51

Odp: samoobrona

Nie brałam nigdy udziału i bardzo żałuję, że w mojej okolicy nigdy nie było takiego kursu. Myślę, że wiele kobiet byłoby chętnych. Szczególnie teraz gdy strach po zmroku wychodzić. Wychodząc, ze świadomością co zrobić w razie jakiejś niebezpiecznej sytuacji byłoby lepiej. Nie wiadomo czy nikt nie zaatakuje nas, a powiem szczerze, że nie wiem czy byłabym w stanie się obronić. Jedyne co by mi zostało to ucieczka. Moja aktywność ruchowa polega na bieganiu, więc kondycję mam dość dobrą. Myślę, że tylko to byłoby moim ratunkiem.

52

Odp: samoobrona

Fajny pomysł tylko mieszkam na wsi i bym musiała dojeżdżać do miasta za dużo czasu by mi to zajmowało .
Może jak u nas coś takiego zorganizują to się zapiszę

53

Odp: samoobrona

Bardzo fajny pomysł ale mimo wszystko mało rozwojowy. Wole potrenować sport kontaktowy, który zapewni mi więcej oprócz wyoczenia się kilku podstawowych ciosów dlatego zdecydowałam się na boks. Tu w pakiecie, oprócz umiejętności bronienia się dostaje też kondycje, wytrzymałośc i solidną dawke adrenalny. Tym bardziej ze wbrew pozorom nie jet to taka drogha zabawa, na sam początek wystarcza dobre bandaze: [url]http://ultrafight.pl/bandaze-bokserskie/[/url] a rękawice można zazwyczaj wypożyczyć na miejscu. Polecam wszystkim babeczkom, ktore nie mogą odnaleźć się na tradycyjnych zajęciach fitness.

54

Odp: samoobrona

Moim zdaniem każda kobieta powinna mieć pozwolenie na broń. Niekiedy kurs samoobrony nie wystarcza. Ja ostatnio trafiłam na [url]http://celowniki.com.pl/pl/kategoria-produktu/bron[/url] i zastanawiam się nad zdobyciem pozwolenia na broń i kupieniem małego pistoletu. Co o tym sądzicie? Nie mówię że mam zamiar broni używać ale mając ją przy sobie czułabym się pewniej.

55

Odp: samoobrona

Jako, że sam od lat trenuję między innymi Judo, stwierdzam ża kilka lat nauki judo zdecydowanie poprawi nasze bezpieczeństwo. Ale jakby dołożyć jeszcze kilka lat MMA to już elegancko. Ważne by poza treningami, trenować też w domu. Tutaj przydadzą się maty puzzlowe do sztuk walki np. takie [url]http://matyjudo.pl[/url] Wtedy efekty są szybciej. Ale tu liczy się mocno indywidualny zapał do treningów.

56

Odp: samoobrona

Nie wyobrażam sobie siebie ćwiczącej karate czy innych sztuk walki:)

57

Odp: samoobrona

Dlaczego? To fajna sprawa dla własnej pewności i rozruszania się:)