1

Temat: Czarne włosy

Żałujecie, że ufarbowałyście się na czarno? Ja o tym marzę, ale właśnie boję się, że będę żałować. Zejście z czarnego koloru będzie potem bardzo trudne, prawda?

2

Odp: Czarne włosy

Przez 25 lat byłam blondynką, teraz od kilku mam czarne włosy. Absolutnie nie żałuję, ale to też zależy od typu urody. A zejście z czarnego koloru to cały dzień w salonie fryzjerskim.

3

Odp: Czarne włosy

Czern powinna być dobrze przemyślana, bo potem faktycznie trzeba długo posiedzieć u fryzjera, żeby z tej czerni zejść. Może najpierw spróbuj takiego koloru do 28 myć  To mniejsze ryzyko i masz możliwość przetestowania, czy Ci ten kolor odpowiada.

4

Odp: Czarne włosy

szamponetka na początek jest lepsza, bo te farby do 28 myć nie chcą z włosów schodzić! ile ja to się męczyłam ze zmywaniem nieudanego koloru i nic, kompletna klapa... moim zdaniem nie ma różnicy między farbą trwałą, a tą na 28 myć. odrost jest taki sam, a obie farby spłukują się tylko początkowo i potem zostają w łuskach włosów sad nie polecam, a nawet odradzam ten typ farby, jako farba na próbę

5

Odp: Czarne włosy

Dekoloryzację będziesz musiała sobie zrobić, żeby pozbyć się czarnego koloru. Moja siostra cioteczna jest fryzjerką i mówi, że ona bardzo niszczy włosy. Ja dłuższy czas temu wahałam się nad zafarbowaniem włosów henną, ale nie miałam odwagi... tongue Chciałam przyciemnić sobie kolor włosów

6

Odp: Czarne włosy

Czarny to już bardzo radykalny kolor, może lepiej zacząć od jakiegoś ciemnego brązu i zobaczyć jak się czujesz? Nie każdemu czerń pasuje

7

Odp: Czarne włosy

Ja próbuję zejść z czarnego...

8

Odp: Czarne włosy

Ja próbowałam zejść z czarnego, bo mi się szybko kolor zmywa tak czy inaczej, ale za bardzo się już przyzwyczaiłam do tego koloru i nie wyobrażam sobie powrócić do blondu.

9

Odp: Czarne włosy

Nie jest mi do twarzy w czarnych włosach sad

10

Odp: Czarne włosy

myślę że będzie ciężko , może najpierw rozjaśniacze .
polecam stronkę
______________________________________________

11

Odp: Czarne włosy

Mnie też.

12

Odp: Czarne włosy

Raz się pofarbowałam na czarno i nigdy więcej, miałam wrażenie że wszystkie zmarszczki mi było widać!

13

Odp: Czarne włosy

Im kobieta jest starsza tym jaśniejsze włosy powinna mieć

14

Odp: Czarne włosy

Nie zawsze, bo  jeśli ma śniadą cerę to może mieć ciemniejsze włosy