1

Temat: CO sądzicie o osobach queer?

Queer to z ang. dziwny, osobliwy:) czy uważacie osoby z kręgu LGBT za dziwne? czy raczej je tolerujecie?

2

Odp: CO sądzicie o osobach queer?

Akurat w moim otoczeniu takich osób nie ma, albo dobrze się ukrywają. Ale te, które widzę w tv to takie krzykliwe, z przesadzonym zachowaniem, że nie wzbudzają mojej sympatii...

3

Odp: CO sądzicie o osobach queer?

Człowiek jak człowiek, czy to queer czy nie - ja nie oceniam wg orientacji i poglądów, tylko osądzam ludzi po czynach...

4

Odp: CO sądzicie o osobach queer?

Pracowałam kiedyś z dwoma gejami, biseksualistą i lesbijką. Na studiach poznałam geja i biseksualną dziewczynę. Właściwie to wszyscy są normalni i niesamowicie fajni, trzy spośród tych osób należą do grona moich bliskich znajomych, bo są naprawdę super ludźmi, a za dziwnego uważam tylko jednego z tych chłopaków, ale nie wydaje mi się, żeby jego dziwactwo wynikało tylko z orientacji seksualnej. Był dziwny zanim jeszcze przed sobą samym się do niej przyznał.

Pamiętajmy, że te osoby często były szykanowane, że nie mogą czuć się w pełni sobą nie ujawniając swoich preferencji i ukrywając się nawet przed rodziną. To trochę ryje głowę.

5

Odp: CO sądzicie o osobach queer?

Generalnie orientacja powinna być prywatną sprawą, po co obcym o niej mówić? Jak ja widzę łaski idące za rękę to przecież nie wiem, czy to para na poważnie czy tylko dla beki tak idą - i tak naprawdę jest mi obojętne jak jest z nimi naprawdę.