1

Temat: Stylista czy korzystanie z blogów

Muszę na wielkie wjście dobrze wyglądać zastanawiam się czy inspirowac się blogami modowymi czy postawić na stylistę? Co myślicie?

2

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Możesz się inspirować blogami jednak dobrą opcją byłoby też wynajęcie stylisty bo on dobierze Ci strój do Twojej sylwetki.
Jeżeli nie wiesz gdzie szukać stylisty to ja polecam zaglądać na stronę portalu PrzyjacielDoWynajęcia . Tam jest wiele tego typu ogłoszeń i myślę, że znajdziesz tam odpowiednią stylistykę.

3

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Ja często podglądam na blogach co jest trendy. Wolę te pieniądze przeznaczyć na ciuszki niż dla stylistki.

4

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Nie czytam blogów modowych. Wychodzę z założenia że lepiej ubierać się w zgodzie z własnymi upodobaniami niz czerpać ze stylu kogoś innego. Efekt tego może być jedynie taki że później na ulicy mamy tak samo poubierane nastolatki, bo jakaś blogerka modową promuje to czy tamto. Oczywiście co kto woli, ale ja jestem na nie. Wolę kupować w nie sieciowych sklepach, gdzie mam jakąś tam szansę na to, że ubiorę to czego nie będzie miała połowa osiedla. Dotyczy to nie tylko swetrów czy bluzek. Musicie tez dziewczyny pamiętać, że to co pasuje jednej osobie niekoniecznie będzie pasować innej, bo to zależy od wielu czynników (aparycja, sylwetka i tak dalej) - po prostu trzeba krytycznie patrzeć na te wszystkie blogi modowe.

5

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Ciekawe rzeczy z bloga można wycisnąć. Wszystko kwestia co się lubi. Ja blogi traktuję jako inspiracje. Chociaż w moim przypadku ze względu na gabaryty to sobie raczej nie poszaleję, bo trudno przekuć to w duże ciuchy smile

6

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Również inspiruję się blogami modowymi, oczywiście kupuję tylko te rzeczy, w którcyh czuję się dobrze. Uważam, że nie warto kupować ciuchy bo "sa modne' trzeba się w nich dobrze też czuć

7

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Zależy czy chcesz wydać pieniądze czy nie. Mnie jest szkoda kasy na stylistę, więc kupując ubrania inspiruje się tym co znalazłam na blogach, serwisach i gazetach modowych. Tam zawsze jest podane, gdzie można szukać ubrań użytych do stworzenia stylizacji.

8

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Mi też zdecydowanie szkoda byloby kasy na stylistę. Tym bardziej ze stylista, szczególnie dobry kosztuje. Juz chyba wolałabym w to miejsce nową sukienkę i sama cos spróbować ogarnąć :-)

9

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Sama sobie dobieram ubrania, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi w tym doradzał

10

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Stylista pewnie będzie dobierał ciuchy bardziej pod swój gust. Ja niekonieczie dobrze czułabym się w tym co mi poleci. Sama najlepiej wiem jaki strój pasuje do pracy, jak ubierają sie inni w moim otoczeniu. Staram się niby zawsze troszke wyróżnić z tłumu, ale też robię to z umiarem. Wiem na co mogę sobie pozwolić. Stylista mógłby się nie sprawdzić smile

11

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Chociaż gdybym miała na tyle duzo pieniędzy, zebym się nie musiała zastanawiać - nowa sukienka czy usługi stylisty, to skorzystałabym, zeby zobaczyć, co ma do powiedzenia, jak widzi to ktoś z zewnątrz.

12

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

to zależy jaki masz budżet. uważam, że konsultacja stylisty jest ok, może przydać się w przyszłości, jeśli raz a konkretnie powie Ci jakie ciuchy są najlepsze do twojej sylwetki możesz to wykorzystać i potem działać już sama

13

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Nigdy nie korzystałam ze stylisty i nie bardzo widzę sens, teraz w sieci łatwo znaleźć hity modowe i podpowiedzi.

14

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Ja korzystam z pomocy stylistki i jestem bardzo zadowolona. Na blogach możesz znaleźć różne "porady", które nie będą dla Ciebie adekwatne. Stylistka potrafi tak dobrać Ci stylizację, że będziesz się w niej czuła dobrze, strój będzie cię dopełniał i sprawiał że będziesz czuć sie piękna, a nie śmieszna. Robienie zakupów ze stylistką jest dopiero świetną sprawą

Ostatnio edytowany przez obbins (2017-06-26 14:53:58)

15

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Mnie ostatnio znajoma pytała o fajny sklep z bluzkami   Jak koleżanki  z pracy zobaczyły to tez chciały sobie kupic, ale już ich nie było w sklepie–oni podkeslaja, ze robią krótkie serie, a ja mam oryginalna bluzke, której nie ma już żadna dziewczyna w mojej okolicy.... A oryginalna bluzka której nie ma żadna inna babka to podstawa, no nie dziewczyny? wink

16

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Ja sobie buszuję po internecie w poszukiwaniach inspiracji big_smile

17

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Dużo stylizacji podpatruję na blogach - tam można uzyskać pogląd jakie trendy są obecnie w modzie.

18

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Ja sama szukam swojego stylu. Teraz blogi to raczej tablice reklamowe dla marek, które mnie akurat nie bardzo odpowiadają.

19

Odp: Stylista czy korzystanie z blogów

Sama dobieram sobie ciuchy oglądając je i przymierzając, nie potrzebuję do tego blogów czy stylisty