26

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Jeśli chodzi o pędzle, to tak, jakość ma znaczenie, chociaż nie zawsze jest to adekwatne do ceny. Jeśli z pędzla wypada włosie i zostaje ci na twarzy, albo jeśli nieodpowiednio zbiera produkt, to dużo nim nie narobisz.

27

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Jasne, że jakość pędzli ma znaczenie. Ja jakiś czas temu kupiłam tani pędzel, któremu włosie chowało się do środka. Szkoda nerwów do tego. U mnie sprawdza się pędzel hakuro h22. Ogólnie te pędzle są bardzo dobrej jakości, ale to dopiero mój pierwszy tego producenta.

28

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

[quote=niechcemisie]Wszyscy chwalą miękkie pędzle do pudrów, tymczasem mi jakoś fajniej rozprowadza się takim, którego włosie (syntetyczne) nieco drapie. Dziwne...[/quote]

Wiesz co.. to co polecane to jedno.. ale i tak trzeba przetestować na sobie wiele rzeczy i posprawdzać.
Niektórzy podkład nakładają pędzlem, inni beauty blenderem a jeszcze inni palcami wolą

29

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Hakuro używam już chyba ze 3 lata. Jakość i to z czego jest pędzel wykonany ma znaczenie, ale przede wszystkim pędzle trzeba myć, a te gorszej jakości zazwyczaj po kilku "praniach" kończą swój żywot. A z czego pędzle, to już indywidualna kwestia. wink

30

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

To niestety prawda, gorszej jakoś pędzle nie wytrzymują mycia. Dlatego bardziej opłaca się zainwestować w coś lepszego.

31

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Ja kupiłam sobie duży pędzel od Swederm i używam go do pudru, kulek rozświetlających i do bronzera w kamieniu. Jedynie trzeba pędzle odpowiednio traktować : zabezpieczać przed odkształceniem, czyścić i dobrze przechowywać. Dałam za swój niecałe 60zł, ale jest jednym z najlepszych pędzli jakie miałam. Teraz też od Swederm zamówiłam sobie pędzel Kabuki.

32

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

A znasz tą ich gąbeczkę do podkładu?
Zastanawiam się nad zakupem, myślisz, że warto? Nigdy żadnej nie używałam, a te maleńkie drogeryjne tylko mnie denerwowały wink

33

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Raczej nasze umiejętności są ważniejsze - ale oczywiście pędzel nie może być zużyty...

34

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

oj tak, lepszymi się o wiele łatwiej i wygodniej pracuje

35

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Ja polecam pędzle które są bardzo mięciutkie i przyjemnie się nimi maluje smile

36

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi

37

Odp: Czy jakość pędzla do robienia makijażu ma jakieś znaczenie?

Nie lubię jak niektóre pędzle kłują twarz. Jest potem podrażniona. Lubię takie mięciutkie, puchate. One łatwiej rozprowadzają puder i można użyć mniejszej ilości, aby pokryć twarz dokładnie.