1

Temat: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Witam postanowiłam zrobić niespodziankę dla mojego ukochanego i zabrać go na sylwestra w jakieś ciekawe miejsce. Z racji że oboje jesteśmy fanami białego szaleństwa i nie wyobrażamy sobie innej formy spędzania wolnego czasu jak na nartach, dlatego to miejsce wydaje się fantastyczne. Poza tym bardzo podoba mi się oferta sylwestrowej zabawy w gorących źródłach więc  wydaje mi się  idealny  big_smile Piszcie o swoich pomysłach na Sylwestra smile)

2

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Sylwester w górach to fajny pomysł, nawet w polskich może być fajnie:) Ja będę świętować w Bieszczadach:)

3

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Góry to klasyczna opcja, ale ja mam w tym roku plan na coś egzotycznego smile

4

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Czyli na co ? smile Gdzie ta egzotyka ? tongue

5

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Ja w tym roku spędzę Sylwestra przed kamerą smartfonu... takie życie big_smile Kiedy ktoś bliski jest daleko, kiedy nie może przyjechać, kiedy ja nie mam czasu pojechać...

6

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Myślimy z narzeczonym o sylwestrze we dwójkę w domku na Mazurach, wśród przyrody i ciszy, z dala od tłumów....

7

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Wspaniale! Aż się rozmarzyłam... Mazury wciąż są na liście miejsc, które muszę odwiedzić, a w których jakoś do tej pory nie byłam. Urocza chatka, być może z kominkiem, spokój wokoło i Wy. To będzie magiczna sylwestrowa noc smile Ależ Wam zazdroszczę.

8

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Równie urokliwe są góry, wychodzisz z hotelu i masz masę romantycznych miejsc do przywitanie nowego roku;)

9

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Mamy w planach Sylwester na zamku Ryn w tym roku...

10

Odp: Pomysły na sylwestra dla dwojga

Musiałam wygooglać, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o zamku Ryn i od razu bardzo spodobało mi się to miejsce. Mają coś takiego jak Centrum Redukcji Stresu! I mają Wahadło Foucaulta - nie przyszło mi wcześniej do głowy, że jego obserwacja może odprężać.

Wahadło Foucaulta to doświadczenie znajdujące się na liście 10 najpiękniejszych eksperymentów fizycznych. Ruch wahadła i zmiana płaszczyzny tego ruchu względem Ziemi dowodzi istnienia ruchu obrotowego. Na biegunie obrót wynosiłby 360 stopni w ciągu doby, na innych szerokościach geograficznych trwa to dłużej (w Toruniu ok. 30 godzin).

Do tego widzę, że nie brakuje innych atrakcji, a zamek organizuje liczne imprezy, nawet Halloween!