1

Temat: Święta- tradycyjne,czy nie

Każdego roku nie mogę doczekac się świąt Bożego Narodzenia.To chyba jedyne święta,gdzie lubię wszystko robic zgodnie z tradycją,a jak jest u was?

2

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Ja też jestem za tradycją, szczególnie właśnie w czasie świąt.

3

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

u nas też zawsze tradycyjnie choć to teraz nie wiem troche głupio bo zostałam sama a wigilia zawsze była u teściowej , zaprasza mnie i w tym roku , nie wiem czy iść

4

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Dla mnie tradycja to spędzanie świąt z najbliższymi.
Ja nie wyobrażam sobie wigilii w pojedynkę.
Dlaczego się zastanawiasz, nie lubisz tesciowej?

5

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

bo to byla teściowa i ją ubóstwiam a mój były mąż może przeprowadzić  do niej swoją młodziutką laskę

6

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

No to rozumiem... Mimo wszystko życzę WESOŁYCH świąt smile

7

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

To faktycznie mogłoby byc kłopotliwe

8

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

ja tradycyjnie ..... tylko chyba w tym roku nie bedzie mikołaja - bo nikt nie chce nim być

9

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

a ja pewnie u teściów będę się gnieżdziła choć mam ochotę spędzić tym razem święta z mężem sama w domku

10

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

[quote=asiula83]ja tradycyjnie ..... tylko chyba w tym roku nie bedzie mikołaja - bo nikt nie chce nim być[/quote]
ja sama jestem jak Sw. Mikołaj moge nawet i w brodzie być uwielbiam zabawe a dzieci moje już i tak duze!

11

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

A ja nie wiem co z świętami w tym roku....miały być u nas ale w tej sytuacji to raczej nie.....nie wiem.....

12

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

czasem tak jest ale przed samymi  Świetami też nie dobrze sie dowiedzieć jak je sie spedzi i najważniejsze gdzie i z kim

13

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

[url]http://mikolaj.zdrowystartwprzyszlosc.pl/[/url]
to Dla Małych dzieci smile

14

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

a ja już wiem, że mam święta chodzone, to i szybko miną i się za wiele nie napracuję smile chyba, że nad jedzeniem big_smile

15

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

a co oznaczją chodzone?

16

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

chodzone pewnie po gościach to ładnie! Choć ja osobiście wole być w domu

17

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

tak chodzone, tzn. w różnych domach: byłam u taty w domu rodzinnym, w domu jego żony, u teściowej i u przyjaciółki - i naprawdę najadłam się i naświętowałam jak trzeba smile

18

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

U mnie też było jak najbardziej tradycyjnie.
Dom, rodzina, zwyczaje.
Szkoda, że tyle przygotowań, a potem 3 dni i już po świętach, ale tak musi być i się tego nie zmieni.
Za niedługo już będą święta wielkanocne i tez okazja do spotkania z rodzinami.

19

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Jak dla mnie żadne - ani tradycyjne, a ni nowoczesne. W moim rodzinnym domu jak najbardziej tradycyjne. Podobnie u mojego partnera.

20

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Już niedługo święta wielkanocne, cieszycie się ?

21

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Oj, trochę wolnego ucieszyło mnie bardzo. Podobnie teraz smile

22

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

U mnie jest coraz mniej tradycji w święta. nie ma całej tej religijnej otoczki ani kolęd. Za to dużo pyszności i błogie lenistwo przez ten wolny od pracy czas jest zawsze:)

23

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

Dla mnie to też nie są religijne święta. Ja na nie mówię Święta Zimowe smile

24

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

W tym roku z przymusu będą to dla mnie święta domowe, a zawsze wyjeżdżaliśmy w góry na końcówkę roku...

25

Odp: Święta- tradycyjne,czy nie

U nas też tradycyjnie smile Nie wyobrażam sobie zmienić naszych tradycji! Zawsze uwielbiam to gdy przyjeżdżam do mojej babci i jest cała rodzina, nawet ta z zagranicy... Jest wtedy miło, rodzinnie i mimo że potrafimy się przez cały rok nie widzieć zawsze jest dużo śmiechu, wspólnego śpiewania kolęd. Święta Bożego Narodzenia są jedynymi świętami które spędzamy w całym rodzinnym gronie smile