76

Odp: nasze ciuchy

ja się rozglądam, też zauważyłam, że łatwiej teraz coś fajnego "ustrzelić" big_smile

77

Odp: nasze ciuchy

fajna strona www.

78

Odp: nasze ciuchy

jaka strona? to forum?

79

Odp: nasze ciuchy

Ale ona jest dobra z tymi postami!!!!!

80

Odp: nasze ciuchy

[quote=emilia_s292]Ale ona jest dobra z tymi postami!!!!![/quote]

hi hi hi - tylko ile się człowiek oklika, żeby wszystko odznaczyć

81

Odp: nasze ciuchy

wink ciekawe która strona jest fajna...
ja natomiast już chyba ze dwa razy o coś pytałam którąś z nowych dziewczyn i odp. nie otrzymałam big_smile

82

Odp: nasze ciuchy

kupiłam dla syna 6 koszulek w sklepie internetowym bo były po 35 zł na promocji  a dobrej firmy więc powinny starczyć na długo, dostał też nowy "męski" zegarek, bo go chłopcy w szkole obśmiali że nosi dziecięcy,
muszę jeszcze dokupić spodnie bo bardzo urósł tej zimy no i niestety buty przejściowe i pewnie sandały też,
ojjj ile się wydatków na wiosnę szykuje smile

83

Odp: nasze ciuchy

u mnie na długo nie wystarczą nawet i ze stali - syn ciągle rośnie i to z szaloną prędkością (ma 10 lat i 3 cm mniej od swojej mamusi) tongue

84

Odp: nasze ciuchy

pinkmause mój syn też ma 10 lat big_smile i tez strasznie rośnie do góry i coraz cieńszy jest big_smile
ja kupuję zawsze za duże ubrania i nosi długo, ale buty niestety zmieniamy co sezon, te co kupiłam na jesień już na wiosnę są za małe i muszę na cito po buty jechać

85

Odp: nasze ciuchy

ja też kupuję więsze i podwijam, ale od jesieni tak podskoczył, że wszystko jest małe i ciasnawe, niestety rośnie mu też brzuszek smile

86

Odp: nasze ciuchy

za dobrze mama karmi wink

87

Odp: nasze ciuchy

Odmówić dziecku jedzenia, to jest naprawdę kłopot. Ale staram się dawać dużo owoców, zamiast tych paskudztw, za które dałby się pokroić, a teraz jeszcze zrobi się ciepło, będzie więcej ruchu, mam nadzieję, że odrobinę zgubi smile

88

Odp: nasze ciuchy

[quote=pinkmause]Odmówić dziecku jedzenia, to jest naprawdę kłopot. Ale staram się dawać dużo owoców, zamiast tych paskudztw, za które dałby się pokroić, a teraz jeszcze zrobi się ciepło, będzie więcej ruchu, mam nadzieję, że odrobinę zgubi smile[/quote]
zgubi! teraz będzie ciepło i to czas na spacery!

89

Odp: nasze ciuchy

wypad po ciuszki przydałby mi się smile

90

Odp: nasze ciuchy

[quote=pinkmause]u mnie na długo nie wystarczą nawet i ze stali - syn ciągle rośnie i to z szaloną prędkością (ma 10 lat i 3 cm mniej od swojej mamusi) tongue[/quote]
Ja chyba mam troszke więcej wydatków bo dla dziewczynki zawsze trzeba więcej kupić , ma 11 lat i już też zwoje potrzeby jak to nastolatka!

91

Odp: nasze ciuchy

ja mam mnóstwo ubrań, bo sporo dostaję od znajomej, a nie zawsze mi wszystkie podpasują

92

Odp: nasze ciuchy

ja też zakupy bym musiała zrobić buty, spodnie, może jakaś sukienka

93

Odp: nasze ciuchy

ostatnio kupiłam w przecenie 2 pary cienkich spodni, są super, takie jak lubię, lekko rozszerzane u dołu

94

Odp: nasze ciuchy

A ja ostatnio kupiłam sobie krótkie spodnie dresowe.

95

Odp: nasze ciuchy

Ja też lubię dresy i leginsy do chodzenia po domu.

96

Odp: nasze ciuchy

Takie ubranie jest najwygodniejsze smile

97

Odp: nasze ciuchy

No tak, bo męczyć się w jeansach, to makabra.

98

Odp: nasze ciuchy

Ja mam takie super wygodne jeansy do chodzenia po domu

99

Odp: nasze ciuchy

Ja chodzę w sportowych spodenkach lub dresach. Kiedy są wyjątkowe upały cienka przewiewna sukienka.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-08-27 09:59:19)

100

Odp: nasze ciuchy

Ja mam tylko dwie sukienki....