1

Temat: Kosmetyki kolagenowe

Hej,

Mam pytanie czy spotkałyście się z kosmetykami z kolagenem? Koleżanka mi je poleciła na moje problemu skórne. Podobno powstają na bazie kolagenu aktywnego biologicznie. Dajcie znać, podobno warto w nie zainwestować, bo działanie jest natychmiastowe.

2

Odp: Kosmetyki kolagenowe

A jak uwierzyć, że kolagen użyty jest aktywny biologicznie i co to znaczy? A może być nie aktywny biologicznie? To po co go wtedy używać?

3

Odp: Kosmetyki kolagenowe

dobre spostrzeżenie fluxja:)

4

Odp: Kosmetyki kolagenowe

[quote=Fluxja]A jak uwierzyć, że kolagen użyty jest aktywny biologicznie i co to znaczy? A może być nie aktywny biologicznie? To po co go wtedy używać?[/quote]

masz rację

5

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Witam,
ja osobiście polecam maski kolagenowe, które zawierają naturalne bio-składniki wnikające w głąb skóry, takie jak: nano-złoto, bio-kolagen, proteiny jedwabiu, algi, czy kwas hialuronowy. Są to składniki, które w naturalny sposób dobroczynnie wpływają na naszą skórę, a w szczególności kolagen, którego białka mają najbardziej zbliżoną budowę do białek naszego organizmu.

6

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Każda z nas pragnie aby jej skóra wyglądała młodo, świeżo i co najważniejsze - bez zmarszczek.
Tu przychodzą z pomocą wyjątkowe rewolucyjne kosmeceutyki.

7

Odp: Kosmetyki kolagenowe

polecam płatki kolagenowe pod oczy, już po pierwszym użyciu widać efekty cosnet.pl

8

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Ja z kolagenowych kosmetyków to używam tylko maseczki na płatku flizelinowym  exclusive cosmetics, rewelacyjnnie rozświetla cerę i wyrównuje koloryt. Kupuję ją w Rossmannie, ma niebieskie opakowanie (jest jeszcze czerwona liftingująca i fioletowa, ale nie wiem o jakich właściwościach).
Ogólnie bardzo lubię maseczki w kompresach.

9

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Jeśli kogoś interesują kosmetyki z kolagenem to moge polecić maskę żelową kolagenową marki Bielenda, która super nawilża, ujędrnia skórę.

10

Odp: Kosmetyki kolagenowe

[quote=Vana]Ja z kolagenowych kosmetyków to używam tylko maseczki na płatku flizelinowym
Ogólnie bardzo lubię maseczki w kompresach.[/quote]

Fioletowa jest z kwasem hialuronowym i ma właściwości wygładzające i nawilżające. Ja ją stosuję na drobne zmarszczki jest super (przykładam ją blisko oczu).

11

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Ostatnio odkryłam maskę żelową kolagenową Bielendy, w sumie to odkryłam dzieki Pani Kosmetyczce smile. Polecam jednak do wypróbowania, jest bardzo fajna . Po zabiegu czujemy się jak po wizycie w SPA :0

12

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Ostatnio użyłam tej maski:
Oczyszczająca i antybakteryjna maska kolagenowa BeautyFace - jestem zachwycona natychmiastowym efektem smile

13

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Ja zaryzykowałam i zakupiłem kosmetyki , według mnie daje rade ! smile Wszystko ok!

14

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Tej marki nie znam, ale o kosmetykach kolagenowych czytałam i postanowiłabym na jakąś znaną i sprawdzoną markę.

15

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Kolagen łatwo się rozpada, więc niewłaściwe przechowywanie może sprawić ,że te produkty będą bezwartościowe...

16

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Moim zdaniem lepiej łykać tabletki z kolagenem, on skuteczniej działa od wewnątrz...

17

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Dokładnie, kremy działają powierzchniowo i ten kolagen nie ma szans zadziałać w głębszych warstwach skóry.

18

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Serum jest super z kolagenem....

19

Odp: Kosmetyki kolagenowe

Ja teraz od tygodnia piję kolagen w saszetkach, ale na razie zmian nie widać...