51

Odp: Filmy

też nie zwraca, zresztą zaraz po jego śmierci jak się zaczęły całe te historie to już nie śledziłam tego wątku, bo wiadomo było, że 100 różnych historii powstanie, a żadna penie nie będzie prawdziwa...

52

Odp: Filmy

Ten film to o ostatnich przygotowaniach do jego trasy koncertowej, do tej co już nie dożył.....nie interesują mnie takie filmy....

53

Odp: Filmy

ja też unikam takich smile

54

Odp: Filmy

[quote=a.filipowska]ja widziałam wczoraj komedyjkę Duchy moich byłych - wiadomo, komedia romantyczna, nic nadzwyczajnego się nie działo, ale bardzo sympatyczny filmik[/quote]
zqchęcona przez koleżankę, obejrzałam wczoraj ten film i nawet fajnie jest nakręcony no i ciekawy

55

Odp: Filmy

ja dostałam zaproszenie na NIGDY NIE MÓW NIGDY.... poszłam, głównie dlatego, że za darmo, ale i Dereszowską lubię
...
koszmar... ani komedia, ani romantyczna, jak na mój gust film był naprawde fatalny  sad

brak jakiejkolwiek fabuły, często zupełnie niepotrzebne sceny i dialogi... żadnej akcji, jakiegoś morału czegokolwiek! nic
... troszkę taki bez sensu...

podsumowując film z kategorii "Gnioty"

56

Odp: Filmy

nienawidzę gniotów, a teraz coraz ich więcej sad

57

Odp: Filmy

polskie filmy często sa o jednym wątku i fabuła prawie ta sama

58

Odp: Filmy

Ja z polskich to "seksmisja" albo "sami swoi" mogę w kółko oglądać z tych nowych to nic...bo wszystkie takie same...

59

Odp: Filmy

z polskich mnie jeszcze jeden film z ostatniego czasu powalił w bardzo pozytywnym sensie - "To nie tak jak myślisz kotku" - tempo akcji, dialogi, sceny - ryczałam ze śmiechu w kinie smile

60

Odp: Filmy

a my wczoraj obejrzelismy "Miłość w rytmie rap". Oglądałyście?Pamiętacie? Mi przypomniały się czasy "podlotka" i te piosenki Vanilla Ice....

61

Odp: Filmy

a ja zmierzch sobie włączyłam, sama siedziałam i jakoś był na wierzchu, ale ja to jednak już za stara, a jak się ogląda kolejny raz to wręcz nudno sad

62

Odp: Filmy

[quote=emilia_s292]a my wczoraj obejrzelismy "Miłość w rytmie rap". Oglądałyście?Pamiętacie? Mi przypomniały się czasy "podlotka" i te piosenki Vanilla Ice....[/quote]


oooj, pamiętam ! starsznie mi się podobał i muzyczka , eh...

63

Odp: Filmy

Fajnie po latach znów obejrzeć....

64

Odp: Filmy

a ja w sobotę widziałam potwory kontra obcy - fajna bajeczka, choć przy epoce i tak wysiada jak dla mnie

65

Odp: Filmy

ja ogładałam dzisiaj Odlot- bajke jest z czego sie pośmiać

66

Odp: Filmy

a my wczoraj byliśmy w teatrze "Lewe interesy" sama sztuka śmieszna, ale aktorzy.... tragedia, troszkę mi amatorką zalatywało sad

ostatnio dość często oglądam przedstawienia teatrów amatorskich i ... wiele z tych sztuk jest o wiele lepszych niż profesjonalny biletowany teatr ...

67

Odp: Filmy

A ja wczoraj oglądałam "Księżyc w nowiu" i... jestem rozczarowana sad

68

Odp: Filmy

ja dziś idę z psiapsiółą na Zaklęci w czasie - czytałam książkę i podobała mi się... mam nadzieję, że się nie rozczaruję.....

69

Odp: Filmy

Ostatnio byłam w konie na polskim filmie, pt. : "Nigdy nie mów nigdy".

70

Odp: Filmy

A ja na "Incepcji". Mi się podobał filmek. Nie polecam kiedy ktoś jest zmęczony, bo trzeba przy tym filmie pomyśleć.

71

Odp: Filmy

Ostatnio oglądałam "Mamma Mia".... Żadna rewelacja.... fajny film... fajne piosenki abby, ale jak dla mnie to za dużo tych piosenek...

72

Odp: Filmy

Oglądacie czasem filmy przez internet? Na jakich stronach?

73

Odp: Filmy

Ja oglądam namiętnie i juz chyba połowe obejrzałam na [url=http://www.kino.pecetowiec.pl]www.kino.pecetowiec.pl[/url]. Otóż niektóre filmy maja limit, trzeba odczekać godzinę, żeby dokończyć, ale to i dobrze, ostatnio masę filmów super obejrzałam za DARMOCHĘ!

74

Odp: Filmy

No proszę, jaki haker z koleżanki wink

75

Odp: Filmy

Ja nie oglądam w internecie.... w ogóle to muszę iść do okulisty ...