26

Odp: Sylwester :)

a ja na rejs to nie miałabym wcale ochoty, tym bardziej, że leje i leje i mam dość wody

27

Odp: Sylwester :)

dobra wymówka, ale faktyczie pada i pada, ani z dziećmi wyjść sad

28

Odp: Sylwester :)

Też z miłą chęcią poszłabym gdzieś na sylwestra...niestety nie mamy z kim małej zostawić...a więc pozostanie w domu....

29

Odp: Sylwester :)

ja ogólnie na wszelkie bale i imprezy jestem raczej chętna, ale nie może się jakoś większa grupa nas zebrać, bo każdemu coś tam wypadnie albo juz gdzieś idzie, albo pracuje itp itd, więc ostatnbnimi czasy raczej domowe imprezki w skromnym gronie, na szybko, przed samym sylwestrem organizowane

30

Odp: Sylwester :)

tak zazwyczaj bywa!

31

Odp: Sylwester :)

no właśnie, tylko po co ten stres przed, jak jeszcze nie wiadomo gdzie się podziać... Ogólnie lubię mieć w życiu wszystko poukładane, wszystko planuję, bo inaczej czuję chaos i mam poczucie bez sensu spędzonego czasu... więc jak zbliża się sylwester, a planów nie ma, to troszkę się denerwuję

32

Odp: Sylwester :)

na pewno taneczny-choc jeszcze nie wiem gdzie

33

Odp: Sylwester :)

Wszystkim szampańskiej zabawy życzę

34

Odp: Sylwester :)

a my właśnie się zastanawiamy czy nie pojechać do innego miasta...

35

Odp: Sylwester :)

A ja już po balu-było super,więc mam nadzieję,że taki własnie będzie 2010 rok

36

Odp: Sylwester :)

[quote=hallina]A ja już po balu-było super,więc mam nadzieję,że taki własnie będzie 2010 rok[/quote]

Też byłam na balu. Przed nim [u]kupiłam sobie odjazdową kieckę, byłam u fryzjerki i zafundowałam sobie [url=http://www.afrodytasalon.pl/conturemakeup.php][color=darkslategray]makijaż permanentny Warszawa[/color][/url][/u] - bo tu spędziłam sylwestra [b]wyglądała ślicznie rozświetlona przez fajerwerki. [/b]
Mam nadzieję, że w nowym roku będę częściej wpadać na to forum!

37

Odp: Sylwester :)

Też na to liczę

38

Odp: Sylwester :)

[quote=vivalia]
Mam nadzieję, że w nowym roku będę częściej wpadać na to forum![/quote]
tylko błagam pisz bez linków.... smile
już wiemy gdzie pracujesz wink

39

Odp: Sylwester :)

Witam.....

40

Odp: Sylwester :)

Hej, hej i w tym Nowym Roku jakoś wszystko bez zmian smile

41

Odp: Sylwester :)

O! tak! jesteśmy na miejscu i wszystko wraca do normy!

42

Odp: Sylwester :)

szkoda, że ta moja norma taka nudnawa jest sad

43

Odp: Sylwester :)

Może coś tę nudę w tym roku przełamie-ja tego zyczę

44

Odp: Sylwester :)

pożyjemy - zobaczymy, tongue

45

Odp: Sylwester :)

Ja tego rocznego Sylwestra spędziłam w domu, przy zastawionym stole i włączonym TV.

46

Odp: Sylwester :)

Wielkimi suso-krokami nadchodzi Sylwester 2010 (podoba mi się data swoją drogą), ale najpierw będą Andrzejki... robi się imprezowo. Trochę ruchu po leniwych długich weekendach.

47

Odp: Sylwester :)

Dziewczyny, dodawajcie opisy nietrafionych kosmetyków, które wypróbowałyście, a które okazały się przereklamowane: [url]http://urodaizdrowie.pl/category/antykosmetyki[/url]
Warto ostrzec innych przed nieudanym zakupem!
Pamiętajcie: im więcej gwiazdek zostanie przyznane danemu produktowi, tym gorsza jest jego ocena!

48

Odp: Sylwester :)

Oj warto, bo sprzedawca to wszystko wciśnie zachwalając.

49

Odp: Sylwester :)

Warto go wtedy zapytać, czy sam używał - oczywiście odpowiedź pewnie będzie qwierdząca wink

50

Odp: Sylwester :)

Ja miałam taką sytuację, że obsługiwała mnie fanka antyperspirantów w kulce. Była akurat promocja na antyperspiranty i spytałam, czy tylko na kulki czy na spray'e i żele też, ona na to, że tylko na kulki więc podziękowałam, a ta do mnie wyskoczyła mrużąc oczy jak żmija, że "A co, to! Kulki są w czymś gorsze? Ja używam tylko w kulce i jestem zadowolona." Ja na to:"A ja używam tylko w sprayu i żelu, bo z kulki za długo się wchłania i nie lubię."Wielce się oburzyła.