76

Odp: herbata z cytryną

właśnie - niemożliwość niestety.... ja prawko mam, ale jakoś nigdy nie lubiłam jeździć, nie mogłam się odnaleźć, a potem krótko po tym jak zaczęłam miałam stłuczkę - nie z mojej winy, a na moją psychikę podziałało to jeszcze gorzej, od tamtej pory nie wsiadam za kierownicę, panicznie się boje i chyba nic nigdy tego nie zmieni...

77

Odp: herbata z cytryną

ja jestem roztrzepaniec, nie mam dobrej koordynacji i jak by mi przyszło noga, ręka i oczy wszystko połączyć, to pierwszy słup mój; po drugie jestem panikara i nie ma mowy, nigdy tej sztuki nie opanuję!

78

Odp: herbata z cytryną

ja z koordynacją nie bardzo też, ale jakoś się wtedy nauczyłam - tyle, że np. z jechaniem do tyłu zawsze miałam problem - myliło mi się w którą stronę mam kręcić  tongue

79

Odp: herbata z cytryną

a ja zrobiłam i jeżdżę i to jest dopiero duma!!!
pinkmause to nie jest wcale takie trudne...

80

Odp: herbata z cytryną

dobra dobra, ja tam wiem swoje lol

81

Odp: herbata z cytryną

[quote=pinkmause]dobra dobra, ja tam wiem swoje lol[/quote]


brońmy się razem!  big_smile

82

Odp: herbata z cytryną

Ja też nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą....to naprawdę nie dla mnie!!!

83

Odp: herbata z cytryną

Moja przyjaciółka ostatnio zdała prawko a jak wcześciej robiła to po 2 egzaminach nie zdanych zrezygnowała, ale teraz już śmiga autkiem

84

Odp: herbata z cytryną

można szybciej gdzieś się przemieścić czy do kogoś pojechać e prawko się wtedy przydaje

85

Odp: herbata z cytryną

ja nie przeczę, że się przydaje - sama bardzo bym chciała jeżdzić jeśli tylko nie miałabym tego strachu, paniki, jaeśli miałabym umiejętniości i sprawiałoby mi to przyjemność

wiadomo, że to wielki plus ...

86

Odp: herbata z cytryną

ja zdałam CUDEM prawko i to za 1 razem - ale uwielbiam jezdzić, zeby jeszcze moja xsara mniej paliwa ciągnęła to byłoby super mogłabym jezdzić i jeździć

87

Odp: herbata z cytryną

ja się relaksuję za kółkiem.... gdyby nie korki ... i cena paliwa wink

88

Odp: herbata z cytryną

[quote=a.filipowska]ja nie przeczę, że się przydaje - sama bardzo bym chciała jeżdzić jeśli tylko nie miałabym tego strachu, paniki, jaeśli miałabym umiejętniości i sprawiałoby mi to przyjemność

wiadomo, że to wielki plus ...[/quote]
na początku to każdy się boi ale póżniej nabiera się wprawy i się śmiga z przyjemnością

89

Odp: herbata z cytryną

i tak mnie nie przekonasz smile

90

Odp: herbata z cytryną

he he he a najlepiej jest jak masz juz dzieci i chcesz pojechac po coś do sklepu (ja nie mam autobusów w mieście więc....) proszę męża a on nie bardzo chętny
a teraz zakupy, koleżanki czy do lekarza sama czy z dzieciakami, no i jest OK

91

Odp: herbata z cytryną

ja autobusy mam, ale to jak jeżdżą to już inny temat... grrr

92

Odp: herbata z cytryną

Ja mam sklepy blisko....lekarza też...także nawet jak deszcz leje to moge z małą wyjść taki kawałek...

93

Odp: herbata z cytryną

też mam na osiedlu wszystko niezbędne, a dalekie wyprawy to planuję z wyprzedzeniem i od czego ma się sąsiadów...

94

Odp: herbata z cytryną

[quote=Beata]
na początku to każdy się boi ale póżniej nabiera się wprawy i się śmiga z przyjemnością[/quote]
a wiesz że ja tak nie miałam?? aż mnie to zdziwiło, samochód kupiłam w Poznaniu i powrót do domu, do Warszawy, to była moja pierwsza samotna podróż ... wsiadłam i pojechałam te 350km bez najmniejszego lęku, wtedy mi się spodobało! big_smile

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-11-18 17:08:49)

95

Odp: herbata z cytryną

gratuluję odwgi, ja takiego dystansu nawet jak jeździłam to bym nie zniosła...

96

Odp: herbata z cytryną

[quote=a.filipowska]gratuluję odwgi, ja takiego dystansu nawet jak jeździłam to bym nie zniosła...[/quote]
ja muszę, bo taką mam pracę - w lipcu przez tydzień wojażowałam samotnie po Dolnym Śląsku, więc siłą rzeczy musiałam się nauczyć, bo... samochód kupiłam właśnie dla tej pracy wink

97

Odp: herbata z cytryną

no to faktycznie bez wyjścia... podziwiam np. przedstawicieli handlowych, którzty wciąż  za kółkiem...

98

Odp: herbata z cytryną

[quote=a.filipowska]no to faktycznie bez wyjścia... podziwiam np. przedstawicieli handlowych, którzty wciąż  za kółkiem...[/quote]
tak bym nie chciała.... dwa trzy razy do roku tydzień OK ale na codzień to by mi się znudziło smile
zresztą co innego jak jedziesz w Polskę - np. piękny Dolny Śląsk a co innego jak tkwisz w korkach w mieście ....

99

Odp: herbata z cytryną

dl amnie takie życie w samochodzie nie do pomyślenia - nie mówiąc juz o zdrowotnych kwestiach...

100

Odp: herbata z cytryną

a ja bardzom chciałabym być przedstawicielem handlowym, ale jakis słodyczy czy napojow albo piwa wink ale nie mam doświadczenia i nikt mnie nie chce