1

Temat: Miejsce w przedszkolu prywatnym

KIedy trzeba rezerwować miejsce w prywatnym, żeby mieć pewność miejscówki dla dziecka?
Kiedy to robiliście? Można czekać do lata?

2

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Z tego co wiem to płatne przedszkola nie są szczególnie oblegane... więc raczej przyjęcie jest pewne smile

3

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Ale zapisałaś swoje dziecko? Gdzie i na ile przed wrześniem?

4

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Przecież w takich przedszkolach nabór trwa przez cały rok, kolega właśnie bez problemu zapisał dziecko pop przeprowadzce, nie było żadnego czekania na miejsce smile Tam się płaci tyle, że nigdy nie ma tłumu chętnych....

Ostatnio edytowany przez Enrika (2020-03-04 13:51:07)

5

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Dokładnie, ja nie znam prywatnego przedszkola z pełnym obłożeniem... Grupa to zwykle kilkoro dzieci, a jakby było więcej chętnych to właścicielowi opłaca się stworzyć kolejną grupę nawet w środku semestru smile
Chyba tylko ciężko chore dziecko miałoby problem z przyjęciem do takiego przedszkola...

6

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Nie wiem, gdzie wy zapisujecie dzieci, ale ja to robiłam w listopadzie.
Pewnie, że w najlepszych przedszkolach jest kolejka.
Jeśli chcesz zapisać dziecko do małego klubiku bez placu zabaw i własnej kuchni, to zawsze coś znajdziesz.
Ale z dobrym przedszkolem będzie już problem.

7

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

A gdzie zapisywałaś dziecko? Jakie miasto i jakie przedszkole?

8

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Moja znajoma prowadzi przedszkole, jakość opieki i nauki jest ok, miasto powyżej 100 tys. mieszkańców, a jakoś nie ma problemu z miejscem, grupy są małe i na pewno jeszcze kilkoro dzieci by się zmieściło, tylko nie każdy chce płacić takie czesne co miesiąc, i nie każdego stać - tak że bez paniki z tym zapisywaniem na nie wiadomo ile przed  wrześniem smile

9

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Teraz łatwiej wydać te pieniądze, a tam naprawdę dbają o rozwój dzieci, nie to co w państwowych placówkach, gdzie nierzadko 4-latki oglądają świnkę Peppę (przykład z przedszkola mojego siostrzeńca, który buntował się przeciw Peppie i za to został wrogiem pań z przedszkola:D

10

Odp: Miejsce w przedszkolu prywatnym

Tam jest dużo zajęć i dzieci szybciej się rozwijają.