czarnym kolorem to wiele nastolatek bzikuje smile

ja osobiście nie przepadam, poza okazjami

61

Odp: nasze ciuchy

Chyba każda z nas miała takie okresy że lubiła tylko jeden kolor....to przechodzi...

62

Odp: nasze ciuchy

No wiem , ale jak człowiek ma coś kupić to jest problem, bo z czarnymi rzeczami też nie mamy zbyt wiele sklepow

63

Odp: nasze ciuchy

Ale czarny to taki uniwersalny kolor....teraz to więcej w sklepach szarości, fioletów i niebieskich ubrań..

64

Odp: nasze ciuchy

takich paskudnych, bo nie lubię takich kolorów i na opak ubieram się w czerwienie i pomarańcze tongue

65

Odp: nasze ciuchy

Tez świetne kolory....w zimie w tych kolorach aż tak cieplej...

66

Odp: nasze ciuchy

Właśnie! Choć teraz mamy TAKKO niemiecki sklep , rzeczy dla młodzieży takiej od 13-15 lat można kupić i jest wybór, bo dla takich dorastajacych brakuje sklepów , dla maluchów zawsze dużo wiecej!

67

Odp: nasze ciuchy

ale i ceny tych dziecinnych ubrań przerażają!

68

Odp: nasze ciuchy

Ostatnio myslałam żeby otworzyć sklep z używanymi ciuchami z przewagą ubrań dla dzieci, bo u nas duzo ich nie ma...

69

Odp: nasze ciuchy

to dobry pomysł!

70

Odp: nasze ciuchy

tylko muszę się zastanowić od czego zacząć i chyba pogadać z kimś kto ma już taki sklep

71

Odp: nasze ciuchy

Pewnie biurokracja w takich sprawach papierkowa jak zawsze rządzi! bo to niby już działalność

72

Odp: nasze ciuchy

Tak to już działalność a więc papiery i biznesplan to podstawa

73

Odp: nasze ciuchy

i znaleźć dobre źródło - komis do zaopatrzenia, bo to co zostanie to już nie do zwrotu (niestety)

74

Odp: nasze ciuchy

W lubuskim jest tego pełno...tylko który wybrac...

75

Odp: nasze ciuchy

Kupiłam wczoraj fajne rzeczy, dla córek większość! i już rozglądam sie za letnimi rzeczami , bo teraz łatwiej coś kupić fajnego , bo nikt na nie nie zwraca uwagi zimą