1

Temat: Makijaż permanentny

Cześć! Zdecydowałam, że chcę zrobić sobie makijaż permanentny brwi. Czy możecie mi poradzić sprawdzony gabinet kosmetyczny w Warszawie? Czytałam wypowiedzi na różnych forach, ale liczę, że to właśnie od was uzyskam sprawdzone info smile Co ogólnie myślicie o takim makijażu? Ja niestety zostałam 'obdarzona' bardzo cienkimi i rzadkimi brwiami- staram się zakamuflować to codziennym makijażem, ale myślę, że taki trwały będzie wyglądał lepiej no i nie będę musiała się sama już z tym męczyć. Będę wdzięczna za podpowiedzi, gdzie profesjonalnie wykonują taki zabieg- chcę, by to wyglądało naturalnie smile

2

Odp: Makijaż permanentny

W większości gabinetów wykonują go - tylko żeby nie przepłacać, porównaj sobie ceny w okolicy...

3

Odp: Makijaż permanentny

Tak, większość gabinetów wykonuje makijaz permanentny, ale nie w każdym są deliaktne naturalne efekty. Akurat ceną bym się nie sugerowała... Wolę wyłożyć więcej kasy, a mieć pewność, że będę dobrze wyglądać.

4

Odp: Makijaż permanentny

Na co dzien nie maluję się zbyt mocno, ale przykładowo brwi to dla mnie istotna sprawa, bo niestety natura poskąpiła mi ich. Ciężko mi znaleźć odpowiednie kosmetyki, które dają idealny efekt, dlatego zdecydowałam się na makijaż permanentny. I to był strzał w 10, bo efekt jest bardzo naturalny, delikatny, ale brwi są jednocześnie podkreslone. No i wszytskie kredki do malowania poszły do kosza smile

5

Odp: Makijaż permanentny

Chyba bym się nie zdecydowała na makijaż permenetnty wykonany gdzieś poza salonem. Wiadomo, efekt końcowy zależy od umiejętnosci kosmetyczki, ale myślę że dobre salony nie pozwalają sobie na zatrudnianie kogoś kto tego robić nie umie. Poza tym w salonie jest bezpieczniej.  No i co najważniejsze to profesjonalny salon, który zajmuje się makijażem permanentnym i zabiegami estetycznymi więc na pewno nie robią tego "po kosztach".

6

Odp: Makijaż permanentny

ja  robiłam kreski i wyszlo ekstra. Lubie permanentny makijaz bo nie zawsze rano mam czas na malowanie i nie zawsze tez wychodzi mi to tak jak trzeba...A obecnie kreski mam idealnie zrobione, oko od razu fajniej wygląda. Wiec i ja polecam big_smile

7

Odp: Makijaż permanentny

W efekcie brwi wyglądają bardzo naturalnie. Cenowo też korzystnie, także polecam.

8

Odp: Makijaż permanentny

też szukam miejsca gdzie będę mogą zrobić sobie ładny permanentny brwi.

9

Odp: Makijaż permanentny

Mam wizytę w tym tygodniu w salonie, dlatego zobaczymy jak mi się spodoba.

10

Odp: Makijaż permanentny

[quote=merolinka]Mam wizytę w tym tygodniu w salonie, dlatego zobaczymy jak mi się spodoba.[/quote]
Po rozmowie z kosmetyczką rozwiały się moje wszystkie wątpliwości. Życzę Ci powodzenia i pięknego makijażu.

11

Odp: Makijaż permanentny

Dziewczyny, minęło sporo czasu od daty mojego pierwszego wpisu, więc chyba pora, żebym zdała relację big_smile Wybrałam się na zabieg  Powiem szczerze, że jestem mega zadowolona!! Zabieg był praktycznie bezbolesny, dość długi ( ale to kwestia ogromnej precyzji , dzięki której efekt jest idealny w w100%). No i brwi mam w końcu ładnie zagęszczone i symetryczne- w ogóle ich nie maluję, bo niczego im nie brakuje big_smile

12

Odp: Makijaż permanentny

ja mogę jedynie powiedzieć o swoich doświadczeniach z permanentnym oczu - jest super

13

Odp: Makijaż permanentny

Masz mało widoczne brwi? A próbowałaś kiedyś żelu do brwi?

14

Odp: Makijaż permanentny

Robiłam już  brwi, usta oraz kreski na górnych powiekach. Moja kosmetyczka pewną rękę,  jest bardzo rzetelna i to co chyba najważniejsze ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Serio, makijaż w jej wykonaniu wygląda mega naturalnie.

15

Odp: Makijaż permanentny

Miałam permanentny i szybko mi się znudził... Więcej nie zrobię

16

Odp: Makijaż permanentny

Brwi sobie robię, bo to u mnie podstawą makijażu...