1

Temat: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Hej Drogie Mamy,
mam pytanie dotyczące placówek, w których można zostawić swoją Pociechę pod opieką. Zależy mi na tym, żeby placówka miała siedzibę gdzieś w Lublinie.
Jak na razie znalazłam tam Klub Dziecięcy, o którym słyszałam sporo dobrego. Czy któraś
z Was oddawała tam już swojego Maluszka?  smile

2

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

O żadnej aferze tam nie słyszałam, więc można przyjąć, że jest ok:)

3

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Ja jestem zdania, że warto ten temat zostawić zawodowcom... Inaczej można sobie zrobić problemy...

4

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Niezbyt się na tym znam. Nie jestem w związku z tym w stanie pomóc...

5

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

nie znam żadnej z okolicy lublina , tak czy inaczej polecam każdy zaufany i sprawdzony żłobek .. byłam przeciwniczką dopóki jedno z moich dzieci tam nie trafiło i zmieniałam całkowicie zdanie w temacie. Dlatego jak ktoś się obawia czy dziecku będzie dobrze w takiej placówce to ja mówią tak będzie smile

6

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Opiekunka przychodząca do domu byłaby najlepszym rozwiązaniem, a nie przebywanie wśród obcych ludzi, którzy przecież nie zajmą się każdym dzieckiem indywidualnie...

7

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Teraz nawet bliska osoba może dostać wynagrodzenie od państwa za opiekę nad dzieckiem...Warto zapytać o to w urzędzie miasta czy gminy.

8

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Rząd robi wszystko żeby kobiety wracały na rynek pracy, ale rzadko która się na to decyduje przy obecnym socjalu..

9

Odp: Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy

Opłaty za żłobek też są spore , podobno ok. 1000 zl/m-c