1

Temat: Bolące oczy

Czesć wszystkim. Kilka miesiecy temu miałam zapalenie oka, wdała mi się jakaś bakteria. Powodowała, że widze plamy. Dostałam na to leki, do teraz musze chodzic w okularach. Czasami tylko bolamnie oczy, kiedy zbyt długo oglądam telewizję. Okulista polecił mi Vislea, która pomaga na widzenie czy tez stan oczu? Słyszałyscie o tym?

2

Odp: Bolące oczy

Witaj rzeczywiscie Vislea ma duzo substancji zawartych dla oczu. Przede wszystkim witamine A,B,B1 oraz wiele innych, których niedobór może powodować łatwe męczenie sie oczu, jeśli lubisz wpatrywać sie w jeden punkt. Ja kapsułki stosuje od prawie pół roku, miałam problem jak szłam na wykłady i musiałam wpatrywać się długo na ścianę z napisanym wykładem. Bolały mnie oczy, a przy tym łzawiły. Po stosowaniu kapsułek moje oczy jakby odżyły, są mniej zmeczone.

3

Odp: Bolące oczy

Dzieki za porade. kapsułki mi bardzo pomogły i nie zamierzam się rozstac z nimi. Rzeczywiscie mają bardzo dużo witamin i to w jednej tabletce. Moje dolegliwosci ustały ito po niedługim czasie. Polecam

4

Odp: Bolące oczy

Ja korzystałam i powiem, że pomagało, ale ukrywało też poważniejszy problem, a potem już było tak kiepsko, że nikt nie chciał się podjąć operacji moich oczu. Trafiłam jednak do szpitala, gdzie operują pacjentów niezakwalifikowanych w innych klinikach. Teraz już jest dobrze, ale gdyby nie oni to byłoby kiepsko. Dlatego też zamiast łykać tylko kapsułki porządnie zbadajcie wzrok.

5

Odp: Bolące oczy

badałam 2 razy w odstępie 3 tygodni i była różnica w badaniu komputerowym o,5 dioptrii... Nie wiadomo, który wynik był bliższy prawdy

6

Odp: Bolące oczy

ooo, a ja nigdy o tym leku nie słyszałam, dzięki za informację,
zapiszę sobie

7

Odp: Bolące oczy

A ja poprosiłam pracodawcę o to aby kupił mi okulary do komputera bo strasznie męczy mi się wzrok no i wyprosiłam smile

8

Odp: Bolące oczy

To super, ze ci je zakupił.
[quote=justa31]A ja poprosiłam pracodawcę o to aby kupił mi okulary do komputera bo strasznie męczy mi się wzrok no i wyprosiłam smile[/quote]

9

Odp: Bolące oczy

u mnie zaczęło się od bolących oczu, próbowałam ratować je okładami z rumieniek i nic. Udałam się do lekarza a on skierował mnie do specjalisty, okazało się że mam poważną wadę wzroku na szczęście usunęłam ją laserowo. Strachu się na jadłam ale wszystko poszło bardzo dobrze.

10

Odp: Bolące oczy

Rumianek działa na krótką metę, faktycznie lepsza zawsze wizyta u okulisty w takich przypadakch

11

Odp: Bolące oczy

To już poważna sprawa. Moja babcia jak była u okulisty to dostała witaminy dla seniorów i krople, ja też dostała krople nawilżające. Ale w twoim przypadku stosowałabym się ściśle do zaleceń lekarza. Z oczami nie ma żartów jeżeli masz jakieś wątpliwości zapisz się na wizytę raz jeszcze.

12

Odp: Bolące oczy

Najgorsze jest to, że oczy bolą, problemy ze wzrokiem się zaczynają, a ja głupiutka nadal spędzam za dużo czasu przed komputerem, mimo że wystarczyłoby, abym go przed monitorem nie marnowała, a robiła tylko to, co naprawdę chcę czy powinnam zrobić. Tak się już przyzwyczaiłam, że po prostu komputer musi być, że wszystko przez komputer i przy komputerze sad

13

Odp: Bolące oczy

Też miałam częste kłopoty z oczami, źle widziałam, plamy jakieś na oczach... W końcu postanowiłam poszukać informacji na własną rękę w Internecie i trafiłam na tę stronę z dobrej jakości informacjami. Pozdrawiam i zdrowia życzę. smile

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-04-14 09:06:39)

14

Odp: Bolące oczy

Mi pomogły dopiero  krople starazolin

15

Odp: Bolące oczy

Ja wczoraj po całym dniu przed komputerem czułam się, jakbym miala pisek pod powiekami, okłady nie pomogły, po prostu muszę to ograniczyć...

16

Odp: Bolące oczy

U nas bolące oczy są problemem który pojawił się kilka dni temu u starszej córki. Zaczęłam szukać okulisty w naszym mieście ale nie ma dziecięcego. Przeczytałam artykuł jak znaleźć okulistę dziecięcego - i będę szukać w mieście obok. Chcę jak najszybciej sprawdzić co dolega córce bo nie ukrywam, ze te bolące oczy mnie martwią.

17

Odp: Bolące oczy

U mnie oczy bolą z dwóch powodów: z migreny i z przemęczenia.

18

Odp: Bolące oczy

Trzeba ograniczyć siedzenie przed komputerem, tylko jak to zrobić?

19

Odp: Bolące oczy

Mniej sztucznego światła, więcej zieleni, oto co dobre dla oczu:)

20

Odp: Bolące oczy

Pracując przed komputerem nie bardzo można ograniczyć. Badam regularnie oczy, bo krople to za mało. Ale najgorzej jest przy nawrotach zapalenia zatok, wtedy to tylko łóżko i zamknięte oczy.

21

Odp: Bolące oczy

> x-cut napisał/a:

> Trzeba ograniczyć siedzenie przed komputerem, tylko jak to zrobić?

Otóż to. Sama mam z tym problem, bo pracuję przed komputerem, w weekendy mam szkołę, również przed komputerem, bo w szkolnej pracowni pracujemy na programach do księgowania, a do tego w domu też komputer, bo gram na kompie, filmy oglądam hmm
Staram się unikać patrzenia w smartfon, zresztą od jakiegoś czasu wszystko co jest w smartfonie, stało się dla mnie za małe i coraz bardziej męczące wzrok.
Problem zaczął się, odkąd w pracy muszę siedzieć przed monitorem, który jest jakiś dziwny i od razu męczy oczy. Do tej pory przez żaden monitor nie odczuwałam skutków długiego wpatrywania się w ekran. Coś z nim jest nie tak.

22

Odp: Bolące oczy

Trzeba ćwiczyć oczy, mrugać, zmieniać odległość, na którą patrzymy itp.