51

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Z Sensique mam sporo kosmetyków, ale głównie do makijażu. Jesli o te balsamy i kremy z Natura Care chodzi to jesli nie próbowałaś to koniecznie przetestuj. Kierunkowo z tego co piszesz podpasowałby Ci balsam Ultra Łagodzący S.O.S i Witaminowy.

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/14495517_1360463150647880_204844237457342352_n.jpg?oh=7270ef4ba3e89e2cf87241b7f1543277&oe=585F9EAE&__gda__=1483345430_435d791ff9652eefaee36a6dcae5c719[/img]

52

Mam takie kremy które stosuję od lat, tzw awaryjne i są one zawsze u mnie w łazience, to nawilżający nivea i zawsze jakiś ziaji. Jak chcecie sobie poczytać na temat kosmetyków i opinie o nich to poczytajcie tu

53

Super! Wyglądają zachęcająco, moja skóra teraz jest bardzo wysuszona więc taka pielęgnacja jej się przyda idealnie. Mam nadzieję że dobrze nawilżą i odżywią moją cerę. Postaram się pić więcej wody, soków świeżo wyciskanych by nawilżyć ją rownież od środka wink

54

[quote=marchewa.an]ulubiona, ale od niedawna- to bielenda i ich seria Twoja pielegnacja smile mają tam fajny żel pod prysznic, a ostatnio dokupilam tez peeling cukrowy. fajnie zluszcza skore, a te zapachy aahh smile[/quote]
a który masz peeling? ja wybrałam w filoletowym opakowaniu, ale właśnie mi się kończy i chyba tym razem postawie na ten drugi wink

55

Moja ulubiona seria to ] na prawdę bardzo fajnie działa na skórę - odświeża i ujędrnia

56

Ja lubię serię do włosów Biovax z olejkami argan, makadamia i kokos, szampon i maskę do włosów. Do pielęgnacji twarzy dobra jest seria Dr Medica z bielendy, dla cery trądzikowej sprawdza się bardzo dobrze

57

Ja rownież nigdy nie miałam obsesji na punkcie danej serii, po prostu używałam różnych kosmetyków. Ostatnio jednak z racji tego, że jestem w ciąży zmieniłam zdanie wink Teraz walczę ze zmianami następującymi w moim ciele i staram się działać prewencyjnie big_smile Dlatego używam kosmetyków z serii mama's, zwłaszcza kosmetyki przeciw rozstępom i do pielegnacji biustu. Wydają się bardzo fajne, nie są niestety dostępne w drogeriach tylko w wybranych aptekach, ale można sobie sprawdzić w których na ich stronie mamas.com.pl, więc nie trzeba jakoś bardzo szukać i dopytywać wink

58

Jedna z moich ulubionych serii kosmetyków to ARTISTRY IDEAL RADIANCE zszczególnie korektor na przebarwienia robi u mnie furorę, praktycznie się z nim nie rozstaję. Z czasem zaczęłam testować te droższe kosmetyki i szczerze różnica w działaniu z tanimi drogeryjnymi jest ogromna.

59

Dla mnie zdecydowanym numerem jeden jes. Nigdy się z nim nie rozstaję, zawsze jest w mojej torebce. Świetnie kryje i długo trzyma smile

60

Piszecie często o ziaji- byłam zakochana w serii liście Manuka.
Teraz seria do oczyszczania z Malinowego Zdroju - biosiarczkowa moc. Przepraszam jesli przekręcam nazwy big_smile mam do tego skłonności.
Uwielbiam serie Nivea od żeli, mkeczek do demakijażu, zwykłego kremu czy tez soft i antyperspirantow, to samo z Dove. Uriage Hysaec do cery z problemami.

61

]Moją ulubioną serią kosmetyków jest seria kosmetyków Emolium . Kupiłam sobie te balsamy , bo miałam wielki problem z utrzymaniem nawilżenia skóry. Są to kosmetyki na bazie emolientów , z mocznikiem.Jestem bardzo zadowolona. Szczególnie z balsamu, bo jeszcze nie spotkałam się z czymś co tak skutecznie wygładzałoby moją skórę....

Nie są tanie, niemniej sugeruję rozejrzeć się w aptekach internetowych. Ceny są korzystniejsze :

Ostatnio zamawiałam w aptece otc. Aktualnie testuję nową emulsję z serii czerwonej;

Emolienty są nieocenione:). Tez stosowaliśmy, teraz juz nie musimy, uff ceny wysokie i dlatego tylko internetowo, w stacjonarnych nawet i dwa razy tyle.
Emolient z Dada z Biedronki to ten sam producent i skład co Oillan- dwa razy drozszy:D. Jakby ktoś nie wiedział.

62

Ja lubię kosmetyki z Sylveco i z Biolaven. Nie są drogie, a mają naturalny skład.

63

La Roche Posay - uratowała moją skórę przed zmianami związanymi z ŁZS, gdzie nie pomagały mi maści dermatologiczne. Jeżeli to nie jest oznaka jakości, nie wiem, co nią jest smile Poza tym Sylvecco i Vianek, obie polskie firmy, mające zaskakująco naturalne składy kosmetyków. Kiedyś używałam produktów Biodermy, ale jak dla mnie są nieco za drogie.
Z Ziai używam blokera przeciw poceniu i kremu do rąk z gliceryną (dla mnie najlepsza forma kremu do rąk, błyskawicznie się wchłania). Z szamponów polecam serię Rossmanna Alterrę, bardzo spoko, bo nie podrażnia skóry głowy.
Mam jeszcze milion maseczek i glinek, których nazw nie jestem w stanie wymienić, nabytych w drogeriach internetowych smile

64

A to ja do La Roche jestem zniechęcona. W sumie po ich płynie micelarnym z SLS...

65

Lubię:
- serię Neuro Collagen z Bielendy - krem i serum, niestety w serii nie ma preparatów do demakijażu:(, przydałby się też krem pod oczy,
- apteczny Cetaphil krem plus emulsja,
- szampon familijny i trzy zioła,

66

Garnier Ultra Doux szampon i odżywka (masło karite i awokado)

67

Do pielęgnacji lubię jeszcze serię Biodermy hydrabio legere albo sensibio, a do ciała olejki w kremie do ciała z bielendy. Dobrze nawilżają i często zastępują mi balsam do ciała

68

Hmm, takich konkretnych serii  kosmetyków ulubionych swoich nie mam. Ale ogólnie to bardzo lubię kosmetyki naturalne, bardzo często kupuję te z sylveco czy biolaven. A zamawiam sobie w bardzo dobrej cenie na tej stronce:

69

Mi najbardziej odpowiadają kosmetyki fresh&natural  . Są bardzo wydajne, ślicznie pachną a co ważne całkiem naturalne i bez zbędnej chemii. Do tego świetnie chronią, nawilżają i natłuszczają skórę, jak dla mnie idealne na zimę.

70

Chciałam Wam polecić kremy do twarzy Make Me Bio. Używam kremów naturalnych z tej firmy od jakiegoś czasu. W ogóle to kocham naturalne kosmetyki, ale te lubię szczególnie, bo polskie i super skład. Próbowałam krem Garden Roses, wspaniale pachnie, no a poza tym naprawdę niezłe efekty. Kupuję przez internet głównie - sprawdzam ceny przez ceneo i potem wybieram sklepy.

71

Mam dużo kosmetyków z Ziaji, Dermedic, Farmony

72

Dermedic też mogę polecić -  bardzo fajna firma.

73

A ja Wam powiem, że zakochana jestem od niedawna w takim samoopalaczu Kiedyś sceptycznie do tego podchodziłam, ale odkąd raz spróbowałam i zobaczyłam jak ładnie wygląda moja cera, gdy jest opalona, to prędko z tego teraz nie zrezygnuję tongue

74

Może nie od lat, ale jak raz kupiłam, to się zakochałam wink <3 moja ukochana i tania paletka cieni.  Zresztą ogólnie lubię wibo, do makijażu ust też. wink

75

Moją ulubioną serią kosmetyków do twarzy jest seria różana Rose Care od Bielendy, dobry jest z niej krem do twarzy, serum pod krem i woda różana oraz olejek do demakijażu. Seria jest dedykowana do wrażliwej cery, czyli do mojej i rzeczywiście kosmetyki nie podrażniają i nie uczulają, dobrze nawilżają, a krem nadaje się jako baza pod makijaż, podkład nie waży się i nie roluje. Poza tym lubię ten specyficzny różany zapach, który jest delikatny, ale nie każdemu może odpowiadać.