1

Temat: nadprzyrodzone zdolności?

czy wierzycie w nadprzyrodzone zdolności swoich pupili? np. że psy przewidują pewne rzeczy, wiedzą o nadchodzących trzęsieniach ziemi, czują przyjście właściciela do domu dużo wcześniej niż on stanie w drzwiach, to że czują śmierć właściciela nawet jeśli on jest oddalony o kilkanaście kilometrów od domu?

2

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

mojego chłopaka pies wyczuwa, że ktoś z domu wchodzi po schodach i czuwa już przed drzwiami wink

3

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

u piesków, jak na razie tego nie zauważyłam, ale moja papuga (nimfa) zawsze kilka minut zanim mój wrócił z pracy bardzo się ożywiała, skrzeczała i dzwoniła dzwoneczkami smile....wtedy wiedziałam, że za ok 5 minut zobaczę samochód pod bramą smile

4

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Kidy jestem chora lub będę to mój pies zawsze jest blisko mnie tuli sie i drży jakby sie bał i dopóki jest mi źle to nie odstepuje mnie na krok i tak samo postępuje z domownikami moimi dziećmi.

5

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

To nie ejst nadprzyrodzony dar, po prostu zwierzęta lepiej słyszą tongue

6

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Ja w to wierzę.

7

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Mój piesek nireraz mnie widział podczas bólów menstruacyjnych i w innych chwilach cierpienia, ale pewnego razu bóle nie przeszły a krwawienie się nie pojawiło, poprosiłam rodziców, żeby mnie zawieźli na pogotowie. Pies nie chciał ode mnie odejść, lizał mnie po ręce i usiłował wsiąść do samochodu żeby jechać z nami, choć nigdy się tak nie zachowywał. Po przyjeździe do szpitala od razu mnie operowano, bo okazało się, że to nie bóle menstruacyjne pomimo że właśnie tego dnia powinnam dostać okres.

8

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Tak, mój pies też wiedział kiedy wracam do domu, zawsze wychodził i czekał, choć to było o różnych porach

9

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

U mojej koleżanki pies nie położy się spać, dopóki wszyscy nie będą w domu.

10

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

No to musi biedna zapomnieć o imprezach, bo inaczej pies się nie wyśpi... smile

11

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Mimo wielkiej miłości, jaką darzyła swojego pupila, prowadziła bardzo intensywne życie clubowe.

12

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Coś tam chyba w tym jest, ale myślę, że to zależy od indywidualnych zdolności pupila. To fakt, że psy np. mają wyczulone zmysły dlatego słyszą kroki właściciela na schodach i potrafią je rozpoznać, ale zdarza się, ze zwierzęta wyczuwają różne choroby... mój pies wyczuwa np. ciążę (taką niewidoczną) tongue i kiedyś się koleżanka zaskoczyła u mnie, bo nie odstępował jej na krok i patrzył na nią maślanymi oczkami i pchał się jej na kolana, a zwykle nie robi tego do obcych... no i się okazało tongue

13

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Mojej znajomej pies, równo z zegarkiem w ręku, na dwie godziny przed przyjściem swojego właścicila siada pod drzwiami i czeka na niego. Wraca o róznych porach. A najlepiej jak właściciel wyjeżdza na kilka dni. To pies czuje, kiedy ten wraca i na dwie godziny przed powrotem hyc i juz jest pod drzwiami.

14

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

No to faktycznie, ma zdolność.

15

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Zwierzęta mają takie zdolności, dlatego warto je obserwować.

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:43:12)

16

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

To nie są nadprzyrodzone zdolności tylko tak po prostu jest , jest to udowodnione naukowe. Psy czują jak np. jego pan zbliża się do domu jakieś 3min wczesniej . Słuch i węch przede wszystkim mają wiele razy lepszy od człowieka

17

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Mój pies czuł, kiedy wracaliśmy do domu z wakacji zawsze. Wraz z minięciem tablicy z nazwą miasta zaczynał szczekać i pchał się do okna. Wydaje mi się jednak, że to nie żadne zdolności nadprzyrodzone, tylko jak najbardziej wrodzona zdolność błyskawicznego odbierania emocji innych. Być może w nas coś niedostrzegalnie się zmieniało, gdy wracaliśmy do rodzinnego miasta, a pies to wyczuwał. Każdy przecież wie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, więc musiał wyczuwać jakieś podniecenie, tak samo jak przed wyjazdem, kiedy pchał się do samochodu, żeby go nie zostawić smile

18

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Zwierzęta mają dobrą intuicję, bo nią zastępują nasz ludzki rozum. Dzięki niej mogą też przetrwać...

19

Odp: nadprzyrodzone zdolności?

Na pewno psy są bardzo inteligentne emocjonalnie i to im pozwala orientować się w sytuacji na podstawie niedostrzegalnych dla nas sygnałów...