1

Temat: Pomysły na sylwetsra dla dwojga

Witam postanowiłam zrobić niespodziankę dla mojego ukochanego i zabrać go na sylwestra w jakieś ciekawe miejsce.  Znalazłam super ofertę: [url]http://familytour.pl/sylwester-slowacja-afrodyta-rajskie-teplice-zdrowe-powitanie-nowego-roku.html.[/url]  Z racji że oboje jesteśmy fanami białego szaleństwa i nie wyobrażamy sobie innej formy spędzania wolnego czasu jak na nartach, dlatego to miejsce wydaje się fantastyczne. Poza tym bardzo podoba mi się oferta sylwestrowej zabawy w gorących źródłach więc na pytanie dlaczego warto spędzić sylwestra w ciepłych źródłach na Słowacji chyba nie trzeba zbytnio szukać odpowiedzi i zdecydowałam że wykupie turnus 6 dniowy gdyż wydaje mi się on  idealny  big_smile Piszcie o swoich pomysłach na Sylwestra smile)

2

Odp: Pomysły na sylwetsra dla dwojga

Sylwester w górach to fajny pomysł, nawet w polskich może być fajnie:) Ja będę świętować w Bieszczadach:)

3

Góry to klasyczna opcja, ale ja mam w tym roku plan na coś egzotycznego smile

4

Czyli na co ? smile Gdzie ta egzotyka ? tongue

5

Ja w tym roku spędzę Sylwestra przed kamerą smartfonu... takie życie big_smile Kiedy ktoś bliski jest daleko, kiedy nie może przyjechać, kiedy ja nie mam czasu pojechać...