26

Odp: Wybór alkoholu

gusta + klasyka (wódka musi być, wino, i whisky)

27

Odp: Wybór alkoholu

U nas whisky nie będzie . Klasyka i wino.

28

Odp: Wybór alkoholu

Na pewno przy zakupie takiej ilości jaka jest potrzebna na wesele cena odgrywa istotną rolę. Ale przecież też nie wybierzemy najtańszych alkoholi tylko raczej tą średnią półkę żeby nie było wstydu. Niestety na te najdroższe alkohole mało kto może sobie pozwolić przy tak ogromnych kosztach wesela.

Ostatnio edytowany przez ernest33 (2015-06-07 21:06:10)

29

Odp: Wybór alkoholu

No tak koszt wesela jest bardzo duży ale zawsze jak ktoś chce po prostu lecieć po kosztach to zdecydowanie może zrobić to wszystko u siebie w domu taką zabawę lub w jakiejś sali gdzie jedzenie będzie po prostu miał swoje własne przygotowane : ) tutaj wtedy się zaoszczędzi na alkoholu

30

Odp: Wybór alkoholu

Na weselu brata był drink bar ze znajomym barmanem. Sprawdziło sie super, goście bardzo zadowoleni, był duży wybór alkoholi, robił fajne drinki.  Ogólnie najwiecej poszło wódki - Pan Tadeusz, wina czerwone i białe - australijskie półsłodkie (bardzo smakowały), sporo też martini - bianco i rosato, likiery - pinacolada, adwocat. Do tego mnóstwo napojów, w tym toników i lodu.

31

Odp: Wybór alkoholu

Raczej stawia się na wódkę- tradycyjnie na polskich weselach większość gości pije wódkę. Jednak możesz dokupić kilka butelek innego alkoholu, gdyby ktoś miał ochotę na coś innego. Dokup kilka butelek wina, whisky i piwa i wszyscy będą zadowoleni.

32

Odp: Wybór alkoholu

Ja stawiam na różnorodność, kilka gatunków wódki i wina, jakieś piwa, no i oczywiście szampan smile

33

Odp: Wybór alkoholu

Szampan? Mało kogo stać na ten prawdziwy, a prosecco czyli jego namiastka jest wytwarzana z winogron opryskiwanych co tydzień, więc pomyślcie, ile pestycydów jest w tych bąbelkach:/

34

Odp: Wybór alkoholu

No to ja już się go nie napije w sylwestra...