51

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Z Sensique mam sporo kosmetyków, ale głównie do makijażu. Jesli o te balsamy i kremy z Natura Care chodzi to jesli nie próbowałaś to koniecznie przetestuj. Kierunkowo z tego co piszesz podpasowałby Ci balsam Ultra Łagodzący S.O.S i Witaminowy.

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/14495517_1360463150647880_204844237457342352_n.jpg?oh=7270ef4ba3e89e2cf87241b7f1543277&oe=585F9EAE&__gda__=1483345430_435d791ff9652eefaee36a6dcae5c719[/img]

52

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Mam takie kremy które stosuję od lat, tzw awaryjne i są one zawsze u mnie w łazience, to nawilżający nivea i zawsze jakiś ziaji. Jak chcecie sobie poczytać na temat kosmetyków i opinie o nich to poczytajcie tu

53

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Super! Wyglądają zachęcająco, moja skóra teraz jest bardzo wysuszona więc taka pielęgnacja jej się przyda idealnie. Mam nadzieję że dobrze nawilżą i odżywią moją cerę. Postaram się pić więcej wody, soków świeżo wyciskanych by nawilżyć ją rownież od środka wink

54

Odp: Ulubione serie kosmetyków

[quote=marchewa.an]ulubiona, ale od niedawna- to bielenda i ich seria Twoja pielegnacja smile mają tam fajny żel pod prysznic, a ostatnio dokupilam tez peeling cukrowy. fajnie zluszcza skore, a te zapachy aahh smile[/quote]
a który masz peeling? ja wybrałam w filoletowym opakowaniu, ale właśnie mi się kończy i chyba tym razem postawie na ten drugi wink

55

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Moja ulubiona seria to ] na prawdę bardzo fajnie działa na skórę - odświeża i ujędrnia

56

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja lubię serię do włosów Biovax z olejkami argan, makadamia i kokos, szampon i maskę do włosów. Do pielęgnacji twarzy dobra jest seria Dr Medica z bielendy, dla cery trądzikowej sprawdza się bardzo dobrze

57

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Jedna z moich ulubionych serii kosmetyków to ARTISTRY IDEAL RADIANCE zszczególnie korektor na przebarwienia robi u mnie furorę, praktycznie się z nim nie rozstaję. Z czasem zaczęłam testować te droższe kosmetyki i szczerze różnica w działaniu z tanimi drogeryjnymi jest ogromna.

58

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Dla mnie zdecydowanym numerem jeden jes. Nigdy się z nim nie rozstaję, zawsze jest w mojej torebce. Świetnie kryje i długo trzyma smile

59

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Piszecie często o ziaji- byłam zakochana w serii liście Manuka.
Teraz seria do oczyszczania z Malinowego Zdroju - biosiarczkowa moc. Przepraszam jesli przekręcam nazwy big_smile mam do tego skłonności.
Uwielbiam serie Nivea od żeli, mkeczek do demakijażu, zwykłego kremu czy tez soft i antyperspirantow, to samo z Dove. Uriage Hysaec do cery z problemami.

60

Odp: Ulubione serie kosmetyków

]Moją ulubioną serią kosmetyków jest seria kosmetyków Emolium . Kupiłam sobie te balsamy , bo miałam wielki problem z utrzymaniem nawilżenia skóry. Są to kosmetyki na bazie emolientów , z mocznikiem.Jestem bardzo zadowolona. Szczególnie z balsamu, bo jeszcze nie spotkałam się z czymś co tak skutecznie wygładzałoby moją skórę....

Nie są tanie, niemniej sugeruję rozejrzeć się w aptekach internetowych. Ceny są korzystniejsze :

Ostatnio zamawiałam w aptece otc. Aktualnie testuję nową emulsję z serii czerwonej;

Emolienty są nieocenione:). Tez stosowaliśmy, teraz juz nie musimy, uff ceny wysokie i dlatego tylko internetowo, w stacjonarnych nawet i dwa razy tyle.
Emolient z Dada z Biedronki to ten sam producent i skład co Oillan- dwa razy drozszy:D. Jakby ktoś nie wiedział.

61

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja lubię kosmetyki z Sylveco i z Biolaven. Nie są drogie, a mają naturalny skład.

62

Odp: Ulubione serie kosmetyków

La Roche Posay - uratowała moją skórę przed zmianami związanymi z ŁZS, gdzie nie pomagały mi maści dermatologiczne. Jeżeli to nie jest oznaka jakości, nie wiem, co nią jest smile Poza tym Sylvecco i Vianek, obie polskie firmy, mające zaskakująco naturalne składy kosmetyków. Kiedyś używałam produktów Biodermy, ale jak dla mnie są nieco za drogie.
Z Ziai używam blokera przeciw poceniu i kremu do rąk z gliceryną (dla mnie najlepsza forma kremu do rąk, błyskawicznie się wchłania). Z szamponów polecam serię Rossmanna Alterrę, bardzo spoko, bo nie podrażnia skóry głowy.
Mam jeszcze milion maseczek i glinek, których nazw nie jestem w stanie wymienić, nabytych w drogeriach internetowych smile

63

Odp: Ulubione serie kosmetyków

A to ja do La Roche jestem zniechęcona. W sumie po ich płynie micelarnym z SLS...

64

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Lubię:
- serię Neuro Collagen z Bielendy - krem i serum, niestety w serii nie ma preparatów do demakijażu:(, przydałby się też krem pod oczy,
- apteczny Cetaphil krem plus emulsja,
- szampon familijny i trzy zioła,

65

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Garnier Ultra Doux szampon i odżywka (masło karite i awokado)

66

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Do pielęgnacji lubię jeszcze serię Biodermy hydrabio legere albo sensibio, a do ciała olejki w kremie do ciała z bielendy. Dobrze nawilżają i często zastępują mi balsam do ciała

67

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Mi najbardziej odpowiadają kosmetyki fresh&natural  . Są bardzo wydajne, ślicznie pachną a co ważne całkiem naturalne i bez zbędnej chemii. Do tego świetnie chronią, nawilżają i natłuszczają skórę, jak dla mnie idealne na zimę.

68

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Chciałam Wam polecić kremy do twarzy Make Me Bio. Używam kremów naturalnych z tej firmy od jakiegoś czasu. W ogóle to kocham naturalne kosmetyki, ale te lubię szczególnie, bo polskie i super skład. Próbowałam krem Garden Roses, wspaniale pachnie, no a poza tym naprawdę niezłe efekty. Kupuję przez internet głównie - sprawdzam ceny przez ceneo i potem wybieram sklepy.

69

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Mam dużo kosmetyków z Ziaji, Dermedic, Farmony

70

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Dermedic też mogę polecić -  bardzo fajna firma.

71

Odp: Ulubione serie kosmetyków

A ja Wam powiem, że zakochana jestem od niedawna w takim samoopalaczu Kiedyś sceptycznie do tego podchodziłam, ale odkąd raz spróbowałam i zobaczyłam jak ładnie wygląda moja cera, gdy jest opalona, to prędko z tego teraz nie zrezygnuję tongue

72

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Może nie od lat, ale jak raz kupiłam, to się zakochałam wink <3 moja ukochana i tania paletka cieni.  Zresztą ogólnie lubię wibo, do makijażu ust też. wink

73

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Moją ulubioną serią kosmetyków do twarzy jest seria różana Rose Care od Bielendy, dobry jest z niej krem do twarzy, serum pod krem i woda różana oraz olejek do demakijażu. Seria jest dedykowana do wrażliwej cery, czyli do mojej i rzeczywiście kosmetyki nie podrażniają i nie uczulają, dobrze nawilżają, a krem nadaje się jako baza pod makijaż, podkład nie waży się i nie roluje. Poza tym lubię ten specyficzny różany zapach, który jest delikatny, ale nie każdemu może odpowiadać.

74

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ostatnio trafiłam na serię kosmetyków Resibo -  i uważam, że warto zwrócić na nie uwagę. Skład jest bardzo dobry, szczególnie jeśli chodzi kosmetyki do demakijażu. Do tego dobre kremy. Moim zdaniem bardzo fajna marka. Do tej pory zwykle kupowałam kosmetyki jak popadnie w  drogeriach i niestety było to bardzo wyniszczające dla mojej skóry, która stała się kompletnie odwodniona i zapchana. Dopiero po kilku zabiegach kosmetycznych i doborze kosmetyków, skóra odzyskała życie.

75

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja uwielbiam tę linię z Maroka to kosmetyki wyłącznie naturalne. Maja bardzo dobre działanie i przepięknie pachną. Polecam.