1

Temat: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Myslę  o np. Kremach do twarzy,maseczkach? Mój facet jest zagorzałym przeciwnikiem kremów.A co wy o tym sądzicie?

2

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

JA mojego nauczyłam krem z woda termalna Vichy używac smile

3

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

To gratuluję! A jak go przekonałaś? Bo może i mój się przekona...

4

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

mój chłopak bardzo dba o siebie:)
ale znowu bez przesady;) chociaż czasami zdarzy mu się dłużej siedzieć w łazience niż mi:P

5

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Jako mężczyzna nienawidzę kremów do rąk. Musi byc juz napradę sroga zima i odmrożone palce, żebym sobie cos tak tłustego na ręce nałożył wink O kremach do twarzy już nie wspominając...

6

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=emilia_s292]To gratuluję! A jak go przekonałaś? Bo może i mój się przekona...[/quote]


Banalnie pierwszy raz sama Go nim wysmarowłam tongue
Dałam mu próbke i teraz do mnie, ze może bym kupiła nowy bo kończy mu sie tongue

7

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Mój facet uważa że facet powinien używać kosmetyków (oczywiście bez przesady). Np. stosuje krem do twarzy szczególnie po goleniu - bo czuje podrażnienie, używa balsamu do ciała, żelu (nie za dużo) do wlosów oraz perfum ... mrrr smile

8

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=malenka84][quote=emilia_s292]To gratuluję! A jak go przekonałaś? Bo może i mój się przekona...[/quote]


Banalnie pierwszy raz sama Go nim wysmarowłam tongue
Dałam mu próbke i teraz do mnie, ze może bym kupiła nowy bo kończy mu sie tongue[/quote]

Będę musiała spróbować! dzieki

9

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

A znacie właśnie jakies dobre kremy do rak dla facetów???mój ma strasznie suche dłonie i próbowałyśmy już z Garniera i Dove i nic.

10

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Krem do rąk - ja i mój chłopak używamy Intensywnie nawilżającego z Avonu ale w domu mam także z Czterech pór roku i w sumie działa dobrze. Dłonie są odpowiednio nawilżone.

11

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=emilia_s292]A znacie właśnie jakies dobre kremy do rak dla facetów???mój ma strasznie suche dłonie i próbowałyśmy już z Garniera i Dove i nic.[/quote]


Jest z masłem kakaowym dobry - w Drogerii NAtura kupiłam taki pomarańczowy - shea karite smile

12

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Bo chodzi mi o mocno nawilżający bo wiecie skóra faceta jest grubsza a jak sucha to taka szorstka..

13

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=Katarzynavon]Mój facet uważa że facet powinien używać kosmetyków (oczywiście bez przesady). Np. stosuje krem do twarzy szczególnie po goleniu - bo czuje podrażnienie, używa balsamu do ciała, żelu (nie za dużo) do wlosów oraz perfum ... mrrr smile[/quote]

U mnie tak samo smile ...... no może bez żelu do włosów.

14

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=Katarzynavon]Mój facet uważa że facet powinien używać kosmetyków (oczywiście bez przesady). Np. stosuje krem do twarzy szczególnie po goleniu - bo czuje podrażnienie, używa balsamu do ciała, żelu (nie za dużo) do wlosów oraz perfum ... mrrr smile[/quote]

Mój w życiu nie przekonałby się żeby użyć balsamu do ciała!

15

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=emilia_s292]Bo chodzi mi o mocno nawilżający bo wiecie skóra faceta jest grubsza a jak sucha to taka szorstka..[/quote]


akurat ten ejst wg mnie godny polecenia - fajna miękka skora jest po nim smile.

Żelu, balsamu - no mój za Chiny ludowe by nie użył tongue

16

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

jeśli chodzi o czas przebywania w łazience - on jest nie do przebicia big_smile
zawsze myję się połowę krócej big_smile

co do kosmetyków poza tymi do kąpieli, używa sporadycznie kremu nivea i kremu do rąk

17

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=emilia_s292]Myslę  o np. Kremach do twarzy,maseczkach? Mój facet jest zagorzałym przeciwnikiem kremów.A co wy o tym sądzicie?[/quote]


Ja tam swojego dośyć niedawno nauczyłam używać żelu do mycia twarzy , toniku i kremu . Kupiłam mu taką męską serię zeby nie czuł się babą hehe ... chociaż tego toniku to i tak sobie odpuszcza ... ja tam lubie jak facet o siebie dba no ale bez przesady !
Jako przyszła kosmetyczka często " testuje " na swoim menie maseczki , robię manicure ... wkurza się niemiłosiernie no ale cóż ... miłośc wymaga poświęceń tongue

18

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

jak mojemu kiedyś kupiłam krem nivea (bo zauważyłam że ma naprawdę suchą skórę na twarzy) to się oburzył i oświadczył, że prawdziwy mężczyzna używa tylko wazeliny big_smile

no ale już się przekonał do tych kilku podstawowych kosmetyków smile

19

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

hehe tylko wazeliny ? ciekawe do czego tongue

20

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=betitek20]hehe tylko wazeliny ? ciekawe do czego tongue[/quote]
oj oj wink
mówimy o kosmetykach do twarzy big_smile

21

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=justyna][quote=betitek20]hehe tylko wazeliny ? ciekawe do czego tongue[/quote]
oj oj wink
mówimy o kosmetykach do twarzy big_smile[/quote]


hehehehehehhe

22

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Mój mąż stwierdził, że prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się zmarszczek. Więc na krem go nie namówię. Chyba smile

23

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=pinkmause]Mój mąż stwierdził, że prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się zmarszczek. Więc na krem go nie namówię. Chyba smile[/quote]
zmarszczki to jedno, ale mój w pewnym momencie miał po prostu bardzo suchą skórę - raz na tydzień mu nie zaszkodzi smile

24

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Hm... gratuluję tym, którym się udało przekonać swoich panów do czegoś więcej niż mydło czy żel wink Mój wszelakich kremów się brzydzi - krem do rąk - jak już faktycznie nie ma wyjścia, balsam jakiś do ciała - tylko na urlopie żeby po słońcu skóra nie zeszła...

25

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Balsamy i olejki stosujemy namiętnie - bo mąż uwielbia masaże. Namówiłam go też do peelingów, szczególnie pleców. Jak zapomnę i wezmę tylko mydło, pada pytanie: "A piaseczku to już nie ma?". Jakoś nie może zapamiętać, że to cukier big_smile