1

Temat: Ubezpieczenie

Witam, mam pytanie, ponieważ mój mąż musi pilnie wyjechać. żeby załatwić pewne sprawy ze swoim klientem i poprosił mnie bym znalazła Mu jakieś ubezpieczenie na podróż, bo bez tego On nigdzie nie jedzie, lepiej dmuchać na zimne.

2

Odp: Ubezpieczenie

Każde jest ok, dopóki coś się nie stanie i trzeba wyegzekwować opłacenie np opieki szpitalnej... A z tym bywa różnie

3

Odp: Ubezpieczenie

Często nawet jak decydujemy się na ubezpieczenie dodatkowe, to wybieramy to najtańsze. A jak pisze Kalinka, w przypadku tych mniej uczciwych polis z wyegzekwowaniem niektórych świadczeń może być problem. Dlatego zanim wybierzemy ubezpieczenie trzeba się dobrze zastanowić na czym nam zależy.

4

Odp: Ubezpieczenie

Ale po co tak szukać? Zadzwoń do ubezpieczyciela i wykup od ręki na tyle dni na ile mąż wyjeżdża. Ja niedawno pełne ze sportami ekstremalnymi i sportami walki bo akurat jechałam na turniej zapłaciłam 18zł.

5

Odp: Ubezpieczenie

W takich przypadkach nie należy patrzeć na cenę składki. Jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo i zdrowie, musimy liczyć się z tym, że składka może być wyższa. Jak piszą  wiele firm oferuje niskie składki, jednak wyegzekwowanie od nich odszkodowania zwykle kończę się porażką. Lepiej unikać podejrzanych, tanich firm.

6

Odp: Ubezpieczenie

Ze swojej strony mogę polecić Compensę, bo sama u nich korzystam. Mieliśmy stracha przed podróżą, bo w tym roku pierwszy raz wybraliśmy się motocyklami do Rumunii, więc sporo czasu spędziłam przed wyjazdem żeby znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela, któremu zaufamy.

7

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenie Podróż Zagraniczna ma bardzo szeroki zakres,który chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokimi kosztami leczenia poza granicami kraju no i niezły zakres usług assistance tez posiada

8

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenie to nie jest drogie oraz bez problemu będziesz mogła wykupić je przez internet. W sieci obecnie znajduje się porównywarka ubezpieczeń. Wpisujesz sobie odpowiednie dane i od razu powinna Ci wyskoczyć oferta poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu może będzie Ci łatwiej sie na coś zdecydować.

Ewentualnie możesz tam się jeszcze skonsultować z doradcą jesli naprawdę nie wiesz już co wybrać.Powinien Ci wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2015-09-27 10:05:57)

9

Odp: Ubezpieczenie

Nigdy podróżnego nie kupowałam...

10

Odp: Ubezpieczenie

Ciekawe jakie teraz się najlepiej opłaca?

11

Odp: Ubezpieczenie

Mój mąż także się u nich ubezpiecza i na razie jest ok.Tylko odpukać nic się nie stało .

12

Odp: Ubezpieczenie

[quote=Katee]Ciekawe jakie teraz się najlepiej opłaca?[/quote]
To chyba warto do jakiejś multiagencji podejść, gdzie mają polisy wielu TU.

13

Odp: Ubezpieczenie

Jak wspominałam w poprzednim poście rozważam ostatnio skorzystanie z usług banku. Co prawda najbardziej interesują mnie ich fundusze inwestycyjne,  ale przy okazji poznałam też trochę opinii na temat ubezpieczeń które oferują. Podobno są bezkonkurencyjne, może warto je sprawdzić?

14

Odp: Ubezpieczenie

Warto mieć takie ubezpieczenie podczas podróży.

15

Odp: Ubezpieczenie

Ja własnie szukam nowego ubezpieczenia chorobowego, bo w obecnym płacę zbyt duże składki. Interesuje mnie najlepszy pakiet medyczny w niskiej cenie. Od roku dość często choruje i z tego względu interesuje mnie najlepszy pakiet.

16

Odp: Ubezpieczenie

Prawda, mają tanie polisy - mogę się wypowiedzieć co do ubezpieczenia auta i mieszkania, ale przy innych też pewnie się opłaci tam wykupić.

17

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenia turystyczne najlepiej wcześniej sobie porównać.
Można zaoszczędzić wybierając ubezpieczenie turystyczne z tymi samymi wariantami, a w niższej cenie.

18

Odp: Ubezpieczenie

Ja też zanim wybiorę porównuję wszystkie ubezpieczenia

19

Odp: Ubezpieczenie

Można rozważyć ubezpieczenia grupowe, często są z rabatem.

20

Odp: Ubezpieczenie

Są też ubezpieczenia od zachorowania, to fajna opcja jak trzeba opłacić koszty prywatnego leczenia....