101

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Moja ulubiona seria to Acne. Kosmetyki idealne dla mojej tłustej cery z niedoskonałościami. Świetnie oczyszczają, działają antybakteryjnie i łagodząco a przy tym nie wysuszają.

102

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Dla mnie cała marka environ smile

Ostatnio edytowany przez milka85 (2020-10-31 15:25:48)

103

Odp: Ulubione serie kosmetyków

na ziaje mam uczulenie ale kosmetyki eko bardzo lubię smile

104

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bardzo lubię serię Eco Nature, ponieważ jest naturalna. Bardzo odżywiła mi cerę twarzy. moja twarz stała się nawilżona, świeższa, ładniejsza

105

Odp: Ulubione serie kosmetyków

hmm.. chyba szampony garnier ;p

106

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Pokochałam serię Bio Hyaluron! Najpierw moja mama skusiła się na krem do twarzy, a ja na żel roll-on - efekty są super, skóra robi się gładsza, miękka i zregenerowana. W planach mam serum z tej serii smile

107

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Aloe Vera - to kremy od LR, super mam żelowy na dzień i regenerujący na noc

108

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja uwielbiam serię regenerującą, jest naprawdę świetna. Szampon, olejek i maska. Super efekty przynoszą.

109

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Jantar do włosów. Wcierka i szampon peelingujący są SUPER!

110

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bardzo lubię serię Beauty&Glow. Przede wszystkim polecam piankę do mycia twarzy - dobrze oczyszcza skórę i pomogła mi pozbyć się zaskórników.

111

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Nie wyobrażam już sobie codziennej pielęgnacji bez produktów na skórę atopową, które o 180 stopni poprawiły komfort przy moim AZS. Dwa razy dziennie smaruję ciało kremem, po wcześniejszym oczyszczeniu żelem tej samej linii. Od czasu do czasu mam problem ze swędzącą i obrzękniętą skórą powiek i też mam na to żel. Dla mnie to trio to codzienny niezbędnik.

112

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ava Planeta Ziemia to obecnie moja ulubiona seria, mam serum olejowe i krem pod oczy!