1

Temat: Filmy

Zaczełyśmy w innym temacie troche o tym pisać może więc podzielimy się filmami które ogładałyśmy i polecałybyśmy innym obejrzeć

2

Odp: Filmy

oooj, dużo tego było i ciężko sobie przypomnieć. Może tak ogólnie na początek - jestenm fanką komedii i thrillerów psychologicznych,
a Wy?

3

Odp: Filmy

ja uwielbiam komedia i dramaty oraz sensacje

4

Odp: Filmy

a ja filmy o czymś sensownym z morałem albo przesłaniem, bo głupoty mnie męczą oprócz sf, które oglądam bezmyślnie i HP, którego oglądam, bo lubię
bardzo podobał mi się też film step up - jak tam tańczą, to gały wychodzą na wierzch; widział ktoś?

i jeszcze kostiumowe, o też lubię, zresztą tak po gatunkach to ciężko...

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-11-13 19:28:01)

5

Odp: Filmy

Ja uwielbiam horrory i takie psychologiczne filmy i komedie ale takie naprawdę dobre...a step up oglądałam (z izabelą miko?) i też mi się bardzo podobał....ja dzisiaj sobie obejrzałam Piłę 5 bo miałam nagraną...

6

Odp: Filmy

[quote=emilia_s292]Ja uwielbiam horrory i takie psychologiczne filmy i komedie ale takie naprawdę dobre...a step up oglądałam (z izabelą miko?) i też mi się bardzo podobał....ja dzisiaj sobie obejrzałam Piłę 5 bo miałam nagraną...[/quote]

nie wiem w której części kto grał, wiem tylko że tańczą świetnie smile

7

Odp: Filmy

OOOOOoo Step Up rewelacja sama nie wiem który fajnieszy czy pierwsza czy druga część , nieziemsko tańczą ....
a kostumiowe też lubię, uwielbiam film Sisi .... na TVP2 często leciał i chyba oglądałam juz go z 50 albo i więcej razy to strasznie mi się podoba

Z lat młodziezowych (niedawno też oglądałam) i wciąż mi się podoba ... Miłość w rytmie rap .... kojarzy ktoś

8

Odp: Filmy

tego filmu nie oglądałam

9

Odp: Filmy

ja ostatnio coś zaczełam oglądać bollywood super film nakręcili "Don"

10

Odp: Filmy

Ja to nawet na tytuł zwracam uwagę.....Podobał mi się film "Ps.Kocham cię"...ale uwielbiam też niezapomniane i mogę w kółko oglądać "samych swoich","seksmisje" czy "młodych gniewnych","dirty dancing","uwierz w ducha" albo "top gun"....

11

Odp: Filmy

step up oglądałam i mi się podobał - w ogóle lubię takie roztańczone filmy (poza bollywood), z komedii takie hity jak Masz Wiadomość, Od wesela do wesela,  Poznaj moich rodziców, w ogóle komedie z Benem Stillerem i Owenem Wilsonem. A jakiś czas temu widziałam "Nie wszystko złoto co się świeci" - wspaniały, sympatyczny i śmieszny film

12

Odp: Filmy

ja jestem kinomanką uwielbiam duuuuużo filmów od '' Wywiadu z wampirem '',  '' Forest Gamp '', '' Pianista '', '' Titanic '',  teraz u mnie numer 1 to '' Zmierzch '' i pewnie po premierze będzie  ''Księżyc w nowiu'', i też uwielbiam disneyowskie produkcje przy niektorych nawet potrafię płakać , tym sposobem wprawiam w zdumienie moje dzieci!

13

Odp: Filmy

[quote=biedroneczka4] uwielbiam disneyowskie produkcje przy niektorych nawet potrafię płakać , tym sposobem wprawiam w zdumienie moje dzieci![/quote]

ja też tak mam, a barbie to oglądamy rodzinie z otwartymi gębami tongue

14

Odp: Filmy

ooo, bajeczki uwielbiam i jak do tej pory nr. 1 jest Epoka Lodowcowa, goni ją prawie na równi Madagaskar

15

Odp: Filmy

Epoka Lodowcowa ma być za tydzień na polsacie

16

Odp: Filmy

ja już ją z 20 razy widziałam i za każdym razem mnie śmieszy smile choć 3 część już mniej

17

Odp: Filmy

ja tez czekam na epokę - tak tak śmieszna jest niesamowicie ....

18

Odp: Filmy

Epokę widziałam tylko I część, a Madagaskar był super smile
w kinie na randce byłam na tym .... sto lat temu, z ex big_smile

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-11-14 20:40:56)

19

Odp: Filmy

ja lubiłam SHREKA 1 była super w 2 się troche pogorszyły

20

Odp: Filmy

shrek 1 - był wspaniały, 2 - już troszkę mniej

21

Odp: Filmy

a ja oglądałam ostatnio KILL BILL po raz trzeci, i nie zawiodłam się.. polecam ostatnio rewelacyjne filmy, które obejrzałam: "Oszukana"  z Angelina Jolie, "Uprowadzona" z Liamem Nisenem i starszy film "Zniknięcie" z Sandra Bullock - ale to starszy film.

22

Odp: Filmy

najstraszniejszy film jaki widziałam, to "Zejście" - tak działa na psychikę, że trudno o nim zapomnieć, polecam ale trzeba mieć nerwy...

23

Odp: Filmy

widziałam "Zejście" rzeczywiście trzyma w napięciu, jeśli lubicie dreszczowce i mocne filmy to zobaczcie "Wzgórza mają oczy"

24

Odp: Filmy

wczoraj byłam na REWERSie z A. Buzek - polecam, dobry film!

25

Odp: Filmy

Też o nim dużo słyszałam i chętnie bym poszła. Albo jeszcze lepiej, gdyby on do mnie przyszedł smile