1

Temat: zabawy z pupilem

Jak się bawicie ze swoimi zwierzątkami? ja np. psu: rzucam piłeczkę, bawię się w ganianego (zawsze on mnie goni), wkładam smakołyki do pustej butelki, a on stara się je z niej wydostać smile, z kotem: np. do sznureczka przywiązuję jakąś niedużą zabawkę  i on ją goni smile a wy?

2

Odp: zabawy z pupilem

mój ma piłeczke plastikową uwielbia ją

3

Odp: zabawy z pupilem

fajne zaproponowałaś zabawy z pupilem.
ja niestety nie ma psa i nie mogę się z nim bawić, ale jak jadę na wieś,  do rodziny i tam są aż 3 psy nie uwiązane do budy, to zawsze się z nimi pobawię, pogłaszcze.

4

Odp: zabawy z pupilem

Teraz jest mnóstwo fantastycznych zabawek dla pupili.
Cudne są Petstages [url]http://sklep.zoolandia.pl/index.php?searchname=petstages&x=0&y=0[/url] ,
Jest bardzo dużo firm , które produkują, to taki kolorowy zawrót glowy:)

5

Odp: zabawy z pupilem

Mój pies miał ostatnio 'urodziny' a jako że to członek rodziny, to kupujemy mu różne rzeczy z tej okazji. Teraz dostał [url=http://www.nokaut.pl/zabawki-dla-psow/zabawka-dla-psa-na-przysmaki-molecule-ball.html]Molecule Ball[/url] to taka zabawka w kształcie kulki z której w trakcie zabawy wypadają psie chrupki. Mój Filip bardzo to lubi. Poza tym do zabawy niekoniecznie są potrzebne drogie zabawki, bo np. świetnie bawi się też pustymi butelkami plastikowymi po wodzie, można powiedzieć że je utylizuje;)

6

Odp: zabawy z pupilem

Podobną zabawkę tylko stworzoną dla psich oportunistów których zęby potrafią zniszczyć wszystko stworzyla amerykańska firma Kong.W pierwszych latach produkcji dawali wieczystą gwarancję:)
[url]http://sklep.zoolandia.pl/index.php?searchname=kong&x=8&y=6[/url]
Tam również możemy wlożyć przysmaki a do tego schlodzić go w lodówce.Pitbule i inne super szczęki mają co robić:)

7

Odp: zabawy z pupilem

Fajne linki.

8

Odp: zabawy z pupilem

U nas pies ma cala swoja siatke zabawek big_smile Jednak i tak najlepsza zabawa dla niego jest lizanie po buzi mojego synka. Wiem, ze to nie jest zbyt higieniczne, ale nie jestem w stanie zawsze nad tym zapanowac , dltago kupilam dla psiaka na stronce [url]http://pozabiegu.pl[/url] zel dentystyczny smile:)

9

Odp: zabawy z pupilem

Z moim walczę o smycz smile

10

Odp: zabawy z pupilem

Dla mojego psa najlepszą zabawką jest jedzenie i maskotka, która dostał jeszcze jak był mały. Nic nie zatrzymuje jego uwagi na dłużej, jak te dwie rzeczy.

11

Odp: zabawy z pupilem

Moja suka jak tylko powiem przynieś piłeczkę to już nie odpuści nie mocnych ,żeby przestała .

12

Odp: zabawy z pupilem

Mój kot ma ulubioną zabawę z taśmą - taką zwykłą materiałową, zdjętą z jakiegoś pudełka prezentowego.. Uwielbia za nią biegać, łapać ją i gryźć! A zabawka kupiona w zoologicznym leży od roku nieużywana...

13

Odp: zabawy z pupilem

Mój kot gryzie wszystko, ale też mnie po rękach, nie mogę go oduczyć tego...