26

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

channel 5-okropny jak dla starszej pani

27

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Zupełnie nie odpowiada mi zapach adidasa (jak wejdziecie na rosnet to będziecie wiedzieć, o który mi chodzi)

28

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Ja praktycznie nie trawie wszystkich perfum od kenzo. Jakos mnie draznia i wrecz smierdza.

29

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Nie lubię Si Lolity....strasznie mocny zapach:/

30

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Nie lubię zapachów duszących np. channel 5. Jak dla mnie jest mdły.

31

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

też go niestety źle znoszę

32

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Chanelka piatka - macie rację , chyba trzeba być 50+ żeby ten prefum pasował smile

33

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Oj, mi by się prawie wszystkie podobały. Nie jestem wybredna, byle tylko mieć kasę i jakiś niedrogi kupić.

34

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Womanity Thierry'ego Muglera wzbudzają kontrowersje i mają chyba więcej przeciwniczek niż zwolenniczek. Ubóstwiam!

35

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Ja bardzo nie lubię takich zapachów co bardzo często używało moja babcia i było to właśnie takie coś jak no nie wiem Armano co dopiero mnie to odpychało i nie tylko nazwą ale po prostu też zapachem. Było to dla mnie bardzo złe i niedobre aż teraz mi niedobrze hihi

36

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Ja ostatnio wyczytałam o takiej nowości, która zwaliła mnie z nóg xD Perfumy o zapachu kociego futerka,  w sumie nie mogę powiedzieć, czy mi się podobają, bo ich nie miaąłm, ale brzmi to dla mnie dość zagadkowo- jak to niby pachnie to kocie futerko? ;p

37

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Na mnie nieładnie pachną perfumy, które mają w swoim składzie jaśmin, ale te same perfumy na koleżance potrafią pachnieć bardzo ładnie.

38

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

cieżkie takie jak chanel 5, rozumiem ze komus moga sie podobac ale nie wiem w czym taki zachwyt tkwi

39

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

mnie śmierdzą te czarne Lady Gagi.

40

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Ja nie lubię słodkich perfum

41

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Ja nie lubię perfum o ostrym zapachu, drażniących - takich, że jak ktoś wejdzie do pomieszczenia to nie ma czym oddychać...

42

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Nie mam konkretnego, ktorego nie cierpię, ale nienawidze perfum o silnie lawendowym zapachu, kojarzą mi się ze starmi babciami.

43

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Dokładnie! Te linie zapachow z PRL-u typu Pani Walewska, Być może - to też były irytujące zapachy.

44

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

> angelcity89 napisał/a:

> oj tak! Chanel no 5 w życiu bym nie kupiła! śmierdzą niemiłosiernie! nie wiem dlaczego są takie sławne...
ja kupuję Chanel, ale Mademoiselle smile
Zgadzam się, również nie rozumiem tego fenomenu i myślałam, że to ze mną jest coś nie tak tongue

45

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Dla mnie Yves Saint Laurent Black Opium bardzo niefajnie pachną. Jak tylko gdzieś je poczuję to od razu kicham. Takie uczulenie chyba na opium mam.

46

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Nie podobają mi się takie mydlane, czuć je takim mdłym zapachem....

47

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

Słodkie kwiatowe