51

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Najgorzej jak dentysta w gabinecie nie ma rtg. i zabiera się za leczenie zębów.. Niektórzy odsyłają do pracowni rentgenowskich ,a niektórzy niestety nie.Mój dentysta akurat polecił mi profesjonalną pracownię. Zrobiono mi też wtedy cefalometryczne zdjęcia ,bo były potrzebne do późniejszego leczenia ortodontycznego.

52

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Nie chodzę już nawet do takich gabinetów, gdzie nie mają aparatów RTG. Nie będę czekać w kolejce do dentysty, żeby potem lecieć na drugi koniec miasta zrobić zdjęcie, a potem znowu do dentysty.

53

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Osobiście bardzo długo szukałem porządnego gabinetu stomatologicznego i w końcu znalazłem i jestem bardzo zadowolony z ich usług zawsze jest przemiła atmosfera oraz widać pełen profesjonalizm w wykonywanych zabiegach.

Ostatnio edytowany przez Tomasz66 (2018-06-06 14:42:30)

54

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Niestety zle od dziecinstwa zle bylo to przedstawione i do dzisiaj jest lipa

55

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Mi tylko dobrze, mam bardzo fajną dentystkę, która jest mega cierpliwa...

56

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Mnie się kojarzy z dużą kasą, którą tam trzeba zostawić. Bycie dentystą to złoty interes...

57

Odp: Jak kojarzy się Wam dentysta?

Oj tak, zwłaszcza kiedy jest się dentystą, który potrafi naprawiając coś, coś przy okazji zepsuć, żeby przypadkiem pacjentowi nie zabrakło powodów do przychodzenia do niego. Długo szukałam dentysty, który ma inne podejście do leczenia.