1

Temat: Ubezpieczenie

Witam, mam pytanie, ponieważ mój mąż musi pilnie wyjechać. żeby załatwić pewne sprawy ze swoim klientem i poprosił mnie bym znalazła Mu jakieś ubezpieczenie na podróż, bo bez tego On nigdzie nie jedzie, lepiej dmuchać na zimne. No więc znalazłam takie o [url]http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/na-podroz/ubezpieczenie-na-podroz.html[/url] , myslicie, że jest okej?

2

Odp: Ubezpieczenie

Każde jest ok, dopóki coś się nie stanie i trzeba wyegzekwować opłacenie np opieki szpitalnej... A z tym bywa różnie

3

Odp: Ubezpieczenie

Często nawet jak decydujemy się na ubezpieczenie dodatkowe, to wybieramy to najtańsze. A jak pisze Kalinka, w przypadku tych mniej uczciwych polis z wyegzekwowaniem niektórych świadczeń może być problem. Dlatego zanim wybierzemy ubezpieczenie trzeba się dobrze zastanowić na czym nam zależy.

4

Odp: Ubezpieczenie

Ale po co tak szukać? Zadzwoń do ubezpieczyciela i wykup od ręki na tyle dni na ile mąż wyjeżdża. Ja niedawno w Compensa pełne ze sportami ekstremalnymi i sportami walki bo akurat jechałam na turniej zapłaciłam 18zł.

5

Odp: Ubezpieczenie

W takich przypadkach nie należy patrzeć na cenę składki. Jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo i zdrowie, musimy liczyć się z tym, że składka może być wyższa. Jak piszą na: [url]http://safetyhome.pl/[/url] wiele firm oferuje niskie składki, jednak wyegzekwowanie od nich odszkodowania zwykle kończę się porażką. Lepiej unikać podejrzanych, tanich firm.

6

Odp: Ubezpieczenie

Ze swojej strony mogę polecić Compensę, bo sama u nich korzystam. Mieliśmy stracha przed podróżą, bo w tym roku pierwszy raz wybraliśmy się motocyklami do Rumunii, więc sporo czasu spędziłam przed wyjazdem żeby znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela, któremu zaufamy.

7

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenie Podróż Zagraniczna ma bardzo szeroki zakres,który chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokimi kosztami leczenia poza granicami kraju no i niezły zakres usług assistance tez posiada

8

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenie to nie jest drogie oraz bez problemu będziesz mogła wykupić je przez internet. W sieci obecnie znajduje się porównywarka ubezpieczeń. Wpisujesz sobie odpowiednie dane i od razu powinna Ci wyskoczyć oferta poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu może będzie Ci łatwiej sie na coś zdecydować.

Ewentualnie możesz tam się jeszcze skonsultować z doradcą jesli naprawdę nie wiesz już co wybrać.Powinien Ci wyjaśnić ewentualne wątpliwości.
Tutaj jest kontakt
[url]https://superpolisa.pl/[/url]

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2015-09-27 10:05:57)

9

Odp: Ubezpieczenie

Nigdy podróżnego nie kupowałam...

10

Odp: Ubezpieczenie

Ciekawe jakie teraz się najlepiej opłaca?

11

Odp: Ubezpieczenie

Mój mąż także się u nich ubezpiecza i na razie jest ok.Tylko odpukać nic się nie stało .

12

Odp: Ubezpieczenie

[quote=Katee]Ciekawe jakie teraz się najlepiej opłaca?[/quote]
To chyba warto do jakiejś multiagencji podejść, gdzie mają polisy wielu TU. Na przykład do Cuk.

13

Odp: Ubezpieczenie

Jak wspominałam w poprzednim poście rozważam ostatnio skorzystanie z usług banku nationale nederlanden. Co prawda najbardziej interesują mnie ich fundusze inwestycyjne: [url]https://www.nntfi.pl/fundusze-inwestycyjne/fundusze-mieszane/nn-zrownowazony[/url] ale przy okazji poznałam też trochę opinii na temat ubezpieczeń które oferują. Podobno są bezkonkurencyjne, może warto je sprawdzić?

14

Odp: Ubezpieczenie

Warto mieć takie ubezpieczenie podczas podróży.

15

Odp: Ubezpieczenie

Ja własnie szukam nowego ubezpieczenia chorobowego, bo w obecnym płacę zbyt duże składki. Interesuje mnie najlepszy pakiet medyczny w niskiej cenie. Jak na razie najbardziej przekonuje mnie ta oferta [url]https://www.allianz.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-zdrowotne,33717.html[/url] , bo jest to znany ubezpieczyciel i ufam im. Od roku dość często choruje i z tego względu interesuje mnie najlepszy pakiet.

16

Odp: Ubezpieczenie

[quote=ellam]
To chyba warto do jakiejś multiagencji podejść, gdzie mają polisy wielu TU. Na przykład do Cuk.[/quote]
Prawda, mają tam tanie polisy - mogę się wypowiedzieć co do ubezpieczenia auta i mieszkania, ale przy innych też pewnie się opłaci tam wykupić.

17

Odp: Ubezpieczenie

Ubezpieczenia turystyczne najlepiej wcześniej sobie porównać.
Ja sprawdzałam na stronie [url]https://rankomat.pl/ubezpieczenia-turystyczne/kalkulator[/url]
Można zaoszczędzić wybierając ubezpieczenie turystyczne z tymi samymi wariantami, a w niższej cenie.

18

Odp: Ubezpieczenie

Ja też zanim wybiorę porównuję wszystkie ubezpieczenia