1

Temat: Makijaż permanetny Warszawa

Cześć! Zdecydowałam, że chcę zrobić sobie makijaż permanentny brwi. Czy możecie mi poradzić sprawdzony gabinet kosmetyczny w Warszawie? Czytałam wypowiedzi na różnych forach, ale liczę, że to właśnie od was uzyskam sprawdzone info smile Co ogólnie myślicie o takim makijażu? Ja niestety zostałam 'obdarzona' bardzo cienkimi i rzadkimi brwiami- staram się zakamuflować to codziennym makijażem, ale myślę, że taki trwały będzie wyglądał lepiej no i nie będę musiała się sama już z tym męczyć. Będę wdzięczna za podpowiedzi, gdzie profesjonalnie wykonują taki zabieg- chcę, by to wyglądało naturalnie smile

2

Odp: Makijaż permanetny Warszawa

W większości gabinetów wykonują go - tylko żeby nie przepłacać, porównaj sobie ceny w okolicy...

3

Tak, większość gabinetów wykonuje makijaz permanentny, ale nie w każdym są deliaktne naturalne efekty. Akurat ceną bym się nie sugerowała... Wolę wyłożyć więcej kasy, a mieć pewność, że będę dobrze wyglądać. Autorko, z gabinetów godnych polecenia możesz sprawdzić gabinet Jest Pięknie, gdzie makijaż wykonuje pani Dominika. smile

4

Zgadzam się- p. Dominika, o której pisze @malinamalwa przyjmuje klientki w swoim mieszkaniu przy ul. Chłodnej i powiem szczerze, że chyba lepiej trafić nie mogłam. Na co dzien nie maluję się zbyt mocno, ale przykładowo brwi to dla mnie istotna sprawa, bo niestety natura poskąpiła mi ich. Ciężko mi znaleźć odpowiednie kosmetyki, które dają idealny efekt, dlatego zdecydowałam się na makijaż permanentny w Jest pięknie u pani dominiki. I to był strzał w 10, bo efekt jest bardzo naturalny, delikatny, ale brwi są jednocześnie podkreslone. No i wszytskie kredki do malowania poszły do kosza smile

5

Chyba bym się nie zdecydowała na makijaż permenetnty wykonany gdzieś poza salonem. Wiadomo, efekt końcowy zależy od umiejętnosci kosmetyczki, ale myślę że dobre salony nie pozwalają sobie na zatrudnianie kogoś kto tego robić nie umie. Poza tym w salonie jest bezpieczniej. Ja robiłam sobie w Klinice urody,maja swój cennik i zdjecia. No i co najważniejsze to profesjonalny salon, który zajmuje się makijażem permanentnym i zabiegami estetycznymi więc na pewno nie robią tego "po kosztach".

6

ja w "Jest pieknie" robiłam kreski i wyszlo ekstra. Lubie permanentny makijaz bo nie zawsze rano mam czas na malowanie i nie zawsze tez wychodzi mi to tak jak trzeba...A obecnie kreski mam idealnie zrobione, oko od razu fajniej wygląda. Wiec p.Dominikę rowniez i ja polecam big_smile

7

Piękne brwi robi Pani Estera w Magic Visage na Mokotowskiej. Robi bardzo dokładnie, a w efekcie brwi wyglądają bardzo naturalnie. Cenowo też korzystnie, także polecam.

8

a podasz namiary na ten salon, szukam miejsca gdzie będę mogą zrobić sobie ładny permanentny brwi.

9

[quote=merolinka]a podasz namiary na ten salon, szukam miejsca gdzie będę mogą zrobić sobie ładny permanentny brwi.[/quote]
Merolinka, salon jest na Mokotowskiej 52A/lok.4, zadzwoń i umów się z Panią Esterą na makijaż próbny. Tu masz nr 606-483-267. A po próbnym, umówicie się już na wykonanie permanentnego. Myślę, że będziesz zadowolona :-) Daj znać czy byłaś, ok?

10

czesc

11

kiki22 dziękuję Ci bardzo za namiary, jeśli jest taka możliwość to chętnie umówię się na konsultacje do Estery.

12

[quote=merolinka]kiki22 dziękuję Ci bardzo za namiary, jeśli jest taka możliwość to chętnie umówię się na konsultacje do Estery.[/quote]
Nie ma sprawy :-) Polecam się na przyszłość. Daj znać czy byłaś i czy Ci się podobało. Pani Estera to profesjonalistka, ma bardzo dużą wiedzę i umiejętności, także bez obaw. A zresztą przekonasz się sama :-)

13

Mam wizytę w tym tygodniu w salonie, dlatego zobaczymy jak mi się spodoba, ale Estera już przez telefon sprawia wrażenie naprawdę super osoby.

14

[quote=merolinka]Mam wizytę w tym tygodniu w salonie, dlatego zobaczymy jak mi się spodoba, ale Estera już przez telefon sprawia wrażenie naprawdę super osoby.[/quote]
Jest na prawdę bardzo sympatyczna. Po rozmowie z nią rozwiały się moje wszystkie wątpliwości. Życzę Ci powodzenia i pięknego makijażu.

15

Dziewczyny, minęło sporo czasu od daty mojego pierwszego wpisu, więc chyba pora, żebym zdała relację big_smile Wybrałam się na zabieg do polecanego przez was salonu jest pięknie pani Dominiki. Powiem szczerze, że jestem mega zadowolona!! Zabieg był praktycznie bezbolesny, dość długi ( ale to kwestia ogromnej precyzji pani Dominiki, dzięki której efekt jest idealny w w100%). No i brwi mam w końcu ładnie zagęszczone i symetryczne- w ogóle ich nie maluję, bo niczego im nie brakuje big_smile

16

ja mogę jedynie powiedzieć o swoich doświadczeniach z salonem Magic Visage bo tam robiłam. Poleciła mi koleżanka, której wcześniej pani Estera robiła brwi, no i mogłam się przekonać na niej smile No i od siebie również polecam.

17

Masz mało widoczne brwi? A próbowałaś kiedyś żelu do brwi?

18

ja robie swój makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona! bardzo ładnie naturalnie wygląda, długo się trzyma, cena jest bardzo spoko, same plusy! brwi np. robie metodą włoskową i wyglądają wspaniale!

19

Ja również polecam Dominkę. Robiłam już u niej brwi, usta oraz kreski na górnych powiekach. Ma pewną rękę,  jest bardzo rzetelna i to co chyba najważniejsze ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Serio, makijaż w jej wykonaniu wygląda mega naturalnie. Na facebooku prowadzi swój fp więc możecie pooglądać tam sobie jej dotychczasowe realizacje.