1

Temat: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Jeśli chodzi o Kraków, jesteście w stanie polecić jakąś sprawdzoną poradnię zdrowia psychicznego? Chodzi o leczenie zaburzeń lękowo-depresyjnych.

2

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Polecam zajrzeć na internetową wyszukiwarkę lekarzy, jest tam cała lista , niestety ciężko jest mi powiedzieć czy ktoś jest dobry. Musiałabyś poczytać opinie o danym specjaliście itp.

3

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Generalnie często słyszę rekomendacje na temat pracującej tam kadry specjalistów, moja bratowa również swego czasu korzystała z ich usług, pomagali jej przy podobnych zaburzeniach, z tymże u niej, to chyba tylko stany depresyjne były. Warto przedzwonić, zorientować się, co i jak, bo wiem, że mają tam różnych specjalistów, począwszy od psychiatrów właśnie, po psychologów i psychoterapeutów.

4

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Witam.
Już nie musisz szukać psychologa w mieście w którym mieszkasz. Możesz odbyć sesję nie wychodząc z domu bo jest taka możliwość na skype .Terapia oparta na wideo-sesjach jest skuteczna w wielu różnych psychicznych trudnościach i problemach.

5

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Psychiatra jest potrzebny w poważniejszych stanach, najpierw warto iść do psychologa i on oceni, czy poradzi coś sam, czy trzeba tu psychiatry...

6

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

Są też grupy wsparcia, psychoterapie itp,  ale najważniejsze to dobrać metodę leczenia do swojego problemu.

7

Odp: Jaka poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie?

A może psychoanalityk będzie lepszy?