1

Temat: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Hej:) prowadzę mały salonik wizażu, dopiero rozkręcam biznes i nie mam jeszcze zbyt wiele klientek, poza tym ciągle się uczę i staram się rozwijać moje umiejętności:) ostatnio otrzymałam zaproszenie do pojechania na warsztaty kosmetyczne, które mają się odbyć w Krakowie i zastanawiam się czy warto pojechać i uczestniczyć w takich warsztatach czy raczej sobie darować? Orientacyjnie szukam też jakiegoś noclegu w Krakowie? Zna ktoś tani hotel wart polecenia? Chciałabym sobie rozważyć ewentualne plusy i minusy wyjazdu, a jak już się zdecyduję to coś zarezerwować:)

2

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Warto się podszkolić, na takich warsztatach są pewnie prezentowane różne nowe trendy, można coś podpatrzeć dla siebie:) No i nawiązać cenne kontakty branżowe.

3

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Warto, warto, warto i jeśli dostaniesz jakiś certyfikat / dyplom, dobrze będzie umieścić go na ścianie Twojego saloniku smile
Chcemy korzystać z usług specjalistów, którzy są na bieżąco i nieustannie się dokształcają, zamiast polegać jedynie na tym, co już wiedzą / potrafią.

4

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Na pewno warto! każde doświadczenie się przyda

5

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

pewnie, że warto. teraz liczą się przede wszystkim certyfikaty, dyplomy - konkurencja na rynku jest spora, więc trzeba nieustannie podkreślać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę. przy okazji, Kraków jest super i ma wiele tanich hosteli smile

6

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

W działalności wizażystki znajomość aktualnych trendów i ciągłe szkolenie to podstawa. Jeśli szkolenie jest prowadzone przez dobrych trenerów to na pewno powinnaś jechać. [url=http://www.krakowexpress.pl/hotel/]Tanie hotele w Krakowie[/url] są na każdym kroku, więc nie będzie problemu z noclegiem, a to czego się na szkoleniach nauczysz na pewno Ci się zwróci z procentem.

Ostatnio edytowany przez majenya (2015-03-24 10:02:29)

7

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Ja mam jakoś złe doświaczenia z takimi szkoleniami ale w zupełnie innej dziedzinie więc miejmy nadzieję że ty wrócisz zadowolona ja niestety za każdym razem wracam ze swoich szkoleń zniesmaczona i już nie chce mi się jeździć, ale co do noclegów w Krakowie myśłę że nie będziesz miała problemów ponieważ jest ich mnóstwo, a może  w hotelu w którym odbędzie się szkolenie będą wolne miejsca

8

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Szkoleń nigdy za wiele, nowa wiedza i umiejętności mogą okazać się bardzo przydatne. Jeśli chodzi o bazę noclegową w Krakowie to miejsc jest całkiem sporo, ale większość z nich nie należy do najtańszych, szczególnie jeżeli mówimy o hotelach ze ścisłego centrum miasta. Myślę, że najlepiej będzie wybrać jakiś hotel niedaleko miejsca, w którym ma odbyć się to szkolenie, żeby nie tracić czasu i pieniędzy na dojazdy.

9

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

[quote=wirginia77]Ja mam jakoś złe doświaczenia z takimi szkoleniami ale w zupełnie innej dziedzinie więc miejmy nadzieję że ty wrócisz zadowolona ja niestety za każdym razem wracam ze swoich szkoleń zniesmaczona i już nie chce mi się jeździć [/quote]
Na miejscu robiłam kurs wizażu i nie nauczyłam się niczego nowego, ale papierek jest.  Jeśli chodzi o szkolenia wyjazdowe, to zachowanie pewnych osób z grupy + zachowanie innych osób z innej grupy... myślałam, że jestem w burdelu, nie hotelu.

10

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Z chęcią pojechałabym sama na takie warsztaty. To dopiero musi być frajda.

11

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Ja uwielbiam się szkolić smile Zawsze robię coś ekstremalnego smile Ale jeszcze na warsztatach kosmetycznych nie byłam! Chyba zaraz po  wybiorę się i na nie wink

12

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Dla własnych potrzeb mozna nauczyć się makijażu z tutorialów na yt smile Ale jak zarobkowo to już trzeba czegoś więcej, choćby certyfikatu...

13

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

Ja lubię sama eksperymentować z makijażem:)

14

Odp: Warto pojechać na warsztaty kosmetyczne?

A ja lubię takie szkolenia